آموزش اضافه کردن آیدی و هشتگ به بخش بیوگرافی اینستاگرام

اضافه کردن آیدی و هشتگ به بخش بیوگرافی اینستاگرام یکی از ویژگی های جدید این شبکه‌ی اجتماعی است که به واسطه‌ی آن می توانید آیدی پروفایل اینستاگرام دیگر یا هشتگ دلخواه خود را به بخش بیوگرافی اضافه کنید تا دوستانتان بتوانند به آن مراجعه کنند.

همانطور که اطلاع دارید، اینستاگرام نیز مانند سایز شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و توییتر یک بخش بیوگرافی برای معرفی معرفی صاحب پروفایل را دارا است که کاربران می توانند با تکمیل آن، هر چیزی که در رابطه با معرفی خود دوست دارند را برای دنبال کنندگان و سایر کاربران به نمایش بگذارند. به تازگی قابلیت اضافه کردن آیدی و هشتگ به بخش بیوگرافی اینستاگرام افزوده شده است. ما در این پست نحوه وارد کردن آیدی پروفایل و هشتگ را آموزش خواهیم داد. همراه گویا تک باشید.

 

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش اضافه کردن آیدی و هشتگ به بخش بیوگرافی اینستاگرام

 

آموزش گام به گام اضافه کردن آیدی و هشتگ به بخش بیوگرافی اینستاگرام

مرحله اول: ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کرده و به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید.

مرحله دوم: بر روی گزینه Edit Profile ضربه بزنید.

 

ویرایش پروفایل اینستاگرام

 

مرحله سوم: در صفحه‌ی باز شده روی بخش Bio ضربه بزنید.

 

بخش بیوگرافی اینستاگرام

 

آموزش وارد کردن آیدی پروفایل اینستاگرام به بخش بیوگرافی:

برای وارد کردن آیدی اینستاگرام، ابتدا کاراکتر @ را تایپ کنید. سپس آیدی اینستاگرام مورد نظر خود را به دنبال آن وارد کنید. ما همانند تصویر زیر این پست از سایت گویا تک یک آیدی اینستاگرام وارد کردیم.

 

اضافه کردن آیدی به بخش بیوگرافی پروفایل اینستاگرام

 

آموزش وارد کردن هشتگ اینستاگرام به بخش بیوگرافی:

وارد کردن هشتگ نیز به بخش بیوگرافی کاملا ساده است. شما کافیست ابتدا کاراکتر # را تایپ کرده و سپس هشتگ مورد نظر خود را بنویسید.

 

اضافه کردن هشتگ به بخش بیوگرافی پروفایل اینستاگرام

 

پس از وارد کردن، تنظیمات را ذخیره کنید.

اکنون همانند تصویر زیر خواهید دید که آیدی پروفایل و هشتگ شما به بخش بیوگرافی اینستاگرامتان اضافه شده است. دوستانتان می توانند با لمس این موارد به هشتگ یا پروفایل مورد نظر مراجعه کنند.

 

اضافه کردن آیدی و هشتگ به بخش بیوگرافی پروفایل اینستاگرام

 

همانگونه که مشاهده کردید ما در این پست از سایت گویا تک نحوه افزودن آیدی پروفایل و هشتگ را به بخش بیوگرافی آموزش دادیم. این قابلیت برای کاربرانی که دارای دو پیج هستند بسیار مفید است زیرا می توانند با وارد کردن آیدی پیج های خود آن ها را به هم متصل کنند.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها برای ما یک نظر (سوال) ارسال کنید تا به آن پاسخ داده شود.

موفق و پیروز باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. Ali می گوید

    سلام خسته نباشید من تمام کار هایی که گفتید انجام دادم ولی وقتی میزنم ذخیره مینویسه ذکر نام نمی شود باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  2. pariche می گوید

    چطوری وقتی آیدی که اضافه کردیم اون طرف دستش خورد پاک کرده دوباره تو پیج بذاریم؟ هرچی میزنم دیگه رنگش آبی نمیشل که کار کنه