با بهترین بازی ها و برنامه های اندروید در سال ۲۰۲۱ آشنا شوید!

گوگل پلی حدود ۳ میلیون نرم افزار و بازی را در خود گنجانده است که همه آن ها ارزش دانلود و امتحان کردن را ندارند؛ از سویی جستجو در میان این حجم از بازی و نرم افزارها وقت زیادی را می طلبد. در اینجا به بررسی بهترین بازی ها و نرم افزارهای اندروید خواهیم پرداخت. با گویاتک همراه باشید!

۱- بازی PUBG MOBILE :

باکس دانلود
تبلیغات

یک بازی اکشن خوش ساخت در سبک بازی های اکشن بقا می باشد که توسط کمپانی Tencent Games برای دستگاه های اندروید ارائه شده است. این بازی در محیطی با ابعاد هشت در هشت کیلومتر با صد بازیکن انجام می شود، به طوری که در انتها برنده کسی است که بتواند از بین این تعداد زنده بماند. با دانلود بازی پابجی موبایل هیجان واقعی را تجربه کنید!

۲- بازی Clash Of Clans : 

یک بازی استراتژیک پرطرفدار با بیش از ۵۰۰ میلیون دانلود از گوگل پلی ! به میلیون ها بازیکن آنلاین بپیوندید ، روستای خود را بسازید ، نیروهایتان را آموزش دهید و به جنگ بروید. بازی Clash of Clans قطعا شما را به خود معتاد خواهد کرد!

۳- برنامه Shareit :

با شیریت اندروید می توانید فایل های رسانه ای و اسناد موردنظرتان را با سرعتی چندین برابر بیش تر از بلوتوث با دیگران تبادل کنید و در نتیجه ساعت ها در وقت تان صرفه جویی کنید. این برنامه عنوان بهترین اپلیکیشن اشتراک گذاری فایل را به خود اختصاص داده است و تاکنون یک میلیارد بار از گوگل پلی دریافت شده است.

۴- برنامه Whatsapp :

واتساپ یکی از پیام رسان هایی است که حتی پس از ارائه شدن تلگرام اندروید ، همچنان بسیاری از کاربران آن را برای ارتباط با دوستان و خانواده شان ترجیح می دهند. این نرم افزار تاکنون یک میلیارد بار از گوگل پلی دریافت شده است. با دانلود واتساپ می توانید انواع فایل های رسانه ای و اسناد را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا با دوستان تان تماس های صوتی و تصویری برقرار نمایید.

۵- برنامه Likee :

پس از دانلود اپلیکیشن اندروید لایک با میلیون ها نفر از تاثیرگذاران صنعت ویدئو در ارتباط باشید، هر روز ویدئوهای جدیدی را کشف کنید و فیلم های موردنظرتان را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

می توانید برای دریافت جدیدترین بازی ها و نرم افزارهای اندروید وبسایت اپلیکیشن ها را دنبال کنید و برنامه ها و بازی های موردنظرتان را به آسانی و با لینک مستقیم دریافت کنید!

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.