مفهوم و معنی شکلک میمون خجالتی (🙈) چیست؟

شکلک میمون خجالتی (🙈) یکی از پر استفاده‌ترین و محبوبترین ایموجی‌های اینترنتی می‌باشد 😂. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی مفهوم و معنی شکلک میمون خجالتی (🙈) یا میمونی که چشم‌هایش را گرفته‌ است (میمون شر نبین) بپردازیم.

در ادامه همراه با گویاتک باشید.

 

باکس دانلود
تبلیغات

مفهوم و معنی شکلک میمون خجالتی (🙊) چیست؟

 

معرفی، مفهوم و معنی شکلک میمون خجالتی (🙈 میمونی که جلوی چشمانش را گرفته است)

See-No-Evil Monkey Emoji

ایموجی‌ها برای بیان احساسات یا حالت لحظه‌ای که در آن هستید کاربرد دارد. تعداد ایموجی‌ها از تعداد حروف الفبا بسیار بیشتر است و هر کدام یک معنی و مفهوم خاص خود را دارد.

شکلک 🙈 میمون خجالتی یکی از پرطرفدارترین‌ها در پیام رسان واتساپ، تلگرام و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام می‌باشد😊. این میمون خجالتی در اصل یکی از سه نماد میمون‌های خردمند در فرهنگ ژاپن است.

این شکلک در فرهنگ کشور ژاپن میزارو (Mizaru) نام دارد و به معنی نگاه نکن است. این شکلک یک میمون با موهای قهوه‌ای است که با دو دستان خود جلوی چشم‌هایش را گرفته است.

 

مفهوم و معنی شکلک میمون خجالتی (🙊)

 

معنی و مفهوم شکلک میمون خجالتی

مفهوم این ایموجی در اصل به عنوان یک روش برای انتقال احساسات و حالاتی مانند: خنده، باور نکردن و حتی گریه کردن استفاده می شود. این گریه می تواند از روی خوشحالی و یا ناراحتی باشد. اما خوب ایرانی‌ها از این شکلک میمون برای کارهای دیگه استفاده می‌کنند🤦‍♂️ و مفهوم این شکلک در ایران برای مشاهده پیام یا محتوایی است که باعث خجالت شما شده است. یا این که شما تصمیم به بیان یا انجام یک حرف یا کار غیر قابل پیش بینی داشته باشید.

مدل شکلک: 🙈

نام: میمون خجالتی که جلوی چشم‌هایش را گرفته است.

نام ژاپنی: Mizaru

نام انگلیسی: See-No-Evil Monkey

نام‌های دیگر: میمون شر نبین، شکلک میمون، میمون خردمند

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” دانلود واتساپ جدید ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید ❤️

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.