آموزش جستجوی آیدی اشخاص و پیج‌ها در اینستاگرام

جستجوی آیدی اینستاگرام برای یافتن و دنبال کردن پیج‌های کاربران در این شبکه اجتماعی کاربرد دارد. فرض کنید یکی از دوستانتان نام کاربری (ID) اینستاگرام خود را به شما داده است که آن را فالو کنید. برای فالو کردن یک صفحه در اینستاگرام بایستی آی دی آن را جستجو کرده و سپس وارد صفحه مورد نظر شوید. در این نوشته تصمیم داریم آموزش جستجوی آیدی اشخاص و پیج‌ها در اینستاگرام را برای مشاهده و فالو کردن خدمت شما منتشر کنیم.

بیاید شروع کنیم 🙋‍♂️

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش جستجوی آیدی اشخاص و پیج‌ها در اینستاگرام

  • ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام – Instagram شوید.
  • فرقی نمی‌کند زبان اینستاگرام شما فارسی باشد یا انگلیسی، اما اگر قصد دارید زبان اینستاگرام را تغییر دهید از نوشته ” آموزش تغییر زبان گوشی ” دیدن کنید.
  • اکنون از پایین صفحه اینستاگرام بر روی گزینه جستجو (ذره بین) ضربه بزنید.

 

آموزش جستجوی آیدی اشخاص و پیج‌ها در اینستاگرام

 

  • اکنون وارد صفحه اکسپلور خواهید شد.
  • در بالای صفحه یک کادر جستجو وجود دارد. در این کادر نام کاربری یا همان آیدی هر شخص را که جستجو کنید، حساب‌های کاربری در نتایج نمایش داده خواهد شد که می‌توانید وارد این حساب‌ها شوید.

 

آموزش جستجوی آیدی اشخاص و پیج‌ها در اینستاگرام

 

لازم به ذکر است که بخش جستجوی اینستاگرام از ۴ بخش برتر (همه)، حساب‌ها که فقط مخصوص جستجوی اکانت‌ها می‌باشد، برچسب‌ها نیز برای جستجوی هشتگ می‌باشد و مکان‌ها نیز برای جستجوی یک مکان در اینستاگرام می‌باشد.

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

امیدواریم نوشته یافتن کاربران از طریق جستجوی اینستاگرام برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” چگونه در اینستاگرام پروفایل خصوصی کاربران را مشاهده کنیم؟ ” دیدن کنید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.