Take a fresh look at your lifestyle.

آموزش حذف اکانت اینستاگرام (موقت و دائم)

0

ویژگی حذف اکانت اینستاگرام این امکان به کاربران عضو این شبکه‌ی اجتماعی می دهد تا در یک مدت زمان مشخص (موقت یا دائم) عضو اینستاگرام نباشند. برای همین منظور توسعه دهندگان اینستاگرام همانند سایر شبکه های اجتماعی امکان حذف اکانت را جزئی از خدمات خود قرار داده اند و شما می توانید اکانت خود را در دو حالت معمولی و قابل بازگشت یا دائمی و غیر قابل بازگشت از سرور های اینستاگرام حذف کنید. همراه ما باشید.

 

 

آموزش اول: آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت موقت و قابل بازگشت

با استفاده از این آموزش میتوانید اقدام به غیر فعال کردن موقت اکانت اینستاگرام خود کنید که به شما این امکان را می دهد به صورت موقتی از اینستاگرام خارج شده و هر موقع که دوست داشتید دوباره وارد آن شوید.

 

آموزش غیر فعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

 

لازم به ذکر است که توسط این روش، پس از ۱۲ ساعت می توانید دوباره به اکانت خود وارد شوید. در حذف موقت اکانت اینستاگرام، تمامی اطلاعات اکانت از جمله پست ها، لایک ها، کامنت ها، هایلایت ها ، فالوور ها و فالووینگ ها و حتی پیام های دایرکت دست نخورده باقی خواهد ماند.

 

برای پاک کردن موقت اکانت اینستاگرام خود نیاز است که از طریق خود سایت اینستاگرام اقدام کنید و این ویژگی در اپلیکیشن وجود ندارد. بدین منظور ابتدا به سایت اینستاگرام از طریق لینک زیر مراجعه نمایید:

Https://instagram.com

در صفحه باز شده روی گزینه Log In ضربه بزنید.

 

سایت رسمی اینستاگرام

 

اکنون در کادر های موجود، نام کاربری اینستاگرام و در کادر پایینش رمز اکانت اینستاگرام خود را وارد کرده و روی Log in ضربه بزنید.

 

وارد کردن اکانت در سایت رسمی اینستاگرام

 

در صفحه باز شده شما شاهد یک محیط مشابه اینستاگرام خود هستید. در این صفحه به بخش پروفایل خود مراجعه کنید.

 

رفتن به بخش پروفایل اینستاگرام

 

در این صفحه روی گزینه Edit Profile ضربه بزنید.

 

رفتن به بخش Edit profile اینستاگرام

 

در مرحله بعدی و در صفحه‌ی باز شده به پایین صفحه مراجعه کرده و روی گزینه Temporarily disable my account ضربه بزنید.

 

گزینه حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

در آخرین مراحل حذف موقت اکانت و در قسمت ?Why are you disabling your account، دلیل غیر فعال کردن حساب کاربری خود را انتخاب کنید (می توانید هر گزینه ای را انتخاب کنید یا اینکه Something else را انتخاب کنید.)

 

دلیل ترک اینستاگرام برای غیر فعال کردن آن

 

سپس ( گویا تک ) در کادر To continue, please re-enter your password رمز عبور اکانت خود را وارد کرده و روی Temporarily Disable Account ضربه بزنید.

 

غیر فعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

 

در ادامه و پس از نمایش دادن پیغام تایید روی گزینه Yes ضربه بزنید.

 

حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

با انجام مراحل بالا، عمل غیر فعال کردن موقت اکانت اینستاگرام انجام شده و از برنامه اینستاگرام خارج خواهید شد. لازم به ذکر است که شما پس از گذشت ۱۲ ساعت دوباره می توانید با وارد شدن به اینستاگرام (وارد کردن نام کاربری و رمز عبور) اکانت خود را فعال کنید.

 

 

آموزش دوم: آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و غیر قابل بازگشت

ما در این بخش قصد داریم حذف دائمی و بدون بازگشت را منتشر کنیم. مفهموم حذف دائمی این است که اکانت اینستاگرام شما کاملا و برای همیشه از روی سرور های تلگرام پاک می شود. و دیگر شما مثل مورد اول نمی توانید آن را بازگردانی کنید.

 

آموزش حذف دائمی اکانت اینستاگرام - دیلیت اکانت اینستاگرام

 

مرحله اول: ابتدا با مراجعه به لینک زیر وارد صفحه دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام شوید:

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent

مرحله دوم: در صفحه باز شده دو کادر وجود دارد. در کادر بالا نام کاربری اینستاگرامی که قصد دارید حذف شود را وارد کنید. در کادر پایینش نیز رمز عبور اینستاگرام مورد نظر را وارد کرده و سپس روی دکمه Log in ضربه بزنید.

 

حذف دائمی اکانت اینستاگرام

 

مرحله سوم: در صفحه باز شده و در قسمت Why are you deleting your account? یک دلیل برای ترک اینستاگرام انتخاب کنید. (بهتر است Something else را انتخاب کنید.)

 

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

 

مرحله چهارم: سپس ( گویا تک ) در کادر To continue, please re-enter your password رمز عبور اکانت خود را برای تایید دوباره وارد کرده و روی Permanently delete my account ضربه بزنید.

 

پاک کردن دائمی اکانت اینستاگرام

 

مرحله پنجم: اکنون یک پنجره برای شما باز خواهد شد و از شما میپرسد “آیا مطمئن هستید که میخواهید اکانت خود را پاک کنید؟” که برای تایید روی Yes ضربه بزنید.

 

پنجره تایید پاک کردن اکانت اینستاگرام

 

خب کار تمام است و به همین سادگی حساب کاربری اینستاگرام شما از روی سرور های این شبکه اجتماعی برای همیشه و بدون بازگشت حذف شده است.

 

جمع بندی:

همانگونه که مشاهده نمودید، در این آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت موقت و قابل بازگشت و حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و همیشگی را شرح دادیم که بسته به نیاز خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها سوال خود را برای ما ارسال کنید تا به آن پاسخ و راهنمایی داده شود. موفق و پیروز باشید.

مطالب مرتبط

گذاشتن پست و استوری در اینستاگرام از طریق کامپیوتر... گذاشتن پست و استوری در اینستاگرام از طریق کامپیوتر امکان پذیر است و برای آن نیز روش های مختلفی ارائه شده است که ساده ترین آن استفاده از نسخه‌ی وب اینس...
قابلیت تماس تصویری اینستاگرام به زودی اضافه خواهد ... طی روز های گذشته اخباری در دنیای فناوری منتشر شده است که نشان می دهد به زودی و طی ماه های آینده، قابلیت تماس تصویری اینستاگرام به این برنامه اضافه خوا...
ارسال متن در استوری اینستاگرام با استفاده از قابلی... قابلیت تایپ "Type" در بخش استوری اینستاگرام، به شما این امکان را می دهد تا اقدام به نوشتن و ارسال متن های دلخواه خود با سبک های نوشتاری متفاوت و پس زم...
آموزش فارسی کردن زبان اینستاگرام... اینستاگرام یک از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در ایران است که از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند. برای فارسی کردن اینستاگرام خود در اندورید تنها نیاز است ...

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.