Take a fresh look at your lifestyle.

۲ روش ساده برای حذف اکانت اینستاگرام [بروزرسانی مهر ۹۷]

ویژگی حذف اکانت اینستاگرام این امکان به کاربران عضو این شبکه‌ی اجتماعی می دهد تا در یک مدت زمان مشخص (موقت یا دائم) عضو اینستاگرام نباشند. برای همین منظور توسعه دهندگان اینستاگرام همانند سایر شبکه های اجتماعی امکان حذف اکانت را جزئی از خدمات خود قرار داده اند. شما می توانید اکانت خود را در دو حالت معمولی و قابل بازگشت یا دائمی و غیر قابل بازگشت از سرور های اینستاگرام حذف کنید. همراه ما باشید.

 

دو روش ساده برای حذف اکانت اینستاگرام

 

آموزش حذف اکانت اینستاگرام به ۲ روش ساده

روش ۱: آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت موقت و قابل بازگشت

با استفاده از این آموزش میتوانید اقدام به غیر فعال کردن موقت اکانت اینستاگرام خود کنید که به شما این امکان را می دهد به صورت موقتی از اینستاگرام خارج شده و هر موقع که دوست داشتید دوباره وارد آن شوید.

لازم به ذکر است که توسط این روش، پس از ۱۲ ساعت می توانید دوباره به اکانت خود وارد شوید.

در حذف موقت اکانت اینستاگرام، تمامی اطلاعات اکانت از جمله پست ها، لایک ها، کامنت ها، هایلایت ها ، فالوور ها و فالووینگ ها و حتی پیام های دایرکت دست نخورده باقی خواهد ماند.

 

برای پاک کردن موقت اکانت اینستاگرام خود نیاز است که از طریق خود سایت اینستاگرام اقدام کنید و این ویژگی در اپلیکیشن وجود ندارد.

بدین منظور ابتدا به سایت اینستاگرام از طریق لینک زیر مراجعه نمایید:

Https://instagram.com

در صفحه باز شده روی گزینه Log In ضربه بزنید.

 

سایت رسمی اینستاگرام

 

اکنون در کادر های موجود، نام کاربری اینستاگرام و در کادر پایینش رمز اکانت اینستاگرام خود را وارد کرده و روی Log in ضربه بزنید.

 

وارد کردن اکانت در سایت رسمی اینستاگرام

 

در صفحه باز شده شما شاهد یک محیط مشابه اینستاگرام خود هستید. در این صفحه به بخش پروفایل خود مراجعه کنید.

 

رفتن به بخش پروفایل اینستاگرام

 

در این صفحه روی گزینه Edit Profile ضربه بزنید.

 

رفتن به بخش Edit profile اینستاگرام

 

در مرحله بعدی و در صفحه‌ی باز شده به پایین صفحه مراجعه کرده و روی گزینه Temporarily disable my account ضربه بزنید.

 

گزینه حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

در آخرین مراحل حذف موقت اکانت و در قسمت ?Why are you disabling your account، دلیل غیر فعال کردن حساب کاربری خود را انتخاب کنید. (می توانید هر گزینه ای را انتخاب کنید یا اینکه Something else را انتخاب کنید.)

 

دلیل ترک اینستاگرام برای غیر فعال کردن آن

 

سپس ( گویا تک ) در کادر To continue, please re-enter your password رمز عبور اکانت خود را وارد کرده و روی Temporarily Disable Account ضربه بزنید.

 

غیر فعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

 

در ادامه و پس از نمایش دادن پیغام تایید روی گزینه Yes ضربه بزنید.

 

حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

با انجام مراحل بالا، عمل غیر فعال کردن موقت اکانت اینستاگرام انجام شده و از برنامه اینستاگرام خارج خواهید شد. لازم به ذکر است که شما پس از گذشت ۱۲ ساعت دوباره می توانید با وارد شدن به اینستاگرام (وارد کردن نام کاربری و رمز عبور) اکانت خود را فعال کنید.

 

روش ۲: آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت همیشگی و غیر قابل بازگشت

ما در این بخش قصد داریم حذف دائمی و بدون بازگشت را منتشر کنیم. مفهموم حذف دائمی این است که اکانت اینستاگرام شما کاملا و برای همیشه از روی سرور های تلگرام پاک می شود. و دیگر شما مثل مورد اول نمی توانید آن را بازگردانی کنید.

 

مرحله اول: ابتدا با مراجعه به لینک زیر وارد صفحه دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام شوید:

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent

مرحله دوم: در صفحه باز شده دو کادر وجود دارد. در کادر بالا نام کاربری اینستاگرامی که قصد دارید حذف شود را وارد کنید. در کادر پایینش نیز رمز عبور اینستاگرام مورد نظر را وارد کرده و سپس روی دکمه Log in ضربه بزنید.

 

حذف دائمی اکانت اینستاگرام

 

مرحله سوم: در صفحه باز شده و در قسمت Why are you deleting your account? یک دلیل برای ترک اینستاگرام انتخاب کنید. (بهتر است Something else را انتخاب کنید.)

 

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

 

مرحله چهارم: سپس ( گویا تک ) در کادر To continue, please re-enter your password رمز عبور اکانت خود را برای تایید دوباره وارد کرده و روی Permanently delete my account ضربه بزنید.

 

پاک کردن دائمی اکانت اینستاگرام

 

مرحله پنجم: اکنون یک پنجره برای شما باز خواهد شد و از شما میپرسد “آیا مطمئن هستید که میخواهید اکانت خود را پاک کنید؟” که برای تایید روی Yes ضربه بزنید.

 

پنجره تایید پاک کردن اکانت اینستاگرام

 

خب کار تمام است و به همین سادگی حساب کاربری اینستاگرام شما از روی سرور های این شبکه اجتماعی برای همیشه و بدون بازگشت حذف شده است.

 

جمع بندی:

در این مقاله ۲ روش حذف اکانت اینستاگرام موقتی و دائمی را شرح دادیم.این ۲ روش با توجه به نیاز شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل از بخش دیدگاه ها یک نظر برای ما ارسال کنید. موفق و پیروز باشید.

مطالب مرتبط

آموزش قدم به قدم حذف اکانت اسنپ چت برای اندروید و ... اسنپ چت (Snapchat) یکی از پیام رسان های پرطرفدار در دنیا است که البته در ایران کاربران زیادی از آن استفاده نمی کنند. ذات این برنامه بر پایه‌ی موقتی بو...
قابلیت تماس تصویری اینستاگرام به زودی اضافه خواهد ... طی روز های گذشته اخباری در دنیای فناوری منتشر شده است که نشان می دهد به زودی و طی ماه های آینده، قابلیت تماس تصویری اینستاگرام به این برنامه اضافه خوا...
آموزش اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام... در آخرین آپدیتی که اینستاگرام برای کاربران خود منتشر کرده است، ویژگی جدید Music به بخش استوری اضافه شده است که کاربران را قادر می سازد به استوری خود آ...

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.