آموزش حذف اکانت دائمی اینستاگرام (Permanently Delete)

ویژگی حذف دائمی اکانت اینستاگرام این امکان را به کاربران عضو این شبکه‌ی اجتماعی می دهد تا برای همیشه اطلاعات حساب کاربری خود را از این شبکه اجتماعی حذف کنند.در صورتی که تصمیم به ترک اینستاگرام گرفته اید، با انجام مراحل زیر می‌توانید عمل حذف اکانت دائمی اینستاگرام را انجام دهید. در ادامه همراه با گویا تک باشید.

 

آموزش حذف اکانت دائمی اینستاگرام (Permanently Delete)

 

آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت همیشگی و غیر قابل بازگشت

مفهموم حذف دائمی اکانت این است که حساب اینستاگرام شما کاملا و برای همیشه از روی سرور های تلگرام پاک می شود و شما نمی توانید آن را تحت هیچ شرایطی بازگردانی کنید.

 

مرحله اول: ابتدا با مراجعه به لینک زیر وارد صفحه دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام شوید:

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent

مرحله دوم: در صفحه باز شده دو کادر وجود دارد. در کادر بالا نام کاربری اینستاگرامی که قصد دارید حذف شود را وارد کنید. در کادر پایینش نیز رمز عبور اینستاگرام مورد نظر را وارد کرده و سپس روی دکمه Log in ضربه بزنید.

 

حذف دائمی اکانت اینستاگرام

 

مرحله سوم: در صفحه باز شده و در قسمت Why are you deleting your account? یک دلیل برای ترک اینستاگرام انتخاب کنید. (بهتر است Something else را انتخاب کنید.)

 

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

 

مرحله چهارم: سپس ( گویا تک ) در کادر To continue, please re-enter your password رمز عبور اکانت خود را برای تایید دوباره وارد کرده و روی Permanently delete my account ضربه بزنید.

 

پاک کردن دائمی اکانت اینستاگرام

 

مرحله پنجم: اکنون یک پنجره برای شما باز خواهد شد و از شما میپرسد “آیا مطمئن هستید که میخواهید اکانت خود را پاک کنید؟” که برای تایید روی Yes ضربه بزنید.

 

پنجره تایید پاک کردن اکانت اینستاگرام

 

خب کار تمام است و به همین سادگی حساب کاربری اینستاگرام شما از روی سرور های این شبکه اجتماعی برای همیشه و بدون بازگشت حذف شده است.

آیا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟ در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل از بخش دیدگاه ها همراه با ما باشید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.