هزینه اینترنت تا آخر سال ۹۷ در پیام رسان سروش رایگان است!

سروش نام یک پیام رسان داخلی است که این روز ها نام آن را در رسانه های مختلف به وفور شنیده ایم. این برنامه پیام رسان با رویکرد جایگزین شدن با تلگرام پا به عرصه گذاشته است و برای اینکه کاربران بیشتری را جذب خود کند، هزینه مصرف اینترنت در هنگام استفاده را تا آخر سال ۹۷ رایگان کرده است. برای دانستن جزئیات بیشتر در ادامه همراه گویا تک باشید.

 

هزینه اینترنت تا آخر سال 97 در پیام رسان سروش رایگان است!

 

باکس دانلود
تبلیغات

طبق اطلاع رسانی ای که در کانال رسمی پیام رسان سروش شده است، مصرف اینترنت در برنامه سروش برای اپراتور های همراه اول و ایرانسل رایگان اعلام شده است. مطابق گفته های مدیر این پیام رسان، استفاده از امکانات برنامه نظیر تماس صوتی، تبادل فایل ، چت و … کاملا رایگان است و از شارژ سیمکارت و حجم بسته‌ی شما کاسته نخواهد شد.

 

لازم به ذکر است که استفاده از این پیام رسان در اینترنت ثابت ADSL هنوز رایگان نشده و معادل ۱/۴ ترافیک کم خواهد شد. البته مدیران این پیام رسان عنوان کرده اند که به زودی سروش در اینترنت ثابت نیز رایگان خواهد شد.

 

لازم به ذکر است که طی اطلاعیه مسنجر سروش، هنوز استفاده‌ی رایگان در برخی از مناطق و اپراتور همراه اول رایگان نشده است!!! مدیران این پیام رسان قول داده اند که به زودی و به صورت سراسری سروش را رایگان می کنند.

 

برای دانلود برنامه سروش به مطلب « دانلود پیام رسان سروش برای اندروید » مراجعه کنید.

نظر شما چیست؟

به نظر شما اینترنت رایگان در برنامه سروش باعث خواهد شد که کاربران از تلگرام به سمت آن مهاجرت کنند؟ دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید.

 

 

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.