کسب درآمد از طریق فروش فایل در اینترنت

فروش فایل یکی از جالب ترین راه های کسب درآمد از طریق اینترنت است. این نوع کسب درآمد نیز از دو طریق صورت می گیرد. نخست فروش فایل های نایاب یا منحصر به فرد خودتان است و دیگری فروش فایل های دیگران. برای راهنمایی بیشتر در رابطه با کسب درآمد در اینترنت از این طریق همراه ما باشید.

فروش فایل در اینترنت و کسب درآمد از این طریق

 

باکس دانلود
تبلیغات

فروش فایل و محصولات مجازی در اینترنت به چه صورت است؟

به عنوان مثال ممکن است یک فایل ویدیویی نایاب داشته باشید یا اینکه جزوات درسی مختلف دارا باشید. در اینصورت می توانید به راحتی از طریق فروش آنها درآمد قابل توجهی را کسب نمایید. بدین منظور می توانید از مطلب قبلی ما یعنی فروش یک محصول خاص استفاده کرده و با توجه به نکته های شرح داده شده در آن به تبلیغ هر چه بیشتر محصول خود بپردازید. نحوه ی فروش فایل های خودتان نیز به دو طریق انجام می گیرد. نخست روش عادی و ارتباط مستقیم خریدار با شما خواهد بود که بعد از دریافت وجه، فایل خود را در اختیار وی خواهید گذاشت. و دیگری استفاده از سیستم های فروش فایل.

با یک جستجوی ساده در اینترنت با وبسایت های بسیاری در این زمینه مواجه خواهید شد که می توانید فایل های خود را در یکی از اینها برای فروش قرار دهید. نحوه ی کار این سیستم ها بدین گونه است که شما فایل خود را برای فروش در وبسایت مربوطه قرار می دهید. سپس تمام مراحل فروش و جذب مشتری توسط سایت صورت می گیرد. اکثر این وبسایت ها از سیستم همکاری در فروش نیز بهره می برند. یعنی شما می توانید بازاریابانی را جذب کنید که فروش فایل شما را چندین برابر کنند و در ازای آن پورسانت دریافت نمایند.

علاوه بر این شما می توانید از طریق همین سیستم های همکاری در فروش فایل به عنوان یک بازاریاب عمل کرده و از طریق تلگرام برای فایل های دیگران مشتری پیدا کرده و پورسانت خود را دریافت نمایید.

 

تجربه شما؟

درصورت داشتن سابقه در زمینه فروش فایل در اینترنت و تلگرام، تجربه خود را با ما در میان گذاشته و راه های جدید کسب درآمد را برای ما بازگو کنید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. کریم غبیشاوی می گوید

    سلام من تاسطح دیپلم درس خواندم وبا کامپیوتر اشنایی زیادی ندارم.وبیکارم.می خوام طریقه کار با اینترنت وکسب درامد رو بهم یاد بدید.ممنون از همکاریتون