بهترین بازی ها و نرم افزارهای اندروید سال ۲۰۱۹ را بشناسید!

گوگل پلی حدود ۳ میلیون نرم افزار و بازی را در خود گنجانده است که همه آن ها ارزش دانلود و امتحان کردن را ندارند؛ از سویی جستجو در میان این حجم از بازی و نرم افزارها وقت زیادی را می طلبد. در اینجا به بررسی بهترین بازی ها و نرم افزارهای اندروید خواهیم پرداخت. با گویاتک همراه باشید!

۱- بازی Clash Of Clans : 

یک بازی استراتژیک پرطرفدار با بیش از ۵۰۰ میلیون دانلود از گوگل پلی ! به میلیون ها بازیکن آنلاین بپیوندید ، روستای خود را بسازید ، نیروهایتان را آموزش دهید و به جنگ بروید. بازی Clash of Clans قطعا شما را به خود معتاد خواهد کرد!

۲- نرم افزار Shareit :

با دانلود شریت می توانید فایل های رسانه ای و اسناد موردنظرتان را با سرعتی چندین برابر بیش تر از بلوتوث با دیگران تبادل کنید و در نتیجه ساعت ها در وقت تان صرفه جویی کنید. این برنامه عنوان بهترین اپلیکیشن اشتراک گذاری فایل را به خود اختصاص داده است و تاکنون یک میلیارد بار از گوگل پلی دریافت شده است.

۳- نرم افزار Whatsapp :

واتساپ یکی از پیام رسان هایی است که حتی پس از ارائه شدن تلگرام اندروید ، همچنان بسیاری از کاربران آن را برای ارتباط با دوستان و خانواده شان ترجیح می دهند. این نرم افزار تاکنون یک میلیارد بار از گوگل پلی دریافت شده است.

۴- نرم افزار Likee :

پس از دانلود اپلیکیشن اندروید لایک با میلیون ها نفر از تاثیرگذاران صنعت ویدئو در ارتباط باشید , هر روز ویدئوهای جدیدی را کشف کنید و فیلم های موردنظرتان را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

می توانید برای دریافت جدیدترین بازی ها و نرم افزارهای اندروید وبسایت اپلیکیشن ها را دنبال کنید و نرم افزارها و بازی های موردنظرتان را به آسانی و با لینک مستقیم دریافت کنید!

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.