فیلتر شکن تلگرام و خطرات امنیتی که به دنبال دارد!

همانطور که مطلع هستید، بدیل مشکلات پیش آمده توسط پیام رسان تلگرام، این برنامه توسط مقامات قضایی در ایران مسدود و فیلتر شده است. یکی از راه های ورود و دور زدن فیلتر تلگرام استفاده از برنامه های رایگان VPN و فیلتر شکن تلگرام است. برای همین منظور بسیاری از افراد بدون اینکه خطرات استفاده از این فیلتر شکن ها را بدانند، اقدام به نصب چند برنامه‌ی گذر از تحریم بر روی گوشی خود می کنند. لازم به ذکر است که اکثر اینگونه برنامه ها به نوعی یک بد افزار و ابزار جاسوسی هستند که می توانند اطلاعات خصوصی شما را از این طریق به سرقت ببرند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه فیلتر شکن تلگرام و خطرات امنیتی، جاسوسی و سرقت اطلاعات که به دنبال دارد در ادامه همراه با ما باشید.

 

باکس دانلود
تبلیغات

فیلتر شکن تلگرام

 

تلگرام هم اکنون در ایران فیلتر است! از این رو بسیاری از افراد سودجو اقدام به طراحی و فروش وی پی ان های تجاری می کنند. البته جالب است که بدانید فروشنده های اینگونه برنامه ها به راحتی می توانند به اطلاعات موجود در تلگرام شما و حتی اطلاعات بانکی در خرید اینترنتی دسترسی داشته باشند. همچنین تلگرام های ضد فیلتر ساخته شده توسط برخی از توسعه دهندگان می توانند امنیت شما در اینترنت را به خطر بیاندازد.

برای همین منظور به هیچ وجه برنامه های ناشناسی که دارای عناوین “تلگرام ضد فیلتر” و “فیلتر شکن رایگان” و … هستند را از گروه ها و کانال های تلگرامی دانلود و نصب نکنید.

 

طبق تحقیقات انجام شده، حدود ۳۰ درصد برنامه های VPN موجود در گوگل پلی آلوده به بد افزار ها هستند و با نصب کردن آن ها امنیت شما به خطر می افتد.

نظر شما در رابطه با فیلتر شکن تلگرام چیست؟

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.