آموزش تبدیل ویدیو به MP3 با روش drag and drop

برای تبدیل ویدیو به MP3 روش‌های مختلف و متنوعی وجود دارد. شما می‌توانید موزیک ویدیوهای مورد علاقه خود را با استفاده از ابزارهای آنلاین یا نرم افزارهای مبدل به فایل صوتی MP3 تبدیل کرده و موزیک ویدیوی مورد علاقه خود را به صورت صوتی گوش کنید. البته استفاده از نرم افزارهای کاربردی و ابزارهای آنلاین چند ایراد دارد. برای مثال ما در ابزارهای آنلاین بایستی فایل ویدیویی مورد نظر را روی سایت آپلود کنیم که ممکن است سرعت اینترنت و حجم ما کم باشد. همچنین نرم افزارهای کاربردی تبدیل فایل ویدیویی نیز ممکن است به صورت تجاری یا با رابط کاربری پیچیده باشند.

برای این منظور ما تصمیم داریم برای تبدیل ویدیو به MP3 به معرفی یک نرم افزار ساده و کم حجم که هیچ‌گونه پیچیدگی خاصی ندارد و تنها باید از روش drag and drop برای تبدیل استفاده کنیم، بپردازیم. در ادامه همراه با گویا تک باشید.

باکس دانلود
تبلیغات
آموزش تبدیل ویدیو به MP3 با روش drag and drop
تبدیل فایل ویدیویی به MP3 با روش drag and drop

 

آموزش تبدیل ویدیو به MP3

برای تبدیل ویدیو به MP3 ما به یک ابزار کم حجم و کاربردی به اسم Video 2 MP3 نیاز داریم. این ابزار فاقد هرگونه رابط کاربری است و تنها کافیست فایل ویدیویی را به صورت drag and drop بر روی آیکون برنامه بکشید و رها کنید تا کار تبدیل انجام شود. این برنامه از اکثر فرمت‌های ویدیویی پشتیبانی می‌کند و آن را می‌توانید از کادر زیر دریافت کنید:

دریافت برنامه با لینک مستقیم

پس از دریافت فایل آن را از حالت فشرده خارج کنید.

سپس فایل ویدیویی خود را بر روی آیکن برنامه کشیده و رها کنید. (از تصویر زیر کمک بگیرید)

تبدیل ویدیو به MP3 با روش drag and drop
معرفی نرم افزار Video 2 mp3

اکنون چند لحظه منتظر بمانید تا عملیات تبدیل به اتمام برسد. (شما چیزی را مشاهده نخواهید کرد!)

پس از اتمام عملیات تبدیل، فایل MP3 تبدیل شده در همان پوشه ظاهر می‌شود.

تبدیل ویدیو به MP3
آموزش کار با نرم افزار Video 2 mp3

لازم به ذکر است که کیفیت (Bitrate) پیشفرض فایل خروجی MP3 با کیفیت ۳۲۰kbps می‌باشد که برای ویرایش آن می‌بایست فایل config.ini را از درون پوشه برنامه باز کنید و مقدار عددی مورد نظر خود را در روبروی Bitrate تغییر دهید.

معرفی نرم افزار Video 2 mp3
تبدیل فایل‌های ویدیویی به فایل صوتی

 

دیدگاه شما در رابطه با آموزش تبدیل ویدیو به MP3 چیست؟

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه‌ها همراه با ما باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.