آموزش رفع خطا you’re temporarily blocked در اینستاگرام اندروید و آیفون

you’re temporarily blocked بدین معنا است که حساب کاربری مربوط به شبکه اجتماعی شما مسدود گردیده و این مسدود شدن در واقع به صورت کاملا موقتی خواهد بود. برای رفع این مشکل می توانید از انواع روش ها نیز کمک بگیرید. در این نوشته تصمیم داریم آموزش رفع خطای you’re temporarily blocked که مربوط به بلاک شدن در اینستاگرام است را برای اینستاگرام اندروید و آیفون خدمت شما شرح دهیم.

در ادامه همراه با گویا تک باشید…

you're temporarily blocked
آموزش رفع بلاک شدن در اینستاگرام اندروید و آیفون

 

در چنین شرایطی امکان هر نوع عملی وجود نخواهد داشت. زیرا شما بلک شده هستید و حتی نمی توانید یک کامنت را در درون صفحه شخصی کسی قرار دهید. اگر به صفحه ی گوشی خود نگاه کنید ممکن است که با پیغام های متنوعی مبنی بر بلاک شدن روبه رو شوید که یکی از آنها Action Blocked می باشد. بلاک شدن می تواند به دو صورت رخ دهد:

  • بلاک موقت
  • بلاک شدن دائم اکانت

دلایل بروز خطای مربوط به بلاک شدن موقت در اینستاگرام you’re temporarily blocked چیست؟

اگر شما حساب اینستاگرام دارید بهتر است در ابتدا تنها چند پست در آن قرار دهید ، البته اگر این پست ها در یک زمان منتشر شوند به احتمال بسیار زیاد شما به عنوان یک ربات شناخته شده و در نهایت بلاک خواهید شد.  سعی کنید که پست ها در فاصله های زمانی قرار داشته شوند و از قرار دادن تعداد زیادی پست که می تواند عکس و فیلم باشد خودداری نمایید. اگر تعداد لایک های شما در یک زمان به صورت ناگهانی افزایش یابد قطعا شما بلاک خواهید شد.  تعداد مجاز برای لایک کردن برای یک بازه ی شصت دقیقه ای تنها سیصد و پنجاه بار خواهد بود. سعی کنید که بر روی تعداد فالوهای خود کنترل داشته باشید و هر پیجی را که می بینید فالو نکنید.

حداکثر تعداد فالوهای شما در یک بازه ی شصت دقیقه ای بیست نفر خواهد بود.

پس دلایل بروز این خطا به طور خلاصه:

  • ارسال پست‌های زیاد در بازه زمانی کوتاه
  • لایک و ارسال کامنت‌های مکرر در بازه زمانی کوتاه
  • فالو کردن تعداد زیادی کاربر در بازه زمانی کوتاه
  • آنفالو کردن کاربران زیاد در یک روز

 

بلاک شد موقت در اینستاگرام you're temporarily blocked
بلاک شد موقت در اینستاگرام

 

برطرف نمودن خطای بلاک شدن موقت در اینستاگرام you’re temporarily blocked

برای اینکه بتوانید پیج خود را از چنین شرایطی بیرون آورید باید برخی از راه حل ها را امتحان کنید. اگر یک پیغام مبنی برای بلاک شدن دریافت نموده اید که Action Blocked نام دارد در زیر آن گزینه ای برای برای پاسخ دادن Tell Us را هم می بینید. اطلاعات شما نیز از طریق ایمیل ارسال می شود و برای تأیید عکسی را باید ارسال کنید که در نهایت این پروسه ی برای چند روز بعد به رفع بلاک تبدیل خواهد شد.برای رفع خطای you’re temporarily blocked شما خواهید توانست از طریق تنظیمات به بخش گزارش مشکل بروید و گزارش هایی را برای رفع بلاک بنویسید.

Something isn’t Working بهترین گزارش برای رفع بلاک خواهد بود. قرار دادن کامنت انگلیسی از سوی کاربران هم یکی از راه های ساده ای است که با یک درخواست می توانید آن را انجام دهید و سریعا از بلاک درآیید. این کار حتی می تواند با یک تغییر در بیوگرافی و نوشته هایی که در زیر تصویر شما وجود دارد هم به سرعت انجام شود.

 

دیدگاه شما در رابطه با این آموزش اینستاگرام چیست؟

در صورت وجود سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید.

موفق و پیروز باشید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.