سامسونگ نام پرچمدار های خود را به سری گلکسی X تغییر می دهد

شرکت سامسونگ از سال ۲۰۱۰ نام گوشی های پرچمدار خود را با پیشوند گلکسی S نام گذاری می کند. البته برخی منابع کره ای خبر داده اند که شیوه نام گذاری پرچمداران از سری S به یک نام دیگر تغییر خواهد کرد. بنابراین جدیدترین عضو سامسونگ که گلکسی S9 نام دارد در اسفند ۹۶ منتشر خواهد شد و از آن پس نحوه نام گذاری گوشی های پرچمدار به سری X تغییر خواهد نمود.

 

تغییر نام گوشی های سامسونگ به سری گلکسی X

 

باکس دانلود
تبلیغات

تغییر نام گذاری پرچمداران سامسونگ به سری گلکسی X

البته خیلی از کارشناسان عقیده دارند که این تغییر نام گذاری گوشی های سامسونگ به سری گلکسی X ، پیروی از رویکرد های شرکت اپل است. اما بایستی این نکته را یاد آور شد که دو رقمی شدن نام پرچمداران سامسونگ باعث سخت شدن تلفظ نام گوشی ها نیز می شود. به عنوان مثال ما طی سال های آینده بایستی این گوشی ها را گلکسی اس ۱۳ پلاس بخوانیم!

اما یک سوال که در این زمینه ممکن است مطرح شود این می باشد که اگر هدف کمپانی سامسونگ از تغییر پیشوند سری S به یک نام دیگر فقط تلفظ راحت نام آن ها است، پس بایستی همین رویه را برای سری نوت نیز در پیش بگیرد. در هر صورت نامگذاری آیفون X که پرچمدار بزرگترین رقیب سامسونگ نیز است نیز در این زمینه بی تاثیر نمی تواند باشد.

 

البته لازم به ذکر است که تغییر نام یک سری از گوشی های هوشمند توسط کمپانی ها بی سابقه نیست و قبل تر و در گذشته کمپانی گوگل پیشوند موبایل های خود را از سری نکسوس به پیکسل تغییر داده است. اگر چه هدف گوگل از این کار، تغییر رویه تولید گوشی های میان رده به گوشی های پرچمدار می باشد.

 

دیدگاه شما در رابطه با تغییر نام پرچمداران سامسونگ به سری گلکسی X چیست؟

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.