Take a fresh look at your lifestyle.

با دانلود بازی آجر شکن (swipe brick breaker) کمی خراب کاری کنید!

این روز ها با پیشرفت سخت افزار گوشی های هوشمند، بازار بازی های اندروید و iOS بسیار داغ است. بازی Swipe Brick Breaker یک بازی ساده، کم حجم و با گرافیک خوب است که هر کاربری را علاقمند به خود می کند. در این مقاله قصد داریم با معرفی و دانلود بازی آجر شکن (swipe brick breaker) برای شما کمی خراب کاری سرگرم کننده درست کنیم. همراه با گویا تک باشید…

 

دانلود بازی آجر شکن (swipe brick breaker)

 

مقدمه ای در رابطه با بازی آجر شکن (Swipe Brick Breaker)

شاید فکر کنید که تنها بازی های با گرافیک بالا یا HD این روز ها جذاب و پرطرفدار هستند، اما جالب است بدانید که بازی Swipe Brick Breaker بسیار جذاب و اعتیاد آور است که هر کاربر را مجذوب خود می کند. این بازی برای دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است.

این بازی بسیار کم حجم و سبک است که بر روی اکثر دستگاه های میان رده اجرا می شود.

 

معرفی بازی آجر شکن

آجر شکن قوانین ساده و خیلی جالبی دارد! در این بازی شما باید یک توپ آبی رنگ را به سمت آجر ها پرتاب کنید تا آجر ها را بشکنید. هر کدام از این آجر ها دارای یک عدد خاص هستند و شما بایستی به تعداد همان عدد ها، توپ به سمت آجر ها هدایت کنید.

این بازی به صورت امتیازی است. شما با شکستن آجر ها امتیاز کسب می کنید. همچنین گرفتن دایره های سبز می تواند تعداد توپ های شما را بالا ببرد. البته نباید آجر های شما به خط مشکی پایین صفحه برسند زیرا بازنده خواهید شد!

 

بازی آجر شکن

 

شاید گمان کنید که با توضیحات ارائه شده این بازی چندان جذاب نباشد! اما با اطمینان بایستی عرض کنم که انجام این بازی شما را بسیار علاقمند و سرگرم می کند. بازی آجر شکن هم اکنون یکی از جذاب ترین بازی های موبایلی برای اندروید و iOS است.

ما در انتها لینک دانلود بازی برای اندروید و iOS را قرار داده ایم. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

 

دانلود بازی اجر شکن برای اندروید و iOS

دانلود بازی برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود بازی برای آیفون از اپ استور

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.