آموزش قرار دادن کوییز های جذاب در استوری های اینستاگرام

برای همه ی ما استفاده نمودن از قابلیت استوری اینستاگرام نیز می تواند از جذابیت خاصی برخوردار باشد. اما مهم تر از این جذابیت می توانیم به کاربردی بودن آن هم اشاره نماییم. یکی از کاربردهای استوری برقرار نمودن سؤال های ۲۴ ساعته ای است که به صورت دو گزینه ای یا چهار گزینه ای همانند یک کوییز برگزار می شود تا بتوان نظر فالورهای خود را در رابطه با آن سؤال یا موضوع به دست آورد.اما برای اینکه بتوانیم در مدت زمان کوتاهی کوییز را برگزار کنیم نیاز است تا نحوه ی کار کردن با آن را بلد باشیم. نحوه ی کار با استوری بسیار ساده می باشد و نیازمند توضیحات پیچیده نیست. اگر فالوورهای زیادی داشته باشید معمولا یکی از آسان ترین راه ها دیدن استوری هایی است که از آنها بر روی گوشی شما در اینستاگرام ظاهر می شوند ، بخصوص شرکت در نظرسنجی ها و کوییز های جذاب اینستاگرام هم می تواند مزیت بر علت باشد.

در این نوشته تصمیم داریم آموزش قرار دادن کوییز های (QUIZ) جذاب در بخش استوری‌های اینستاگرام را خدمت شما کاربران گرامی شرح دهیم. در ادامه همراه با گویا تک باشید…

باکس دانلود
تبلیغات

نحوه قرار دادن کوییز های چهار گزینه ای در استوری

در قسمتی که قصد دارید تا استوری را بگذارید منویی برای شما باز می شود. در این منو می توانید هر نوع استیکری که دوست دارید را برگزینید یا آنکه از قسمت نظرسنجی یا حتی پاسخ به یک عکس یا سؤال یا سؤال های چهار گزینه ای بهره ببرید. در این صورت مخاطب شما تنها یک گزینه را انتخاب می نماید و درصد پاسخ ها نیز مشخص خواهد شد.در ابتدا سؤال خود را به همراه تصویر یا ویدئو قرار می دهید در کادری که مخصوص به طرح سؤال است.  حالا باید به قسمتی بروید که مربوط به استیکر ها می باشد. استیکرها برای سؤالات چهارگزینه ای کاملا مشخص هستند . حتی می توان با انتخاب QUIZ هم این کار را انجام داد.

قرار دادن کوییز های چهار گزینه ای در استوری
آموزش قرار دادن کوییز های چهار گزینه ای در استوری

بعد از آنکه سؤال مهم خود را می پرسید قطعا جواب هایی را هم باید انتخاب کنید. این جواب ها را در جعبه هایی که به عنوان جواب چهار گزینه ای مطرح هستند وارد نموده و سپس باید گزینه ای که مدنظر شما قرار دارد را نیز انتخاب کنید. این گزینه همان جواب سؤال شما خواهد بود. در نهایت رنگ آن تغییر می کند. برای ثبت شدن این حالت می توانید از Done نیز کمک بگیرید. حالا تنها کافی است که محل مورد نظر را بر روی تصویر یا فایل پس زمینه قرار دهید. در نهایت بر روی گزینه ای که مربوط به استوری می باشد ضربه بزنید تا ارسال شود.

 

دیدگاه شما در رابطه با این آموزش اینستاگرام چیست؟

موفق و پیروز باشید…

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.