Take a fresh look at your lifestyle.

دانلود رایگان رام گوشی گلکسی J7 [اندروید ۸.۰ اضافه شد]

رام (به انگلیسی: ROM) به سیستم عامل مخصوص هر گوشی اندرویدی گفته می‌شود که توسط آن گوشی شما مدیریت می‌شود. در این مطلب تصمیم داریم به دانلود رایگان رام گوشی گلکسی J7 سامسونگ برای تمامی مدل ها و اندروید ۸.۰ بپردازیم. در ادامه همراه با ما باشید.

دانلود رایگان رام گوشی گلکسی J7 [اندروید 8.0 اضافه شد]

 

مقدمه‌ای در رابطه با رام گوشی گلکسی J7 سامسونگ

واژه‌ی رام ROM در دنیای رایانه ها به معنای read-only memory (حافظه فقط خواندنی) است. اما واژه‌ی ROM (رام) در سیستم عامل اندروید به معنای نرم افزار مخصوص گوشی اندرویدی است. نکته‌ی جالب در رابطه با رام های اندروید این است که هر برند و حتی هر مدل از گوشی ها دارای رام مخصوص به خود هستند.

به عنوان مثال رام گوشی Galaxy J7 2015 با رام گوشی Galaxy J7 Prime کاملا متفاوت است و شما بایستی حتما رام مخصوص به گوشی خود را دریافت و روی گوشی خود فلش کنید.

از رام ها معمولا برای ارتقای نسخه اندروید گوشی یا نصب مجدد سیستم عامل برای رفع اشکالات نرم افزاری در گوشی های سامسونگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

دانلود رایگان رام گوشی گلکسی J7 سامسونگ تمامی مدل ها

در جدول زیر رام اصلی و رسمی گوشی های سامسونگ گلکسی J7 را منتشر نموده ایم:

 

 

توجه داشته باشید که شماره مدل گوشی با رام یکسان باشد. این مشخصه در بخش تنظیمات اندروید => درباره تلفن => شماره مدل درج شده است.

 

آموزش نصب رام گوشی های سامسونگ

برای نصب رام های فوق شما بایستی فایل دریافت شده مخصوص هر گوشی را روی همان گوشی فلش کنید. مراحل نصب بسیار آسان است و توسط نرم افزار Odin در ویندوز انجام می‌شود. برای مشاهده آموزش آن از مطلب ” آموزش فلش کردن رام در گوشی های سامسونگ با نرم افزار Odin ” استفاده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.