آموزش ساخت کلیپ با عکس و آهنگ در گوشی اندروید

با پیشرفت روز به روز گوشی‌های هوشمند و افزوده شدن امکانات و قوی‌تری شدن سخت افزار این گوشی‌ها، استفاده از رایانه‌های شخصی توسط کاربران کاهش یافته است و کاربران اغلب کارهای روزمره خود را با تلفن همراه انجام می‌دهند. یکی از کارهایی که به سادگی با استفاده از گوشی می‌توان انجام داد، ساخت کلیپ با عکس و آهنگ می‌باشد که می‌توانیم در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام پست کنیم. برنامه‌های زیادی در این زمینه وجود دارد که ما تصمیم گرفتیم در این آموزش از برنامه Viva Video برای اینکار استفاده کنیم که هم ساده است و هم یکی از قوی‌ترین‌ها در این زمینه می‌باشد. در این نوشته تصمیم داریم آموزش ساخت کلیپ با عکس و آهنگ را به صورت تصویری و با استفاده از برنامه ویوا ویدیو (Viva Video) خدمت شما منتشر کنیم.

در ادامه همراه گویاتک باشید…

 

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش ساخت کلیپ با عکس و آهنگ در گوشی اندروید

 

آموزش ساخت کلیپ با عکس و آهنگ در گوشی‌های اندروید

ابتدا از طریق لینک زیر برنامه Viva Video را دانلود کرده و سپس در گوشی خود نصب کنید.

دانلود ویوا ویدیو نسخه VIP 8.3.2 اندروید

 

برنامه را اجرا کرده و گزینه Slideshow را انتخاب کنید.

گزینه Slideshow ساخت کلیپ در اندروید

 

وارد صفحه‌ای می‌شوید که در آن تصاویر موجود در گوشی شما را نمایش می‌دهد، با ضربه زدن بر روی تصاویر مورد نظر آن‌ها را انتخاب کنید. و در نهایت بر روی دکمه Next تپ کنید.

 

آموزش ساخت کلیپ با آهنگ در ویوا ویدیو

 

در این صفحه می‌توانید از میان تم‌های آماده یکی از تم‌ها را انتخاب کنید تا سریع‌تر بتوانید کلیپ مورد نظر خود را درست کنید. در صورتی هم که از نسخه Pro برنامه استفاده می‌کنید، تم‌های زیادی در اختیار شما خواهد بود. که با حرکت انگشت به سمت چپ یا راست می‌توانید تم‌ها را مشاهده کنید.

 

ساخت کلیپ با نرم افزار در اندروید

 

برای تغییر متن پیش فرض هر تم هم کافی است بر روی نوشته T بزرگ ضربه بزنید و با انتخاب آیکن دکمه مقابل هر نوشته متن آن را تغییر دهید. بعد از تغییر متن هم کافی است بر روی آیکن سبز رنگ ضربه بزنید تا تغییرات ذخیره شود.

 

ساخت کلیپ - آموزش ویوا ویدیو چگونه کلیپ با آهنگ بسازیم

 

برای تغییر آهنگ پس زمینه در ساخت کلیپ ، در قسمت پایین صفحه Music را انتخاب کرده و سپس بر روی Modify music ضربه بزنید.

 

درست کردن کلیپ از عکس و آهنگ در گوشی

 

با اینکار صفحه‌ای باز می‌شود که دارای دو زبانه است. در زبانه Online لیستی از آهنگ‌های آماده شده توسط برنامه وجود دارد و در زبانه Your Music هم می‌توانید از گوشی اندرویدی خود یک آهنگ به دلخواه انتخاب کنید.

 

گذاشتن آهنگ بر روی کلیپ و عکس ساخت کلیپ با عکس و آهنگ

 

برای اضافه کردن طرح‌های زیبا هنگام جابه‌جایی تصاویر از تب Clip edit استفاده کنید. برای اینکار کافی است بر روی آیکن شبیه به ><  ضربه بزنید تا لیستی از طرح‌ها برای شما باز شود.  طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و دکمه سبز رنگ تایید را لمس کنید.

 

درست کردن کلیپ با عکس و آهنگ

 

برای اضافه کردن متن به کلیپ ساخته شده با عکس در اندروید، کافی است به تب Effects مراجعه کرده و بر روی گزینه Text تپ کنید.

 

ویوا ویدیو و ساخت کلیپ

 

سپس در صفحه‌ای که باز می‌شود، می‌توانید یکی از طرح‌ها را انتخاب کرده و با ضربه زدن بر روی متن، نوشته آن را تغییر دهید. همچنین در تب Effects می‌توانید استیکر و وویس نیز به کلیپ خود اضافه کنید.

 

ویوا ویدیو و ساخت کلیپ در اندروید ساخت کلیپ با اپلیکیشن ویوا ویدیو

 

و در آخر بعد از ساختن کلیپ برای استخراج آن کافی است بر روی دکمه Save تپ کنید.

 

آموزش ساخت کلیپ در اندروید

 

دخیره کردن کلیپ ساخته شده با ویوا ویدیو

اگر قصد دارید کلیپ خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید، بر روی شبکه اجتماعی مورد نظر در پایین صفحه ضربه بزنید و در غیر اینصورت گزینه Save To Gallery را انتخاب کنید.

 

ساخت کلیپ و ذخیره کردن در ویوا ویدیو

 

با انتخاب گزینه Save To Gallery از شما می‌خواهد کیفیت کلیپ را انتخاب کنید. برای اینکه کیفیت بهتری داشته باشد، گزینه HD 720P را لمس کنید.

 

استخراج کلیپ از ویوا ویدیو

 

با توجه به زمان کلیپ، کمی باید منتظر بمانید تا کلیپ شما ساخته شود.

 

ساخت کلیپ با عکس و آهنگ ویوا ویدیو

 

با انجام مراحل بالا کلیپ با عکس شما ساخته شده و در حافظه گوشی شما ذخیره می‌شود. به دلیل اینکه امکانات این برنامه بسیار زیاد است، ما در آموزش ساخت کلیپ با عکس مجبور شدیم برخی از ویژگی‌های مهم آن را آموزش دهیم.

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” آموزش کم کردن حجم ویدیو با VLC  ” دیدن فرمایید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.