آخرین زمان فعالیت “Active At” در اینستاگرام

در بروزرسانی شماره ۳۰ اینستاگرام از یک ویژگی جدید و جالب به نام آخرین زمان فعالیت “Active At” منتشر شد که توسط آن می توانید آخرین زمانی که دوستانتان در اینستاگرام فعال بوده اند را مشاهده کنید. البته این ویژگی هنوز آزمایشی بوده و نیاز به توسعه دارد.

امروز قصد داریم ویژگی جدید اینستاگرام که آخرین زمان فعالیت “Active At” است را معرفی و آموزش دهیم. در ادامه همراه گویا تک باشید.

 

مشاهده آخرین زمان فعالیت و آنلاین بودن در اینستاگرام

 

همانطور که در ابتدای این خبر به آن اشاره شد. این ویژگی به صورت آزمایشی و در بروزرسانی شماره ۳۰ اینستاگرام به نسخه های اندروید و iOS اضافه شد. شما توسط این ویژگی می توانید از طریق دایرکت آخرین زمان فعالیت دوستان و عموم را مشاهده کنید.

برای همین منظور تنها کافیست به دایرکت خود مراجعه نمایید. در پایین نام کاربری افرادی که در دایرکت با هم چت کرده اید یک نوشته با عنوان Active اضافه شده است که با مشاهده ی آن می توانید بفهمید دوست شما آخرین بار چه زمانی در اینستاگرام آنلاین بوده است.

به تصویر زیر توجه نمایید:

 

آخرین زمان فعالیت اینستاگرام

 

البته اینستاگرام در حال آزمایش یک ویژگی جدید با نام «Type» برای بخش استوری نیز می باشد.

شاید فکر کنید که این گزینه آخرین زمان فعالیت، حریم خصوصی شما را مورد نقض قرار دهد و همه افراد از آنلاین شدن شما متوجه شوند. اما جالب است بدانید که این ویژگی را از طریق تنظیمات به راحتی می توان غیرفعال نمود.

 

نظر شما در رابطه با این ویژگی جدید اینستاگرام چیست؟ آیا آن را مفید یا ناقض حریم خصوصی می دانید؟ در بخش دیدگاه ها نظر خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. مبینا می گوید

    این ویژگی عالیه
    البته میشه غیرفعالش هم کرد
    با تشکر از گویا تک