گویا تک – آموزش موبایل

15 ترفند پابجی (PUBG) برای برنده شدن در بازی

15 ترفند پابجی (PUBG) برای برنده شدن در بازی

ترفند پابجی به شما کمک می‌کند تا با دانستن آن همیشه برنده باشید. PUBG یکی از بهترین و جذابترین بازی‌ها برای دستگاه‌های موبایل می‌باشد که توسط استودیوی Bluehole طراحی و ساخته شده است. این بازی توانسته پس از انتشار توجه زیادی را به خود جلب کرده و مخاطبان زیادی داشته باشد. با توجه به وجود بازیکنان باتجربه در بازی، PUBG به یک رقابت تنگاتنگ تبدیل شده است و اگر حواستان جمع نباشد همان اول کار شما را از پای در خواهند آورد. برای اینکه بتوانید در این بازی دوام بیاورید و حرفه‌ای شوید، یادگیری چند نکته و ترفند به شما کمک خواهد کرد تا به Chicken Dinner یا برنده نهایی در این بازی دست پیدا کنید. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و آموزش 15 ترفند پابجی (PUBG) که شما را می‌تواند در این بازی Chicken Dinner یا برنده نهایی کند بپردازیم. در ادامه همراه با گویاتک باشید...

15 ترفند پابجی (PUBG) برای برنده شدن در بازی

 

معرفی 15 ترفند پابجی (PUBG) برای نباختن و برنده شدن در بازی

ما در مطالب قبلی نیز ترفند و راهنمایی‌هایی در رابطه با بازی‌ها ارائه دادیم. به عنوان مثال در مطلب " راهنمایی بازی آمیرزا " می‌توانید به این موضوع پی ببرید. اگر شما هم می‌خواهید در این بازی برنده نهایی شوید، از ترفندهایی که در ادامه خواهد آمد به نحو احسن استفاده کنید.

 

1 - در پابجی بهترین مکان برای فرود را شناسایی کنید

قبل از اینکه بخواهید فرود بیایید، منطقه‌ای را برای فرود انتخاب کنید که دوستان شما در آن منطقه هستند، تا اگر کسی از دوستان شما ناک اوت شد، بتوانید سریع به او کمک کنید. و یا اگر به صورت تکی بازی می‌کنید، در مناطقی فرود بیایید که لوت خوبی دارند.

در پابجی بهترین مکان برای فرود را شناسایی کنید

و حتما سعی کنید در مناطقی فرود بیایید که ماشین وجود داشته باشد، چون در غیراینصورت باید وقت خود را صرف پیدا کردن ماشین کنید.

 

2 – چند ثانیه اول شروع بازی PUBG را جدی بگیرید

شروع هر بازی بخصوص چند ثانیه اول آن بسیار مهم است و روند بازی را تعیین می‌کند. پس از فرود یکی از اشتباهات رایجی که گیمرها انجام می‌دهند این است که درگیر نبرد می‌شوند. اگر تازه فرود آمده‌اید و صدای شخص دیگری را در منطقه می‌شنوید، برگردید و به مسیر دیگری بروید.

 

چند ثانیه اول شروع بازی PUBG را جدی بگیرید

 

3 – هنگامی که دشمن در تیرس است، شلیک کنید

هنگامی که متوجه شدید دشمنتان از پله‌ها و یا یک جای دیگر در حال دویدن است، آن طرف را نشان گرفته و منتظر باشید تا هنگام ظاهر شدن او را هدف قرار دهید.

 

هنگامی که دشمن در تیرس است، شلیک کنید

 

در این ترفند باید بتوانید حرکت بعدی دشمن را شناسایی کرده و او را شکار کنید. اینکه از چه اسلحه‌ای استفاده کنید نیز بسیار مهم و اساسی است. مثلا شاتگان برای فاصله نزدیک کاربرد دارد و برای فاصله‌های دور مناسب نیست.

در صورتی هم که دشمنتان در تیرس شما نیست، شروع به شلیک نکنید چون با این کار مکان خود را لو خواهید داد.

 

4 - برای برنده شدن در پابجی حتما سلاح‌های مناسب انتخاب کنید

یکی از مهم ترین ترفند پابجی شناخت اسلحه و اینکه با چه سلاحی راحت هستید، یکی از اصلی‌ترین مساله‌هایی است که قبل از درگیری باید انجام دهید، برد اسلحه و مهمات خود را بشناسید و مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. بعضی‌ها با اسلحه‌های پیشرفته راحت هستند و بعضی‌ها نیز با اسلحه‌های ساده به هر حال بستگی به خودتان دارد کدامیک را انتخاب کنید.

 

برای برنده شدن در پابجی حتما سلاح‌های مناسب انتخاب کنید

 

پس از درگیری هم بهتر است اسلحه‌های خود را زمین بگذارید چون اینکار باعث می‌شود سرعت شما هنگام دویدن افزایش پیدا کند.

 

5 – پنجمین ترفند پابجی این است که در یک خط مستقیم از دشمن فرار نکنید

هنگامی که مورد حمله قرار می‌گیرید، اگر در یک خط مستقیم اقدام به فرار کنید در چند ثانیه کشته خواهید شد. اما اگر در عوض به صورت زیگزاگ اقدام به فرار کنید، مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا کشته شود و می‌توانید در این زمان یک پوشش برای خود پیدا کنید.

 

6 – ششمین ترفند پابجی پابرهنه شدن در بازی است

اگر می‌خواهید در بازی توجه کمتری را به خود جلب کنید، بهتر است پابرهنه شوید، صدای چکمه‌ها بیش از حد جلب توجه می‌کند و باعث می‌شود زودتر شناسایی شوید. پابرهنه بودن سرعت شما را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد و توجه کمتری را جلب می‌کند. به خصوص اگر در آخر بازی باشید و بخواهید یواشکی بازی کنید و کسی صدای شما را نشنود.

 

7 - برای دریافت بهتر صداها از هدفون استفاده کنید

استفاده از هدفون باعث می‌شود بتوانید از گفتگوی صوتی و صدای پای دیگران مطلع شوید. با استفاده از هدفون احتمال پیدا کردن دشمنانتان بیشتر خواهد بود و به شما کمک زیادی خواهد کرد.

 

در پابجی برای دریافت بهتر صداها از هدفون استفاده کنید

 

8 – هشتمین ترفند در بازی Pubg استفاده از ماشین به جای پاها

در بازی پابجی ماشین‌هایی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها سریع‌تر می‌توانید به مقصد خود برسید. اما باید مواظب باشید چون 99 بازیکن دیگر نیز وجود دارند که می‌خواهند از ماشین استفاده کنند. بنابراین قبل از نزدیک شدن به ماشین، اطراف آن را بررسی کنید.

 

هشتمین ترفند در بازی Pubg استفاده از ماشین به جای پاها

 

سعی کنید از ماشین به اندازه ضرورت استفاده کنید و قبل از رسیدن به مرکز جنگ، از آن پیاده شوید چون ممکن است به راحتی شما را ببینند و کشته شوید.

 

9 - فعال کردن قابلیت خم شدن در پابجی

یکی از قابلیت‌های پابجی، قابلیت خم شدن می‌باشد. به عنوان مثال وقتی می‌خواهید از پنجره به بیرون نگاه کنید و یا از پشت درخت به دشمن شکلیک کنید، با کچ کردن اسلحه به سمت چپ و یا راست فقط سر خود را بیرون از پنجره و یا به کنار درخت حرکت می‌دهید و بقیه بدن شما در تیرس دشمن قرار نمی‌گیرد.

 

فعال کردن قابلیت خم شدن در پابجی

 

برای فعال کردن این ویژگی به تنظیمات بازی رفته و گزینه Peek & Fire را فعال کنید.

 

10 – فعال کردن حالت HDR در بازی PUBG

با فعال کردن حالت HDR در بازی پابجی، گرافیک بازی بهتر خواهد شد و به راحتی می‌توانید دشمنان خود را شناسایی و شکار کنید. به محض فعال کردن این ویژگی تفاوت آن را مشاهده خواهید کرد.

برای فعال کردن حالت HDR به تنظیمات بازی رفته و سپس به بخش Graphics مراجعه کنید و در آنجا حالت HDR را انتخاب کنید.

 

11 – شناخت نقشه در بازی پابجی

قبل از شروع مسابقه سعی کنید شناختی از نقشه داشته باشید. نقشه را زوم کرده و نقاطی که می‌توان در آن‌ها پنهان شد را شناسایی کنید. این کار به شما کمک می‌کند روز به روز در این بازی حرفه‌ای تر شده و تبدیل به بهترین شوید.

 

شناخت نقشه در بازی پابجی

 

12 – دوازدهمین ترفند پابجی استفاده از پستی و بلندی زمین می‌باشد

یکی از نکاتی که همیشه در جنگ باید از آن استفاده کرد، صخره‌ها، پستی و بلندی‌های روی زمین است. پنهان شدن به خصوص در اواخر بازی بسیار مهم است که همه منتظر هستند تا یکی خودش را نشان دهد به همین دلیل هم دکمه‌ای جداگانه برای سینه خیز رفتن در بازی در نظر گرفته شده است. بنابراین از پستی و بلندی‌ها به خوبی برای مخفی شدن استفاده کنید.

 

13 – هنگام نزدیک شدن به خانه‌ها هوشیار باشید

زمانی که می‌خواهید وارد خانه‌ای شوید، خصوصا در اواخر بازی سرعت خود را با نیم خیز رفتن کم کرده و گاهی بیاستید و به صدایی که از از خانه می‌آید گوش کنید. اگر کسی داخل خانه باشد به احتمال زیاد صدای او را خواهید شنید. بنابراین حواستان هنگام نزدیک شدن به خانه‌ها جمع کنید تا دشمن شما را غافلگیر نکند.

 

14 - موقعیت خود را تغییر دهید

بعد از اینکه با دشمنی درگیر شدید و یا تیرتان به خطا رفت، اولین کاری که باید انجام دهید تغییر دادن موقعیت است. چون هنگامی که شلیک می‌کنید، صدای تیراندازی تعدادی از بازیکنان را به سمت شما خواهد کشاند و هرگز نباید اجازه دهید دشمن موقعیت شما را شناسایی کند.

 

15 – استفاده از نارنجک و مولوتوف در آخر بازی پابجی

زمانی که با آخر بازی می‌رسید و زون بازی تنگ می‌شود، معمولا اکثر بازیکن‌ها در خانه‌ها مخفی می‌شوند. در این مواقع پرتاب نارنجک به داخل خانه‌ها می‌تواند برای شما مفید باشد. سعی کنید نارنجک را کمی بیشتر نگه دارید تا به محض افتادن در خانه منفجر شود.

 

استفاده از نارنجک و مولوتوف در آخر بازی پابجی

 

مولوتوف‌ها را به سمت در خانه پرتاب کنید، چرا که در خانه را می‌شکند و قابلیت پنهان شدن پشت در را از دشمن می‌گیرد.

 

دیدگاه شما در رابطه با این مقاله آموزشی چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید.

این مطلب برای شما مفید بود ؟

لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد امتیازها: 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

نویسنده : حسینی

اپلیکشین هایپرکاربرد

نظرات کاربران

 • در انتظار تایید 0
 • تایید شده 5
نظر شما پس از تایید مدیر درج خواهد شد
 • ادریس 9 اسفند 1400 پاسخ

  عالی ممنون واقعا" به دردم خورد ?

 • Afshin m 16 بهمن 1400 پاسخ

  hdr? خیلیا روی smooth میزارن که چمنای دور نشون داده نشه انمیا رو راحت تر ببینن ??

 • ناشناس 24 آذر 1399 پاسخ

  سلام. من خودم یه گیمر حرفه ایم و از نظر من این ایده ها عالین ❤. گیمرا حتما بخونن????

 • نگین 18 آبان 1399 پاسخ

  ایول داداش خوب گفتی

 • کیومرث 1 آبان 1399 پاسخ

  خوب

مطالب مرتبط

پیش شماره 0942 و 0941 برای کجاست؟ تبلیغاته؟

پیش شماره 0942 و 0941 نه متعلق به ایرانسل است و نه متعلق به همراه اول و رایتل! شاید برای شما جالب باشد که بدانید سر ...

ادامه مطلب
فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو

فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو مراحلی است که در انتهای ثبت نام خودرو و هنگام ...

ادامه مطلب
قیمت اینترنت مخابرات ADSL در سال 1403

قیمت اینترنت مخابرات عنوان تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL است که هم اکنون برای مشاهده لیست آن در این مطلب ...

ادامه مطلب