گویا تک
فرادرس

دوره های آموزشی تلگرام برای کسب درآمد

دوره های آموزشی تلگرام برای کسب درآمد

حتماً شما نیز تاکنون مشاهده کرده اید که عده ای از طریق پیام رسان تلگرام، دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می کنند. این هم یکی از بهترین و ارزشمندترین روش ها برای کسب درآمد از طریق تلگرام است. همواره شنیده ایم که اینترنت مرزهای جغرافیایی را از بین برده اما تلگرام توانسته این فاصله ی بین افراد را حداقل در داخل کشور به کمترین حد ممکن کاهش دهد. البته که برخی از تخصص ها حتماً نیاز به دوره های آکادمیک یا حضوری خواهند داشت اما بسیاری از حوزه ها نیز می توانند با کمک قابلیت های منحصر به فرد تلگرام از این طریق آموزش داده شوند. همراه گویا تک باشید.

 

دوره های آموزشی تلگرام

 

دوره های آموزشی تلگرام، یک روش عالی و پربازده برای کسب درآمد

شما می توانید از روش های گوناگونی که مکرراً در این پکیج شرح داده شده اند، دوره های آموزشی خود را در فضای تلگرام تبلیغ کنید. یکی از روش های برگزاری دوره های آموزشی در تلگرام بدین شکل است که ابتدا در تبلیغ خود از علاقه مندان بخواهید که برای ثبت نام با شما در ارتباط باشند. حال بعد از تکمیل ثبت نام و دریافت هزینه ی دوره به صورت تعیین شده می توانید یک گروه خصوصی ایجاد کرده و شاگردان را نیز در داخل آن اضافه کنید. حال می توانید در همین گروه به شرح هر چه بهتر آموزش های خود بپردازید و هنرجویان یا شاگردان نیز می توانند به راحتی سوال های خود را مطرح کنند.

البته یک روش بهتر و شکیل تر هم وجود دارد و آن این است که یک کانال تنها برای آموزش توسط خود در نظر بگیرید و یک گروه نیز برای طرح سوالات و پرسش و پاسخ ایجاد کنید. با این کار مشاهده و استفاده از آموزش ها بسیار راحت تر خواهند بود و اینگونه مطالب در بین سایر پیام های گروه گم نمی شوند.

پیشنهاد می کنیم پیش از شروع دوره، چهار چوب کلی برگزاری آن و مباحثی که قرار است مطرح شوند را مشخص کنید و همچنین در اختیار علاقه مندان قرار دهید. سعی کنید در آموزش خود نیز از انواع تصاویر و ویدیوهای جذاب آموزشی استفاده نمایید. همچنین برای جذب اعتماد بیشتر می توانید هزینه های دوره را به صورت مقطعی تعیین کنید. یعنی مقداری از هزینه را در همان ابتدا دریافت کرده و بقیه را با توجه به اتمام هر چند مبحث دریافت نمایید.

شما همچنین قادر خواهید بود از طریق قابلیت های تلگرام نسبت به مشاوره تحصیلی همچون مشاوره ی کنکور نیز بپردازید. یعنی هر هفته برنامه های درسی مشخصی را برای شاگردان خود تعیین کنید، از طریق گروه به دغدغه ها و سوالات آنها پاسخ دهید، در کانال مربوطه پیام های انگیزشی منتشر کنید، از دانشگاه ها و رشته ها برایشان بگویید و مطمئن باشید مشاوره ی درسی از این طریق برای خود دانش آموزان نیز بسیار جذاب تر خواهد بود.

از بخش دیدگاه ها برای ما یک نظر ارسال کنید.

نویسنده : امیر محمد
امتیاز دهید

اپلیکشین هایپرکاربرد

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید 0
  • تایید شده 0
نظر شما پس از تایید مدیر درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

مطالب مرتبط

معرفی قطعات اصلی کامپیوتر مخصوص ICDL

زبان انگلیسی، زبان تکنولوژی و علم است و قطعات اصلی کامپیوتر را ما با نام های انگلیسی آن می شناسیم. دانستن ...

ادامه مطلب
دیکشنری اصطلاحات انگلیسی ویندوز با توضیحات فارسی

همان طور که اطلاع دارید زبان انگلیسی زبان تکنولوژی و علم است و تقریبا تمامی نرم افزارها و اپلیکیشن‌ها با این ...

ادامه مطلب
معرفی 9 بسته نامحدود ایرانسل برای دانلود + کد (خرداد 1402)

بسته های اینترنت نامحدود ایرانسل این امکان را به مشترکین می دهد که از ساعت 2 تا 8 صبح به دانلود نامحدود از ...

ادامه مطلب