آموزش استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام شما

همه‌ی ما دارای چند سیم کارت هستیم که بنا به دلایل کاری، استفاده از اینترنت و… در کنار سیم کارت اصلی خود از دیگر سیم کارت ها استفاده می کنیم. برای ثبت یک سیم کارت جدید نیاز است تا با همراه داشتن مدارک به یکی از نمایندگی های اپراتور مورد نظر خود مراجعه کنید.همان طور که اطلاع دارید، تعداد ثبت سیم کارت در اپراتور های دارای محدودیت است. به عنوان مثال در اپراتور همراه اول فقط ۱۰ عدد سیم کارت می توان به نام یک شخص ثبت کرد. برای استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام یک شخص و همچنین برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی که با ثبت سیم کارت به نام اشخاص دیگر انجام می شود یک سامانه به نام CRA.IR طراحی شده است.

در این مقاله‌ی آموزشی تصمیم داریم نحوه استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام شما را با استفاده از سامانه پیامکی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی آموزش دهیم. همراه ما باشید.

 

آموزش استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام شما

 

آموزش استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام شما از طریق پیامک

قدم اول: ابتدا توسط یکی از سیم کارت هایی که به اسم شما ثبت شده است کد ملی خود را به شماره زیر ارسال کنید:

۳۰۰۰۱۵۰

 

آموزش استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده

 

قدم دوم: پس از چند لحظه یک پیامک برای شما ارسال می شود که در آن تعداد سیم کارت هایی که در اپراتو همراه اول، ایرانسل و رایتل به نام شما ثبت شده است نمایش داده می شود.

 

آموزش استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده همراه اول، ایرانسل و رایتل

 

در صورتی که فکر می کنید تعداد سیم کارت های ثبت شده (فعال و غیر فعال) در اطلاعات پیامک دارای هرگونه مغایرت است می توانید برای جلوگیری از مشکلات و سوء استفاده های احتمالی شخصا به یکی از دفاتر مشترکین اپراتور ها مراجعه کرده و با به همراه داشتن کد ملی تعداد سیم کارت های به نام خود را استعلام کرده و برای قطع هر کدام اقدام کنید.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.