گویا تک – آموزش و دانلود
فرادرس

مقدمه ای بر بازاریابی یا تخصص در کسب درآمد از تلگرام

مقدمه ای بر بازاریابی یا تخصص در کسب درآمد از تلگرام

همانطور که از نام این مطلب نیز انتظار می رود در اینجا قصد داریم به معرفی روش هایی از کسب درآمد تلگرام بپردازیم که بیشتر با بازاریابی یا تخصص سر و کار دارند. این روش ها معمولاً به صورت مستقیم با درآمد سر و کار دارند و در برخی نیز حتی نیازی به مدیریت کل پروژه نخواهد بود و شما تنها به عنوان یک نیروی انسانی عمل خواهید کرد.

بازاریابی تلگرام

مقدمه بازاریابی و تخصص در کسب درآمد از تلگرام

منظور از بازاریابی، فروش محصولات و سرویس های خود و دیگران از طریق پیام رسان تلگرام است. یعنی این شما هستید که با استفاده از توانایی ارتباطی خود و همچنین دارا بودن فکر اقتصادی دست به اجرای روش های مختلفی جهت عرضه ی محصول می زنید و از این بابت به صورت مستقیم مبلغ معینی را دریافت می کنید. حال این محصولات می توانند کالای واقعی باشد یا سرویس های مختلف که از طریق اینترنت در دسترس قرار می گیرند. همانطور که اشاره کردیم این محصولات حتماً نباید متعلق به خود شما باشند بلکه می توانید با فروش محصولات سایت های معروف یا سیستم های همکاری در فروش مختلف پورسانت مشخصی دریافت کنید.

و اما موضوع بازاریابی به همین جا ختم نمی شود و شما را با موقعیت های کسب درآمدی آشنا خواهیم کرد که منحصر به فضای اینترنت می شوند.  به عنوان مثال شما را با روش های کسب درآمد از فروش فایل یا فروش اطلاعات آشنا خواهیم کرد.

روش های بازاریابی تلگرام

و اما واژه ی تخصص را نیز در بر روی نام این بخش قرار داده ایم زیرا که قرار است همچنین روش های دیگری را به شما معرفی کنیم که استفاده از واژه ی بازاریابی برای آنها چندان مناسب نیست بلکه شما با استفاده از تخصص یا استعداد خود نسبت به کسب درآمد از تلگرام اقدام می کنید. به عنوان مثال شما قادر خواهید بود با استفاده از تخصص و تجربه ای که از سایر بخش های این پکیج همچون ساخت و مدیریت کانال و ساخت ربات به دست آورده اید به استخدام دیگران یا حتی شرکت های بزرگ در آیید. البته درباره ی تخصص در ساخت ربات در بخش مربوط به همان صحبت کرده ایم و نیازی به تکرار دوباره نمی بینیم.

علاوه بر این اگر فکر می کنید که در پست گذاشتن تلگرامی حرفه ای هستید یا اینکه خود را یک نویسنده یا مترجم کاربلد می دانید کلی خبرهای خوب برایتان خواهیم داشت زیرا که این تخصص و استعداد شما می تواند درآمد قابل توجهی را برایتان به ارمغان بیاورد. اگر هم تخصص های دیگری دارید که فکر می کنید یادگیری آنها مشتاقان زیادی خواهد داشت و همچنین از طریق تلگرام قابل آموزش هستند، یک مطلب ویژه برایتان در نظر گرفته ایم تا شما را با نحوه ی کسب درآمد از این طریق نیز آشنا کنیم.

خُب، اکنون وقت آن رسیده تا به شرح کامل تمام روش های موجود در این بخش بپردازیم. مطالب بعدی را از دست ندهید.

نویسنده : امیر محمد
امتیاز دهید

اپلیکشین هایپرکاربرد

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید 0
  • تایید شده 1
نظر شما پس از تایید مدیر درج خواهد شد

  • مهدس 14 آذر 1396 پاسخ

    مقاله جالبی بود
    موفق باشید

مطالب مرتبط

0923 پیش شماره کدام شهر است؟

0923 پیش شماره کدام شهر است؟ و برای کدام اپراتور ایرانسل، همراه اول یا رایتل است؟ پیش شماره 0923 یکی از سرشماره ...

ادامه مطلب
پیش شماره 0910 متعلق به همراه اول یا ایرانسل؟

پیش شماره 0910 متعلق به همراه اول یا ایرانسل؟ اپراتورهای موبایلی در ایران، سر شماره‌های مختلفی را ارائه ...

ادامه مطلب
فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو

فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو مراحلی است که در انتهای ثبت نام خودرو و هنگام ...

ادامه مطلب