اختلال و کندی سرعت اینترنت آبان ماه به علت حملات سایبری است

از چند روز گذشته اختلال و کندی سرعت اینترنت بر روی برنامه‌هایی همچون تلگرام و اینستاگرام کاملا محسوس است. همچنین کاربران گزارش داده‌اند که در هنگام باز کردن برخی از سایت‌های اینترنتی از جمله گویا تک دچار مشکل و اختلال هستند. ما پس از بررسی‌های لازم به این موضوع پی بردیم که مشکل اختلال و کندی سرعت اینترنت در آبان ماه کاملا مربوط به حملات سایبری است و «حمید فتاحی» معاون وزیر ارتباطات و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت نیز با انتشار توضیحاتی در حساب توییتر خود از این حملات سایبری علیه زیرساخت های اینترنتی کشور خبر داد. در ادامه همراه با ما باشید.

اختلال و کندی سرعت اینترنت آبان ماه به علت حملات سایبری است

 

باکس دانلود
تبلیغات

علت اختلال و کندی سرعت اینترنت ایران

از چند روز گذشته ما شاهد اختلال و کندی سرعت اینترنت در برنامه‌های اینستاگرام و تلگرام هستیم. همچنین بسیاری از سایت‌های اینترنتی دچار مشکل هستند و کاملا بارگذاری نمی‌شوند.

طبق بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این مشکلات اینترنتی کاملا سراسری است و علت آن نیز حملات سایبری انجام شده بر روی زیرساخت‌های اینترنت کشور می‌باشد. در این خصوص معاون وزیر ارتباطات و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در حساب توییتری خود نیز خبر از این اختلال و حملات سایبری داد:

 

علت اختلال و کندی سرعت اینترنت ایران

 

با این وجود و طبق گفته‌ی مسئولیت ذیربط این حملات تا حد زیادی رفع شده است و بزودی این اختلال و کندی سرعت اینترنت به طور کامل رفع خواهد شد. در ادامه آذری جهرمی، وزیر ارتباطات از مستند کردن حملات سایبری انجام شده برای پیگیری حقوقی در مجامع بین‌المللی توسط وزارت امور خارجه و نهادهای مسئول خبر داد.

نظر شما در رابطه با مشکل اینترنت در اختلال و کندی سرعت بوجود آمده چیست؟ از بخش دیدگاه ها همراه با ما باشید…

منبع

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. H می گوید

    سرعت اینترنت پایینه وحشتناک