آموزش کارت به کارت با استفاده سامانه بام بانک ملی اندروید

آموزش کارت به کارت را در سامانه بام نسخه اندروید خدمت شما آماده نموده‌ایم که به واسطه آن می‌توانید اقدام به انتقال وجه از طریق کارت و به صورت غیر حضوری کنید. سامانه بام یک اپلیکیشن و سایت برای ارائه خدمات اینترنتی و غیرحضوری بانک ملی ایران است. به واسطه این سامانه می‌توانید اقدام به انتقال وجه کارت به کارت، انتقال وجه درون بانکی از طریق شماره حساب و انتقال وجه بین بانکی (پایا و ساتنا) کنید. همچنین امکان مشاهده موجودی و صورتحساب‌ها، خرید شارژ و پرداخت قبوض و … از امکانات این سامانه است. در این نوشته تصمیم داریم آموزش کارت به کارت با استفاده از سامانه بام بانک ملی ایران را خدمت شما به صورت تصویری و با توضیحات کامل منتشر کنیم.

در ادامه همراه با گویاتک باشید…

 

کارت به کارت با استفاده سامانه بام بانک ملی اندروید

 

آموزش کارت به کارت با استفاده سامانه بام

پیش نیازهای استفاده از سامانه بام، داشتن حساب بانک ملی، فعال بودن کارت و اس ام اس بانک ملی می‌باشد. در صورتی که هنوز سامانه بام را روی گوشی خود نصب نکرده‌اید از باکس زیر و سایت خود بانک ملی آخرین نسخه از این نرم افزار را نصب نمایید:

دانلود سامانه بام از سایت بانک ملی

 

پس از این که همراه بام را روی گوشی اندروید خود نصب نمودید، برای ورود به حساب کاربری خود در بانک ملی نیاز است که نام کاربری و رمز عبور بام خود را وارد کنید. این نام کاربری و رمز عبور از طریق ثبت نام در همین سامانه بام به صورت غیرحضوری و اینترنتی انجام خواهد شد. طریقه ثبت نام در سامانه بام بسیار ساده است و شما با داشتن کد ملی، کارت بانکی و اطلاعات رمز دوم و تاریخ تولد و… به راحتی می‌توانید در این سامانه ثبت نام کنید.

 

 

ورود به سامانه بام اندروید بانک ملی

 

اکنون وارد سامانه بام شده‌ایم. برای این که کارت به کارت کنیم باید گزینه کارت به کارت را انتخاب کنیم. این گزینه جز گزینه‌های پرکاربرد است و همچنین از بخش همه نیز قابل دسترس است.

 

صفحه اصلی سامانه بام اندروید

 

بر روی گزینه کارت به کارت ضربه بزنید تا صفحه مختص به آن باز شود.

 

 

امکانات و گزینه‌های کارت به کارت بانک ملی سامانه بام

 

اکنون در بخش کارت به کارت سامانه بام هستیم.

  • اولین بخش از این صفحه شماره کارت بانک ملی ما را نمایش می‌دهد.
  • در بخش شماره کارت مقصد نیز شماره کارت فرد مورد نظری که قصد دارید برای آن پول کارت به کارت کنید را وارد کنید.
  • در بخش مبلغ نیز مبلغ انتقال را به ریال وارد کنید.
  • در بخش توضیحات که اختیاری است می‌توانید، توضیحاتی را در رابطه با انتقال وجه درج کنید. (این گزینه را برای پیگیری‌های بعدی حتما پر کنید. به عنوان مثال قصد خرید یک دوچرخه را دارید. در این قسمت قید کنید که انتقال وجه بابت خرید دوچرخه است!)

برای رفتن به مرحله بعدی بر روی گزینه ادامه ضربه بزنید.

 

کارت به کارت سامانه بام

 

این مرحله مربوط به تایید کارت به کارت است. در ابتدای صفحه لوگوی بانک مقصد، نام صاحب کارت و مبلغ انتقال را می‌توانید مشاهده و بررسی کنید. در صورتی که اشتباه کرده‌اید به مرحله قبل برگردید.

در صورتی که پس از بررسی همه چیز صحیح بود، CVV2 کارت خود را وارد کنید. سپس رمز دوم را وارد کنید. اگر مبلغ انتقال شما کمتر از ۱۰۰ هزار تومن در روز است می‌توانید از رمز دوم ایستا و اگر از ۱۰۰ هزار تومن بیشتر است دکمه رمز دوم پویا را انتخاب کنید تا یک رمز برای شما پیامک شود.

در آخر روی تایید ضربه بزنید.

 

آموزش کارت به کارت در سامانه بام اندروید

 

به همین سادگی عمل انتقال کارت به کارت انجام شد. در بالای صفحه علامت دانلود وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید رسید خود را دریافت کنید.

همچنین در این صفحه جزئیات انتقال یا همان رسید قابل مشاهده است و شماره پیگیری آن را نمیز می‌توانید ببینید.

 

رسید کارت به کارت سامانه بام اندروید

 

کارمزد کارت به کارت چقدر است؟

انتقال وجه کارتی دارای یک کارمزد است. این کارمزد برای مبالغ زیر ۱ میلیون تومان به مقدار ۵۰۰ تومان است. مبلغ بین یک تا دو میلیون تومان کارمزد ۷۰۰ تومانی و برای مبالغ بین دو تا سه میلیون تومان کارمزد کارت‌به‎کارت ۹۰۰ تومان می‌باشد. درواقع به‌ازی هر یک میلیون تومان، کارمزد ۲۰۰ تومان افزایش می‌یابد. به عنوان مثال کارمزد انتقال وجه کارت‌به‌کارت ۱۰ میلیون تومانی به مقدار ۲۳۰۰ تومان است. همچنین لازم به ذکر است که انتقال پول بین بانکی پایا که از طریق شماره شبا انجام می‌گردد بدون کارمزد است و شما می‌توانید از طریق مطلب ” آموزش بدست آوردن شبا بانک ملی ” شماره شبا حساب ملی خود را بدست بیاورید.

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال نمایید. موفق و پیروز باشید…

 

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.