آموزش مخفی کردن وضعیت آنلاین اینستاگرام (Activity Status)

وضعیت آنلاین اینستاگرام یا به اصطلاح Activity Status یکی از امکانات جالب اینستاگرام است که به دوستان و کاربران دیگر کمک می کند تا آخرین زمانی که در اینستاگرام آنلاین بوده اید را مشاهده کنند. لازم به ذکر است که این ویژگی به صورت پیش‌فرض فعال بوده و ممکن است کاربران بسیاری از این موضوع اطلاع نداشته باشند. متاسفانه با اینکه دانستن آخرین زمان فعالیت در اینستاگرام بسیار جالب و کاربردی است.

اما از آن سو ممکن است که موجب ایجاد مزاحمت و نقض حریم خصوصی برخی کاربران از جمله افراد مشهود نیز شود. البته خوشبختانه اینستاگرام برای رفع این مشکل نیز تدبیری اندیشیده و این امکان را به کاربران داده است که از نمایش آخرین زمان آنلاین بودن خود برای دیگران جلوگیری کنند. در این نوشته تصمیم داریم آموزش مخفی کردن وضعیت آنلاین اینستاگرام یا Activity Status برای کاربرانی که دوست ندارند زمان آنلاین بودنشان را کسی بفهمد منتشر کنیم.

باکس دانلود
تبلیغات

در ادامه همراه با گویاتک باشید…

آموزش مخفی کردن وضعیت آنلاین اینستاگرام

مقدمه‌ای در رابطه با مخفی کردن آخرین زمان فعالیت در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام با بیش از چندین میلیون کاربر فعال، یکی از محبوب ترین های این حوزه است. همچنین اینستاگرام کاربران ایرانی بسیاری دارد و بیشتر افراد مشهور ایرانی از جمله مقامات، هنرمندان و ورزشکاران نیز در این شبکه فعال بوده و دنبال کنندگان زیادی را دارا هستند. ویژگی آخرین زمان آنلاین بودن در اینستاگرام می‌تواند در بخش دایرکت یا هنگام ارسال استوری و ویدیو زنده آخرین زمان استفاده از اینستاگرام توسط دوستانتان را به شما نشان دهد.

این قابلیت بسیار جالب و کاربردی است. اما اگر شما این ویژگی را ناقض حریم خصوصی می دانید و دوست دارید آخرین زمان آنلاین بودن شما در این برنامه مخفی بماند ما به شما کمک می کنیم تا آن را غیر فعال کنید.

 

آموزش مخفی کردن نمایش وضعیت آنلاین اینستاگرام (Activity Status)

برای اینکه آخرین زمان بازدید خود در اینستاگرام را مخفی کنید، اصلا نیازی به طی کردن مراحل پیچیده و سخت نیست! زیرا مراحل این کار به شکل بسیار آسانی قابل انجام است. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا به اپلیکیشن Instagram مراجعه نمایید.
  • به صفحه پروفایل خود وارد شوید و به بخش تنظیمات اینستاگرام یا Settings مراجعه نمایید.
  • سپس به بخش حریم خصوصی یا Privacy مراجعه کنید.

 

آموزش مخفی کردن نمایش وضعیت آنلاین اینستاگرام (Activity Status)

 

  • اکنون در تنظیمات حریم خصوصی گزینه وضعیت فعالیت یا Activity Status را پیدا کرده و وارد آن شوید.

 

آموزش مخفی کردن نمایش وضعیت آنلاین اینستاگرام (Activity Status)

 

  • با خاموش کردن گزینه Show Activity Status یا نمایش وضعیت فعالیت ، چراغ آنلاین و آخرین زمان سر زدن شما به اینستاگرام برای دوستانتان غیر فعال می‌شود.

 

گزینه Show Activity Status یا نمایش وضعیت فعالیت

 

البته اینستاگرام نیز همانند پیام رسان تلگرام یک حالت متقابل و دو طرفه را برای نمایش آخرین زمان بازدید کاربران در نظر گرفته است. به زبان ساده تر در صورتی که شما وضعیت آخرین زمان بازدید اینستاگرام خود را خاموش کنید، خودتان نیز قادر نخواهید بود که آخرین زمان بازدید کاربران دیگر را ببینید.

 

دیدگاه شما در رابطه با این آموزش چیست؟

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال در این زمینه از بخش نظرات همراه ما باشید. همچینین برای این که بفهمید آیا در اینستاگرام هک شده‌اید یا خیر از مطلب ” آموزش خارج کردن دستگاه‌های متصل به اکانت اینستاگرام با Login Activity ” دیدن کنید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.