فعال کردن فلش چشمک زن هنگام دریافت تماس و پیامک در آیفون

هنگامی که شما در آیفون یک تماس یا پیامک دریافت می کنید، گوشی به صورت پیشفرض با صدا و ویبره به شما هشدار می دهد. البته یک قابلیت در آیفون وجود دارد که با فعال کردن آن می توانید هنگام دریافت تماس و پیامک علاوه بر صدا و ویبره شاهده روشن شدن فلش چشمک زن پشت گوشی نیز باشید. ما در این آموزش نحوه فعال کردن فلش چشمک زن هنگام دریافت تماس و پیامک در آیفون را برای شما منتشر می کنیم. در ادامه همگام با گویا تک باشید.

 

فلش چشمک زن آیفون برای هشدار زنگ و تماس

 

مقدمه ای در رابطه با قابلیت فلش چشمک زن برای اعلان ها در iOS

در حالی که بیشتر گوشی های هوشمند اندرویدی از چراغ LED اعلان ها برای هشدار تصویری در هنگام دریافت تماس، پیامک و دیگر نویفیکیشن ها بهره می برند، گوشی های هوشمند آیفون از این قابلیت بی نصیب مانده است.

البته در آیفون این قابلیت وجود دارد که از فلش پشت گوشی به عنوان چراغ اعلان استفاده کنید. بدین صورت که شما در هنگام دریافت یک تماس و یا پیامک شاهد فلش چشمک زن هستید. این ویژگی هنگامی که گوشی خود را سایلنت کرده اید و یا در مکان تاریک قرار دارید، بسیار به کمک شما خواهد آمد.

گزینه فعالسازی این قابلیت در بخش Accessibility تنظیمات گوشی آیفون شما وجود دارد. البته در نظر داشته باشید فلش چشمک زن آیفون تنها برای چند ثانیه روشن خواهد بود و مثل چراغ اعلان های اندرویدی تا زمان بررسی نوتیفیکیشن روشن نخواهد ماند!

 

آموزش فلش چشمک زن هنگام دریافت تماس و پیامک در آیفون

ابتدا به بخش تنظیمات آیفون مراجعه نمایید. برای این منظور بر روی اپلیکیشن Settings ضربه بزنید.

 

فعال کردن فلش چشمک زن در هنگام دریافت تماس و پیامک

 

در تنظیمات به دنبال گزینه General بگردید و روی آن ضربه بزنید.

 

صفحه تنظیمات اندروید

 

اکنون به بخش Accessibility مراجعه نمایید.

 

بخش Accessibility آیفون

 

اکنون روی گزینه LED Flash for Alerts ضربه بزنید.

 

 

در مرحله آخر حالت LED Flash for Alerts را روشن کنید. با این کار هنگام زنگ خوردن گوشی یا دریافت اس ام اس فلش چشمک زن شروع به هشدار به شما می کند.

راهنما: اگر قصد دارید فلش هشدار فقط در هنگام سایلنت بودن گوشی روشن شود، گزینه Flash on Silent را روشن کنید. در غیر این صورت با خاموش بودن گزینه Flash on Silent ، فلش چشمک زن در هنگام هشدار ها روشن می شود.

 

فعال کردن فلش چشمک زن در آیفون

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها برای ما یک نظر ارسال نمایید. ما به سوال شما پاسخ خواهیم داد.

موفق و پیروز باشید…

3 نظرات
  1. Mohammad می گوید

    سلام خسته نباشید من این مراحلی که گفتید رو انجام دادم ولی روشن نمیشه دلیلش چی میتونه باشه؟؟

  2. شایان می گوید

    هر کاری کردم چراغ اعلان موقع تماس روشن نشد

  3. ناشناس می گوید

    دوستانی ک میگن نمیشه باید صفحه خاموش باشه هروقت زنگ اومد روشن میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.