گویا تک – آموزش موبایل

نیاز به کاهش وزن دارید، با فیتنس کار باشگاه را به خانه بیاورید

نیاز به کاهش وزن دارید، با فیتنس کار باشگاه را به خانه بیاورید

آیا از اضافه وزن رنج می‌برید؟ تا به حال به ورزش کردن و کاهش وزن فکر کرده اید؟ خب شاید با این سؤال این طور برداشت شود که مخاطبین ما فقط کسانی خواهند بود که اضافه وزن داشته و به اصطلاح چاق هستند؛ اما این طور نیست! ما در دایره خود افرادی که از چاقی‌های موضعی مانند شکم و یا ران پا رنج برده اما در دسته افراد سنگین وزن نیستند نیز قرار می‌دهیم. در هر صورت کاهش وزن برای اکثر افراد در برحه‌هایی مختلف از زندگی آن‌ها، دغدغه‌ای مهم بوده است. به همین دلیل ما در این جا تصمیم داریم تا شما را با پدیده‌ای رو به رو کنیم که می‌تواند در هر لحظه و در هر جا در کنارتان باشد تا به کمک آن به وزن ایده آل و اندام مورد قبول خود برسید؛ پس در ادامه با ما باشید.

 

کاهش وزن

 

باشگاه و برنامه بدنسازی

هر زمان که صحبت از ورزش و بدن سازی می‌شود، اولین جایی که در نظر همه می‌آید، باشگاه بدنسازی است. عموم افرادی که در باشگاه‌ها ورزش می‌کنند، کسانی هستند که به دنبال کاهش وزن یا رسیدن به اندام ایده آل هستند. البته هستند کسانی که برای فرم دهی به اندام خود و یا عضله سازی نیز به این طور مکان‌ها می‌روند. چند وقتی است که رفتن به باشگاه به صورت یک روند در زندگی افراد درآمده و محبوبیت فراوانی نیز پیدا کرده است.

خیلی از افراد در طی نظرسنجی‌های مختلف بر این عقیده بوده اند که اگر برنامه باشگاه رفتن آن‌ها به هم ریخته و طبق روزهای مشخص شده در آن جا حاضر نشوند، ریتم زندگی شان به هم ریخته می‌شود و این عادت بسیار شدید آن‌ها به باشگاه رفتن را نشان می‌دهد. البته چه عادتی بهتر از عادت به ورزش! خب حالا با بیماری کویید 19 چه می‌توان کرد؟ دورانی که رفتن به باشگاه به دلیل همه گیری بیماری کرونا ویروس به شدت خطرناک است، چاره چیست؟ در ادامه با ما باشید تا این مسئله را به راحتی برای شما حل کنیم!

 

خانه، باشگاه جدید شما!

اولین راه حلی که شاید خیلی هم پیچیده نباشد و به ذهن همه برسد، کاهش وزن از طریق ورزش کردن در خانه و یا محیط‌های باز مانند پارک‌ها است. اما آیا واقعاً تأثیر ورزش در باشگاه بدنسازی و شرکت در برنامه‌های فیتنس، با ورزش کردن به صورت انفرادی در خانه می‌تواند یکی باشد؟ قطعاً جواب به این سؤال «خیر» است!

یکی از بهترین اتفاق‌هایی که در باشگاه‌ها می‌افتد، دادن برنامه توسط مربی است. برنامه‌ای که بر اساس هدف شما و متناسب با ویژگی‌های اندامتان، برای شما نوشته شده است و در دوره‌هایی تعیین شده زیر نظر مربی باید انجام شود؛ اتفاقی که به هیچ وجه در خانه شدنی نیست؛ داشتن برنامه و نظارت مربی. خب پس می‌توان گفت کاهش وزن را باید فراموش کرد و تحت رژیم‌های سرسخت قرار گرفت. خیر اصلاً! ما دقیقا اینجا هستیم تا به شما بگوییم می‌توان خانه را تبدیل به باشگاهی مجهز و حرفه‌ای کرد و جای هیچ نگرانی نیست.

image b220c44fc0eea29b2808fb250239abffb0138431

 

موبایل شما، همیار شما در کاهش وزن

امروزه، به خصوص بعد از ویروس همه گیر کرونا، برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های ورزشی فراوانی وارد بازار شدند. نرم افزارهایی که شما می‌توانید آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و در هر لحظه و در هر مکان از آن‌ها استفاده نمایید. از برنامه‌های خارجی و پولی گرفته تا برنامه‌های ایرانی و کاملاً رایگان. این ایده بهترین نمونه‌ای است که می‌تواند به شما در کاهش وزن و ورزش‌های روزانه در خانه کمک کند.

شاید برای خیلی از برنامه‌ها، به تجهیزات خاصی هم نیاز نداشته باشید و ساعات و روزهای مشخصی را برای خود تعیین کرده و به ورزش در خانه مشغول شوید. یکی از مهم‌ترین فواید این اپلیکیشن‌ها، صرفه جویی در هزینه‌ها است. دیگر لازم نیست که هر چند وقت یکبار هزینه‌هایی که برای باشگاه‌های ورزشی به شما تحمیل می‌شد را پرداخت کنید. راحتی حضور در منزل و امکان ورزش کردن تمامی افراد خانواده در کنار هم نیز از دیگر فواید اپلیکیشن‌های ورزشی قابل نصب بر روی تلفن‌ها است. اما نقش مربی چه می‌شود؟ جای خالی او را چطور می‌توان با نرم افزارهای ورزشی پر کرد؟!

 

برنامه، مهم‌ترین امر در کاهش وزن و فیتنس

یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین مواردی که باید در برنامه‌های ورزشی به آن دقت شود، داشتن برنامه است. برنامه‌ای که با هدف شما از ورزش و ویژگی‌های اندامتان، تناسب داشته باشد. برای مثال فردی که به دنبال آب کردن شکم خود و چربی‌های آن ناحیه است، قطعاً برنامه ورزشی اش با فردی که به دنبال عضله سازی در قسمت بازوی خود است، فرق خواهد کرد. اصولاً کاهش وزن با فیتنس و بدن سازی، دو رویه متفاوت هستند که در موقعیت مناسب باید به هر کدام از آن‌ها رسیدگی شود.

در باشگاه‌های بدن سازی، این مربی است که برای ما برنامه تنظیم کرده و در آن شرایط بدنی ما و هدفی که داریم را نیز لحاظ می‌کند. حال با اپلیکیشن چطور این امر فراهم خواهد شد؟ در این زمینه می‌توان گفت قطعاً نرم افزاری دارای اعتبار و مؤثر بودن روش است که دارای برنامه‌های مختلف باشد. اهداف مختلف از کاهش در وزن و یا عضله سازی را در نظر گرفته و برای هر کدام برنامه‌هایی را تهیه کرده باشد. اپلیکیشن مناسب باید داده‌هایی از شما و شرایطی که دارید نیز دریافت کند. پس قطعاً باید قسمتی در آن لحاظ شده باشد تا شما بتوانید فاکتورهای مهم مانند قد، وزن و دیگر شرایط فیزیکی خود را وارد نمایید. اما آیا چنین چیزی ممکن است؟ حتماً باید بابت آن هزینه‌های گزافی پرداخت شود!

 

image eb7612cbbb9eb5e087ba1cbcb4e542f9a6933530

 

با فیتنس کار، به آسانی تناسب اندام را به دست آورید!

در این جا ما به شما اپلیکیشنی را معرفی می‌کنیم که با نصب آن می‌توانید تمام آن چه در یک باشگاه ورزشی در اختیار داشتید را یک جا در گوشی موبایل خود داشته باشید. کاهش وزن و انواع برنامه‌های بدنسازی در این اپلیکیشن برای شما لحاظ شده است و فقط کافی است برای نصب آن اقدام کنید. پس درنگ نکنید و همین امروز ورزش را در خانه آغاز نمایید.

در بانک برنامه‌های این اپلیکیشن، انواع برنامه‌هایی که برای اهداف خاص هستند قرار داده شده است. بنابراین شما می‌توانید به راحتی با هر هدفی که دارید از میان آن‌ها برنامه متناسب خود را انتخاب کنید و شروع به ورزش نمایید. نکته پر اهمیت دیگر این است که مهم نیست شما در چه سطحی هستید، اگر یک ورزشکار حرفه‌ای هستید که چندین سال در حال ورزش بوده اید و یا حتی اگر یک ورزشکار مبتدی هستید و اخیراً به فکر کاهش وزن و یا عضله سازی افتاده اید، در هر صورت می‌توانید مشتری پر و پا قرص اپلیکیشن فیتنس کار شود.

می دانیم که الان حتماً نگران این موضوع هستید که نظارت مربی پس چه؟ البته حق دارید. این که شما زیر نظر یک مربی ورزش کنید و اگر در جایی خطا رفتید او به شما هشدار دهد که مبادا به بدن خود آسیبی وارد کنید، از اهمیت بالایی برخوردار است. در باشگاه بدنسازی، مربی حرکت را برای شما اجرا می‌کند و شما از او کپی برداری می‌کنید؛ خبر خوب این که این اتفاق در فیتنس کار هم دقیقا به همان شکل می‌افتد. چطور؟ باید بگوییم در این اپلیکیشن، تمامی حرکت‌ها در برنامه‌های مختلف، از کاهش وزن گرفته تا برنامه‌های مربوط به فیتنس، دارای ویدیو آموزشی هستند. شما به راحتی می‌توانید با مشاهده فیلم آن حرکت، اصول آن را فرا گرفته و آن را به صورت صحیح و حساب شده، انجام دهید.

 

 چگونه می‌توان اپلیکیشن فیتنس کار را نصب کرد؟

در این قسمت باید بگوییم ک خیلی راحت هم چون هر نرم افزار کاهش وزن دیگری، فیتنس کار را نیز می‌توان به راحتی از درگاه‌های مختلف مانند گوگل پلی https://play.google.com/store/apps/details?id=net.kurdsofts.fitnesskar ، نرم افزار بازار و یا اپ استور تهیه کرد. بنابراین مهم نیست که تلفن همراه شما چه ورژنی داشته و چه برنامه‌هایی را ساپورت می‌کند؛ در هر صورت شما می‌توانید فیتنس کار را بر روی آن نصب کنید و از خدمات ویژه آن که تماماً هم رایگان است، استفاده نمایید.

 

image ddb9d4ece7218b88a6026dc3acc230763bf2b4ef

 

از دیگر نکات مثبت این برنامه که لازم دانستیم در این جا خاطر نشان کنیم، پشتیبانی حرفه‌ای است که برای آن در نظر گرفته شده است. می‌توانید در تلگرام و یا واتساپ با کارشناسان برنامه در تماس باشید و سؤالاتی را که در زمینه بخش فنی و یا استفاده از اپلیکیشن دارید، با آن‌ها در میان بگذارید؛ پس همین الان فیتنس کار را به خانه خود بیاورید!

 

جمع بندی و نتیجه گیری

آن چه در این جا بدان پرداختیم، رفع دغدغه ورزش و کاهش وزن بدون حضور در باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی بود. دغدغه‌ای که از آغاز بیماری همه گیر کرونا در بسیاری از افراد به وجود آمده است. در این راستا اپلیکیشنی را به شما معرفی کردیم که تمامی شرایط یک باشگاه ورزشی را می‌تواند در خانه برای شما فرآهم کند. از ویژگی‌های بی نظیر این نرم افزار گفته و راه‌های دانلود و نصب آن را برای شما شرح دادیم. به شما توصیه می‌کنیم برنامه‌های کاهش وزن خود را با فیتنس کار از همین حالا در خانه شروع کنید.

 

این مطلب برای شما مفید بود ؟

لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد امتیازها: 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

نویسنده : حسینی

اپلیکشین هایپرکاربرد

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید 0
  • تایید شده 0
نظر شما پس از تایید مدیر درج خواهد شد
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

مطالب مرتبط

پیش شماره 0942 و 0941 برای کجاست؟ تبلیغاته؟

پیش شماره 0942 و 0941 نه متعلق به ایرانسل است و نه متعلق به همراه اول و رایتل! شاید برای شما جالب باشد که بدانید سر ...

ادامه مطلب
فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو

فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو مراحلی است که در انتهای ثبت نام خودرو و هنگام ...

ادامه مطلب
قیمت اینترنت مخابرات ADSL در سال 1403

قیمت اینترنت مخابرات عنوان تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL است که هم اکنون برای مشاهده لیست آن در این مطلب ...

ادامه مطلب