آموزش نصب فونت ایرانی ویندوز ۱۱ با ۳ روش آسان

فونت ایرانی ویندوز ۱۱ تماماً مشابه نسخه‌های قبلی این سیستم عامل است. هنگامی که شما ویندوز ۱۱ را نصب می‌کنید، سیستم عامل فاقد فونت‌های فارسی دلخواه شما است و باید فونت‌های مورد نیاز خود را به صورت دستی دانلود کرده و بر روی رایانه خود نصب نمایید. در این نوشته تصمیم داریم آموزش نصب فونت ایرانی ویندوز ۱۱ را همراه با لینک دانلود ۱۰۰ فونت برتر فارسی خدمت شما منتشر کنیم.

بیایید شروع کنیم 🙋‍♂️

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش نصب فونت ایرانی ویندوز 11

 

آموزش نصب فونت ایرانی ویندوز ۱۱

نصب از طریق کنترل پنل و پوشه Fonts

برای نصب فونت فارسی ویندوز ۱۱ به صورت گروهی دو راه وجود دارد. نخستین راه این است که فونت‌ها را پس از دانلود به حالت انتخاب در آورده و Copy کنید. سپس از طریق بخش Control Panel این فونت‌ها را در پوشه Fonts با راست کلیک در فضای خالی Paste کنید.

 

نصب از طریق راست کلیک بر روی تمامی فونت‌ها

اما در روش دوم، تمامی فونت‌هایی که از انتهای این مطلب دانلود می‌کنید را در پوشه مورد نظر به حالت انتخاب در آورده و راست کلیک کنید. از گزینه نمایش داده شده بر روی Install کلیک کنید تا تمامی فونت‌ها نصب شود.

آموزش نصب فونت ایرانی ویندوز 11

 

نصب تکی یک فونت

در صورتی که قصد دارید تنها یک فونت را نصب کنید. بر روی فونت مورد نظر دوبار کلیک کنید. سپس از پنجره باز شده بر روی گزینه Install کلیک کنید.

آموزش نصب فونت ایرانی ویندوز 11

 

دانلود مجموعه ۱۰۰ عددی فونت ایرانی برای سیستم عامل ویندوز ۱۱

با استفاده از لینک زیر شما می‌توانید به لیستی صدتایی از فونت‌های فارسی مورد نیاز برای سیستم عامل ویندوز دسترسی داشته باشید.لازم به ذکر است که این فونت‌ها مناسب تمامی نسخه‌های ویندوز است:

🌐 دانلود مجموعه فونت فارسی ویندوز ۱۱

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

امیدواریم این نوشته برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” دانلود فونت نستعلیق ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید ❤️

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.