گویا تک – آموزش و دانلود
فرادرس

راهنمای کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک

راهنمای کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک

اگر تاکنون در زمینه ی کسب درآمد اینترنتی فعالیت نکرده باشید احتمالاً از شنیدن این موضوع که می توانید با کوتاه کردن لینک های خود درآمد کسب کنید شگفت زده خواهید شد. اما کاملاً حقیقت دارد.

در صورتی که موضوع کانال تلگرامی شما به گونه ای است که اکثر پست های آن دارای حداقل یک لینک باشند می توانید از طریق کوتاه کردن لینک درآمد قابل توجهی به دست آورید. به عنوان مثال کانال های دانلود موزیک، برنامه، فیلم و... که اکثراً با لینک وبسایت یا لینک های دانلود سر و کار دارند می توانند به راحتی از این روش کسب درآمد کرده و حتی کانال خود را از جذب سایر تبلیغات بی نیاز کنند. هر بازدید یکتا از لینک به معنی دریافت یک مبلغ مشخص خواهد بود. اگر هم بتوانید پست های جذابی در گروه های مختلف به اشتراک بگذارید که کاربران را به ورود به لینک مربوطه ترغیب کند نیز می توانید از این روش کسب درآمد نمایید.

در این مقاله به معرفی و راهنمای کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک برای تلگرام و سایت های اینترنتی می پردازیم. امیدواریم بهره کافی از این مطلب را برده باشید. در ادامه همراه گویا تک باشید.

 

کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک

 

اگر هنوز نحوه ی کار اینگونه سیستم ها برایتان جای سوال است باید بگوییم وقتیکه شما لینک خود را با استفاده از این سایت ها کوتاه می کنید بدین معنی است که یک لینک کوتاه به آدرس همان سایت دریافت خواهید کرد. حال وقتیکه کاربری وارد لینک کوتاه شده شود، ابتدا نیاز است برای مدت چند ثانیه تبلیغی را مشاهده کرده و سپس به صورت مستقیم یا با کلیک بر روی دکمه ی "رد کردن تبلیغ" به لینک اصلی یعنی وبسایت موردنظر شما ارجاع پیدا کند. حال این تبلیغ مشاهده شده به معنی دریافت مبلغ معینی توسط شما خواهد بود. هرچه تعداد ثانیه های تبلیغ مربوطه بیشتر باشد شما نیز مبلغ بیشتری دریافت می کنید البته تبلیغ های طولانی ممکن است باعث نارضایتی کاربران شود.

این روش مدت ها در فضای اینترنت و وبسایت ها رایج بوده و احتمالاً شما نیز تاکنون با چنین تبلیغ های مواجه شده باشید. خوشبختانه هنوز نیز روش کسب درآمد از کوتاه کننده های لینک کارآمد است و می توانید به راحتی از این طریق درآمد قابل توجهی را در هر روز کسب کنید. با یک جستجوی ساده ی اینترنتی می توانید با سایت های معتبری در این زمینه آشنا شوید.

نویسنده : امیر محمد
امتیاز دهید

اپلیکشین هایپرکاربرد

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید 0
  • تایید شده 0
نظر شما پس از تایید مدیر درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

مطالب مرتبط

0923 پیش شماره کدام شهر است؟

0923 پیش شماره کدام شهر است؟ و برای کدام اپراتور ایرانسل، همراه اول یا رایتل است؟ پیش شماره 0923 یکی از سرشماره ...

ادامه مطلب
پیش شماره 0910 متعلق به همراه اول یا ایرانسل؟

پیش شماره 0910 متعلق به همراه اول یا ایرانسل؟ اپراتورهای موبایلی در ایران، سر شماره‌های مختلفی را ارائه ...

ادامه مطلب
فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو

فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو مراحلی است که در انتهای ثبت نام خودرو و هنگام ...

ادامه مطلب