ایموجی های جدید گوشی های سامسونگ در اندروید ۸

ایموجی های جدید را می توانید با بروزرسانی گوشی سامسونگ خود به اندروید ۸ مشاهده و استفاده کنید. مدتی است که اندروید ۸ برای گوشی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس عرضه شده است. البته به مرور شاهده عرضه اندروید ۸ برای سایر گوشی های بالا رده سامسونگ خواهیم بود. یکی از نکات جالبی که کمپانی سامسونک برای گوشی های خود در اندروید ۸.۰ قرار داده است، وجود ۲۳۹ ایموجی جدید و منحصر به فرد می باشد. ما در این پست قصد داریم به معرفی ایموجی های جدید اندروید که با بروزرسانی گوشی های سامسونگ به اندروید ۸ در دسترس قرار خواهد گرفت را معرفی کنیم. همراه ما باشید.

 

ایموجی های جدید گوشی های سامسونگ در اندروید 8

 

باکس دانلود
تبلیغات

معرفی ایموجی های جدید گوشی های سامسونگ در اندروید ۸

سامسونگ در بروزرسانی اندروید ۸ خود ۲۳۹ ایموجی جدید را اضافه کرده است. این بروزرسانی باعث شده است که ایموجی های سامسونگ مشابه ایموجی رقیب خود یعنی اپل شود زیرا در شکل ظاهری ایموجی ها تغییراتی انجام شده است و حتی ما شاهد یک یا دو مورد تغییر کلی در ظاهر ایموجی ها هستیم.

 

 ایموجی های جدید گوشی های سامسونگ

 

در تصویر بالا می توانید ۹ مورد از تغییرات ظاهری بر روی ایموجی ها را مشاهده نمایید.

 

معرفی ایموجی های جدید حالات زندگی

 

همچنین سامسونگ ایموجی های جدیدی در رابطه با جنبه های زندگی نیز اضافه نموده است. در تصویر بالا می توانید نمونه هایی از آن را مشاهده نمایید. این ایموجی ها عبارتند است تغذیه با شیر مادر، ایموجی مادربزرگ، ایموجی خانم با حجاب و …

 

ایموجی های فانتزی اندروید 8

 

البته سامسونگ یکسری از ایموجی های موجودات فانتزی را نیز در لیست خود جای داده است. همانند تصویر بالا می توانید ایموجی جادوگر، فرشته و پری دریایی و زامبی و … را نیز مشاهده کنید. البته نکته جالب در مورد ایموجی های فانتزی این است که بیشتر آن ها برای دو جنس مذکر و مونث ارائه شده اند.

 

ایموجی های جدید برای گوشی های سامسونگ

 

در این بروزرسانی چند غذای جدید همانند ایموجی گوشت، کیک، نوشیدنی، کنسرو رب و… نیز به چشم می خورد. همچنین تعداد انگشت شماری ایموجی ورزشی مثل یوگا و سنگ نوردی نیز اضافه شده است.

 

با بروز کردن گوشی سامسونگ خود به اندروید ۸.۰ می توانید این ایموجی های جدید و جالب را در دسترس داشته باشید. ایموجی های بیشتر به کاربران کمک می کند تا نظر و حالات خود را واقعی تر بیان کنند. شما این ایموجی ها جدید را چطور می بینید؟ از بخش نظرات پایین صفحه همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.