معرفی سایت تخصصی اندروید ایران ای پی کی – Iranapk.com

سایت تخصصی اندروید ایران ای پی کی (iranapk.com) یکی از سایت‌های پرمحتوا در زمینه دانلود نرم افزار و بازی است. این سایت در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرده است و هم اکنون میزبان کاربران اندروید می‌باشد. در این نوشته به معرفی سایت iranapk خواهیم پرداخت.

 

iranapk.com
iranapk.com

 

باکس دانلود
تبلیغات

معرفی سایت ایران ای پی کی

iranapk یک سایت تخصصی با محوریت دانلود نرم افزارهای ایرانی اندروید است که با مراجعه به آن می‌توانید بسیاری از اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود را دریافت و روی گوشی خود نصب نمایید. البته این سایت بخش‌های مختلفی دارد که در این بخش‌ آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

بخش نرم افزارهای ایرانی سایت iranapk بسیار غنی است و شما هر نرم افزار مورد نیاز خود از قبیل همراه من، ایرانسل من، دیوار، کافه بازار، مایکت، شیپور، آپارات، فیلیمو، باما و بسیاری دیگر را به راحتی و با سرعت بالا می‌توانید دریافت کنید.

همچنین این سایت با معرفی آموزش‌های اندروید به شما کمک می‌کند تا در صورت وجود مشکل به راحتی با رجوع به این آموزش‌ها به رفع ایراد گوشی پرداخته و دانش خود را در زمینه سیستم عامل اندروید بالا ببرید. برای مشاهده سایت ایران ای پی کی روی لینک زیر کلیک نمایید:

ایران ای پی کی

 

دیدگاه شما در رابطه با این معرفی سایت چیست؟

حتما به سایت تخصصی ایران اپک سر بزنید. این وب سایت به صورت روزانه آپدیت می‌شود و همیشه نرم افزارهای اندروید را به صورت بروز شده می‌توانید دریافت کنید. همچنین اگر اهل چت و گفتگو هستید حتما با مراجعه به بخش برنامه‌های چت و گفتگو این سایت همیشه بهترین برنامه‌ها مثل Mobogram را دانلود کنید.

موفق و پیروز باشید…

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.