گویا تک – آموزش موبایل

مقایسه قیمت هایک ویژن و هایلوک

مقایسه قیمت هایک ویژن و هایلوک

هایک ویژن و هایلوک در میان برندهای تجهیزات نظارتی در جایگاه نخست قرار دارند. حال می خواهیم با مقایسه قیمت این دو برند با یکدیگر به کاربران نشان دهیم که خرید کدام محصولات از کدام برند به صرفه تر خواهد بود. همانطور که می دانید قیمت محصولات در هر خریدی جزو اولویت هرکسی قرار می گیرد. در یک مقایسه ساده، می خواهیم دو تکنولوژی محصولات هایک ویژن و هایلوک را به شما معرفی کنیم. تکنولوژی تحت شبکه هایک ویژن و هایلوک به IP شهرت دارد و تکنولوژی آنالوگ که نمونه اعلای آن به صورت تکنولوژی TVI عرضه می شود، با عنوان Turbo HD در شرکت هایک ویژن شناخته می شود. گفتنی است تمام محصولات هایک ویژن و هایلوک در یک شرکت ساخته می شوند.

 

تمام محصولات هایک ویژن و هایلوک از لحاظ اقتصادی قابل بررسی هستند و می توان آنها را با یکدیگر مقایسه کرد. همواره در هر بحثی، اقتصاد و بحث مالی مطرح است. در جهان دوربین مداربسته مثل سایر محصولات مهم در مورد قیمتش هم بحث و بررسی فراوان وجود دارد. هایک ویژن با عنوان بهترین دوربین مداربسته در جهان، جزو گرانترین محصولات محسوب شده و به همین دلیل برند هایلوک را برای به صرفه بودن و اقتصادی تر بودن به جهان عرضه کرد. ما در این مقاله قصد داریم دو تکنولوژی متفاوت این دو برند را برای شما معرفی کنیم. در فروشگاه ایران هایلوک فروش ویژه محصولات هایک ویژن و هایلوک وجود دارد و می توانید هر دو تکنولوژی هایک ویژن را با بهترین قیمت خریداری کنید. نشانی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک به شرح زیر است:

https://iranhilook.com

 

مقایسه قیمت هایک ویژن و هایلوک

 

مقایسه قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن و هایلوک تحت شبکه و توربو در این مقاله مشخص می کند کاربر تا چه حد برای خرید هر تکنولوژی از هر برند باید هزینه بپردازد. با ما همراه باشید. پیش از هر چیز باید در ابتدا این نکته را یادآور شویم که تکنولوژی تحت شبکه یا همان IP ماهیت دیجیتالی دارند و از سیستم به روزی بهره مند هستند. این تکنولوژی قیمت بالایی دارد و در ادامه پس از مقایسه قیمت هایکویژن تحت شبکه و توربو اچ دی متوجه این موضوع خواهید شد. در این مقاله قصد داریم مجموعه 4 دوربین مداربسته را با دستگاه مربوطه در هر دو تکنولوژی و هر دو برند با مگاپیکسل یکسان بررسی کنیم. هایک ویژن و هایلوک هر دو در یک شرکت ساخته می شود و در رده بندی بهترین محصولات تجهیزات نظارتی رتبه یکم را به خود اختصاص داده اند. هر دو برند هایک ویژن و هایلوک دارای دو تکنولوژی توربرو اچ دی و تحت شبکه هستند و نقطه اشتراک این دو برند در وضوح تصویر، مگاپیکسل 2 در تکنولوژی توربو اچ دی و مگاپیکسل 4 در تکنولوژی تحت شبکه است.

 

مقایسه قیمت هایک ویژن و هایلوک

 

در حال حاضر دوربین مداربسته هایک ویژن اگرچه قیمت بالایی دارد اما جزو پرفروشترین محصولات در این زمینه قرار دارد که در این مقاله به آن اشاره می کنیم. دوربین مداربسته انواع و اقسام دارد که انتخاب آن منوط به توقعات شما از آن است و البته مهمترین فاکتور در انتخاب آن، بستگی به جیب شما دارد. در نظر داشته باشید اگر قصد دارید یک تجهیزات خیلی باکیفیت داشته باشید، می توانید هم به صورت با سیم و هم به صورت بی سیم تجهیزات تهیه کنید.

اقتصاد در بحث دوربین مداربسته یک موضوع کلی در خصوص خرید ارزنده محصولات و تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می رود و بررسی آن اشاره به خرید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب دارد. در فروشگاه ایران هایلوک  فرایند تهیه تجهیزات در سه مرحله زیر انجام می شود.

 • نخست مشاوره
 • دوم خرید دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته به آن مثل دستگاه، هارد و...
 • سوم نصب و راه اندازی تجهیزات

خوب است بدانید شرکت هایک ویژن، محصولات هایلوک را هم در جهان عرضه می کند که به اقتصادی بودن و ارزان قیمت بودن شهرت دارد. هایک ویژن در سطح جهان به عنوان بهترین دوربین مداربسته شناخته می شود که با کیفیت عالی و تنوع بسیار بالای محصولات، تمام نیاز کاربران را برآورده می کند.

 

مقایسه قیمت هایک ویژن و هایلوک

 

فروش ویژه ایران هایلوک شامل تجهیزات نظارتی در این وبسایت اجرایی شده و کاربران می توانند با تخفیف بسیار خوب کالاهای موجود در این سبد را خریداری کنند. در این مقاله اشاره به محصولاتی خواهیم کرد که در فروش ویژه ایران هایلوک قرار گرفته اند.

هایلوک و هایک ویژن بهترین تجهیزات دوربین مداربسته در جهان به شمار می روند. هر دوی این برندهای ساخت یک کشور و یک شرکت هستند و تفاوتهای کمی با هم دارند. در این مقاله به این موضوع اشاره خواهیم کرد. باید بدانیم و بررسی کنیم که دوربین مداربسته مناسب در فروش ویژه را چگونه انتخاب کنیم؟ برای این کار باید بدانیم انتظارمان از یک تجهیزات نظارتی چیست و محصول موردنظرمان چه قابلیتهایی دارد. البته در نظر داشته باشید تهیه یک تجهیزات نظارتی فقط منوط به خرید دوربین مداربسته نیست و شما باید علاوه بر آن، دستگاه، هارد، کابل، آداپتور و اتصالات مناسب را هم تهیه کنید. درواقع پیش از همه باید بدانیم می خواهیم کدام فضا را تجهیز کنیم.

 

در نظر داشته باشید خرید دوربین مداربسته صرفا تمام هزینه های تهیه تجهیزات نیست و برای فعالسازی یک تجهیزات نظارتی کامل باید مراحل زیر را طی کنید و بابت آنها هزینه بپردازید:

 • خرید دوربین مداربسته
 • نصب دوربین مداربسته(تنظیم و جایگذاری)
 • نصب دستگاه(وصل کردن هارد، آغاز کار و آموزشهای مرتبط)
 • کابل کشی(به همراه داکت کشی و فلکسی کشی در صورت نیاز)
 • نصب سوئیچ(فقط برای تکنولوژی تحت شبکه و همراه با آن دسته دستگاه های بدون پی او ای)
 • جاگذاری رک و باکس(در صورت نیاز)
 • انتقال تصویر بر روی گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی(در صورت نیاز)
 • در محصولات نسل جدید هایک ویژن قابلیت انتقال تصویر روی موبایل به سادگی فراهم شده است.
 1. نکته: تمام موارد ذکرشده در کنار هم جزو ملزومات نصب سیستم نظارتی است و هر کدام مکمل یکدیگرند.

 

مقایسه قیمت هایک ویژن و هایلوک

 

فرقی نمی‌کند که چه پروژه‌ای پیش رو دارید و فضای موردنظر شما، چقدر وسعت دارد. هایک ویژن، برندی است که در موارد گوناگون کاربرد دارد و مشتریان این برند، اگر قبلا از آن استفاده کرده باشند، حتما برای پروژه بعدی باز هم سراغ آن خواهند آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66735544 یا شماره 09901220030 با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید.

نسل جدید هایک ویژن در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. در این مقاله محصولات تازه ای که جایگزین محصولات قدیم تر هایک ویژن شده اند، بررسی شد. درواقع پس از مدتی و با پیشرفت علم و به روز شدن تکنولوژی، هر برندی اقدام به ایجاد تحول در محصولات خود می کند. هایک ویژن هم که از سال 2001 فعالیت خود را در زمینه تجهیزات نظارتی شروع کرده است، پس از گذشت چند سال، محصولات قدیم خود را از خط تولید خارج می کند و موارد جدید را جایگزین می کند.

نسل جدید محصولات هایک ویژن موسوم به محصولات سال 2022 میلادی، جایگزین دوربین مداربسته و دستگاهی شده اند که پیشترها در این شرکت تولید می شده و به فروش می رسیده است. هر محصول جدیدی که جایگزین موارد قبلی می شود به دلیل رفع نواقص قبلی عرضه می شوند و باعث پیشرفت در زمینه تجهیزات نظارتی می شود.

 

مقایسه قیمت تجهیزات 4 کانال هایک ویژن و هایلوک

درتکنولوژیTVI  هایک ویژن و هایلوک قصد داریم ارزانترین محصول را برای شما با قیمت ارائه شده در لیست مقایسه کنیم و همه آنها را از دوربین مداربسته بولت انتخاب می کنیم.

 

مقایسه قیمت تجهیزات 4 کانال هایک ویژن و هایلوک

 

ارزانترین دوربین مداربسته بولت فلزی TVI هایک ویژن در لیست قیمت با 811هزار تومان به فروش می رسد؛ این در حالی است که ارزانترین دوربین مداربسته بولت TVI هایلوک قیمتی در حدود 900هزار تومان دارد. پس از کسر تخفیف تقریبا هر دو دوربین مداربسته با قیمت 600 هزار تومان به فروش می رسد. یعنی برای تهیه 4 عدد دوربین مداربسته اگر قصد دارید از تکنولوژی  TVIاستفاده کنید باید به صورت برابر از هر دو برند حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان هزینه کنید. قیمت ارزانترین دستگاه در هایک ویژن و هایلوک به شرح زیر است:

 • دستگاه 4 کانال هایلوک پس از کسر تخفیف حدود یک میلیون و 200 هزار تومان است و دستگاه ارزان هایک ویژن با 4 کانال تصویر در حدود یک میلیون و 700 هزار تومان عرضه می شود.
 • در این مقایسه ساده متوجه می شوید که خرید تجهیزات هایلوک با هایک ویژن در حال حاضر تفاوت چشمگیری ندارند و می توانید با 500 هزار تومان هزینه کرد بیشتر صاحت بهترین تجهیزات نظارتی از برند هایک ویژن شوید.
 • پس خرید تجهیزات دو مگاپیکسل TVI از برند هایلوک توجیه چندانی ندارد. البته که ما مقایسه را برای دوربینهای مداربسته بولت انجام دادیم اما در خصوص دوربینهای دام هم اوضاع تقریبا به همین شکل است.

 

حال سراغ تکنولوژی IP می رویم:

ارزانترین دوربین مداربسته بولت فلزی IP هایک ویژن در لیست قیمت با یک میلیون و 700هزار تومان به فروش می رسد؛ این در حالی است که ارزانترین دوربین مداربسته بولت تحت شبکه هایلوک قیمتی در حدود 2 میلیون تومان دارد. پس از کسر تخفیف تقریبا هر دو دوربین مداربسته با قیمت یک میلیون و 400 هزار تومان به فروش می رسد. یعنی برای تهیه 4 عدد دوربین مداربسته اگر قصد دارید از تکنولوژی IPاستفاده کنید باید به صورت برابر از هر دو برند حدود 6 میلیون تومان هزینه کنید. قیمت ارزانترین دستگاه در هایک ویژن و هایلوک به شرح زیر است:

 • دستگاه 4 کانال هایلوک پس از کسر تخفیف حدود یک میلیون تومان است و دستگاه ارزان هایک ویژن با 4 کانال تصویر در حدود یک میلیون و 500 هزار تومان عرضه می شود.
 • در این مقایسه ساده متوجه می شوید که خرید تجهیزات هایلوک با هایک ویژن در حال حاضر تفاوت چشمگیری ندارند و می توانید با 500 هزار تومان هزینه کرد بیشتر صاحت بهترین تجهیزات نظارتی از برند هایک ویژن شوید.
 • در حال حاضر خرید محصولات هایلوک توجیه پذیر نیست ولی پیشبینی می شود برند هایک ویژن با افزایش چشمگیر قیمت در روزهای آتی رو به رو شود.

این مطلب برای شما مفید بود ؟

لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد امتیازها: 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

نویسنده : حسینی

اپلیکشین هایپرکاربرد

نظرات کاربران

 • در انتظار تایید 0
 • تایید شده 0
نظر شما پس از تایید مدیر درج خواهد شد
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

مطالب مرتبط

پیش شماره 0942 و 0941 برای کجاست؟ تبلیغاته؟

پیش شماره 0942 و 0941 نه متعلق به ایرانسل است و نه متعلق به همراه اول و رایتل! شاید برای شما جالب باشد که بدانید سر ...

ادامه مطلب
فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو

فاکتور شدن ، آماده حمل ، تخصیص پلاک و زمان تحویل ایران خودرو مراحلی است که در انتهای ثبت نام خودرو و هنگام ...

ادامه مطلب
قیمت اینترنت مخابرات ADSL در سال 1403

قیمت اینترنت مخابرات عنوان تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL است که هم اکنون برای مشاهده لیست آن در این مطلب ...

ادامه مطلب