Take a fresh look at your lifestyle.

آخرین زمان فعالیت “Active At” در اینستاگرام

در بروزرسانی شماره ۳۰ اینستاگرام از یک ویژگی جدید و جالب به نام آخرین زمان فعالیت “Active At” منتشر شد که توسط آن می توانید آخرین زمانی که دوستانتان در اینستاگرام فعال بوده اند را مشاهده کنید. البته این ویژگی هنوز آزمایشی بوده و نیاز به توسعه دارد.

امروز قصد داریم ویژگی جدید اینستاگرام که آخرین زمان فعالیت “Active At” است را معرفی و آموزش دهیم. در ادامه همراه گویا تک باشید.

 

مشاهده آخرین زمان فعالیت و آنلاین بودن در اینستاگرام

 

همانطور که در ابتدای این خبر به آن اشاره شد. این ویژگی به صورت آزمایشی و در بروزرسانی شماره ۳۰ اینستاگرام به نسخه های اندروید و iOS اضافه شد. شما توسط این ویژگی می توانید از طریق دایرکت آخرین زمان فعالیت دوستان و عموم را مشاهده کنید.

برای همین منظور تنها کافیست به دایرکت خود مراجعه نمایید. در پایین نام کاربری افرادی که در دایرکت با هم چت کرده اید یک نوشته با عنوان Active اضافه شده است که با مشاهده ی آن می توانید بفهمید دوست شما آخرین بار چه زمانی در اینستاگرام آنلاین بوده است.

به تصویر زیر توجه نمایید:

 

آخرین زمان فعالیت اینستاگرام

 

البته اینستاگرام در حال آزمایش یک ویژگی جدید با نام «Type» برای بخش استوری نیز می باشد.

شاید فکر کنید که این گزینه آخرین زمان فعالیت، حریم خصوصی شما را مورد نقض قرار دهد و همه افراد از آنلاین شدن شما متوجه شوند. اما جالب است بدانید که این ویژگی را از طریق تنظیمات به راحتی می توان غیرفعال نمود.

 

نظر شما در رابطه با این ویژگی جدید اینستاگرام چیست؟ آیا آن را مفید یا ناقض حریم خصوصی می دانید؟ در بخش دیدگاه ها نظر خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

امکان پاسخ به استوری های خود توسط کاربران را ویرای... امکان پاسخ به استوری یکی از بخش های جذاب اینستاگرام است که به دوستان و کاربران دیگر این امکان را می دهد تا به استوری ارسال شده توسط شما پاسخ و نظر بده...
آموزش بلاک کردن افراد مزاحم در اینستاگرام... بلاک کردن افراد مزاحم در اینستاگرام کار بسیار سختی نیست! همانطور که مطلع هستید، اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در جهان است که به واسطه آن...
آموزش ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام... یکی از قابلیت های جدیدی که به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شده است، امکان ارسال گیف یا تصاویر متحرک Gif در بخش دایرکت است. با استفاده از این ویژگی می‌توا...
1 نظر
  1. مبینا می گوید

    این ویژگی عالیه
    البته میشه غیرفعالش هم کرد
    با تشکر از گویا تک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.