دانلود درایور گرافیک اینتل ویندوز ۱۰ و ۱۱ (Intel Graphics Driver)

دانلود درایور گرافیک اینتل (Intel Graphics Driver) برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱ موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. در صورتی که کارت گرافیک سیستم یا لپ تاپ شما از نوع Intel است پس از نصب ویندوز ۱۰ نیاز دارید که درایور آن را بر روی رایانه خود نصب کنید. در این نوشته تصمیم داریم به دانلود درایور کارت گرافیک اینتل برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ و ۱۱ در سال ۲۰۲۱ بپردازیم.

در ادامه همراه با گویاتک باشید❤

 

باکس دانلود
تبلیغات

دانلود درایور گرافیک اینتل ویندوز 10 Intel Graphics Driver

 

مقدمه‌ای در رابطه با کارت گرافیک و نصب درایور

گرافیک یکی از قطعات رایانه است که برای شناسایی آن توسط ویندوز نیاز به نصب درایور دارد. در این پست ما درایور گرافیک Intel را برای نسخه ۶۴ بیت ویندوز ۱۰ آماده نموده‌ایم که پس از نصب ویندوز ۱۰ جدید نیاز است که آن را از سایت ما دانلود و روی رایانه خود نصب کنید. همچنین اگر اهل بازی هستید و کارت گرافیک شما نیز اینتل است، بایستی حتماً آخرین نسخه از درایور این کارت گرافیک برای افزایش قدرت عملکرد کارت گرافیک و در نتیجه بهبود سرعت و کیفیت بازی ها نصب کنید. لازم به ذکر است که مهمترین اثر نصب آخرین نسخه از گرافیک، سازگاری کامل با جدیدترین بازی های ارائه شده است.

این نسخه از درایور از نسل ۳ و ۴ پردازنده های اینتل پشتیبانی می‌کند و قابلیت نصب بر روی نسخه های Intel Iris و d HD Graphics و Pentium/Celeron Processors را داراست. در صورتی که از مدل و نام کارت گرافیک خود اطلاعی ندارید، از نوشته ” ۲ روش مشاهده اطلاعات و مدل کارت گرافیک ” دیدن کنید.

 

بخش دانلود درایور گرافیک اینتل برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱

  • شماره نسخه: ۳۰.۰.۱۰۰.۹۸۶۴ ( و‌یندوز ۱۰ | ویندوز ۱۱ )
  • سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز ۱۰ از نوع ۶۴ بیت – ویندوز ۱۱
  • حجم: ۵۵۱ مگابایت (ترافیک نیم بها)
  • فرمت فایل: EXE

👇👇برای دانلود از باکس زیر استفاده کنید👇👇

🔵 دانلود درایور کارت گرافیک INTEL برای ویندوز ۱۰ – ۱۱

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” آموزش مشاهده اطلاعات سخت افزاری ویندوز ۱۰ ” دیدن کنید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.