شهزاد دانا کیست؟ فرازمینی ها خودمان هستیم

شهزاد دانا در سال ۱۳۹۰ طرح سفر به ماه را ایده سازی کرد و طبق گفته‌های منتشر شده، خودش و اعضای گروهش تاکنون دستاورد‌های بزرگ تحقیقاتی بسیار زیادی را در این حوزه کسب نموده اند. شهزاد دانا هم اکنون با تلاش‌های فراوان در حال اجرایی نمودن ایده های خود با نام ttomoon است.

 

 

شهزاد دانا از موسیقی تا ارز دیجیتال و ایده و مجموعه سفر به ماه

طی کنفرانس که در افریقا برقرار شد، شهزاد دانا اظهار نمود: (به زودی در جریان پناه گاه مخفی انرژی های غیر متمرکزی که در افزایش سلامت چند قرنی بدن انسان تاثیر مستقیم دارد اطلاعات کوتاهی در اختیار مردم زمین قرار خواهد داد).

لازم به ذکر است که در طول سال‌های گذشته اظهاراتی مبنی بر عمر بی نهایت انسان ها و زندگی در روی کره ماه خبر داده بود. همچنین در سال ۲۰۱۶ ویدیویی از شهزاد دانا منتشر شد که در آن شهزاد دانا در حال استفاده از دستگاهی عجیب و واقعی بوده که در اواخر همان سال برخی معتقد شدند شهزاد دانا با موجودات بیگانه در ارتباط است). البته شهزاد دانا وجود این موضوع را به طور کلی رد کرده است و همچنین ویدیوهای مربوطه نیز سریعا از روی تمامی پایگاه‌های اینترنتی حذف شد.

شهزاد دانا معتقد است که دیگر زمین محل مناسبی برای زندگی و حیات نیست و انسان‌ها بایستی هرچه زودتر به سیاره همسایه دیگری (فرار یا مهاجرت) کنند. البته ابتدا باید شرایط حیات را در آن سیاره فراهم کرد.

 

نظر شهزاد دانا در رابطه با فرازمینی‌ها

تقریبا اکثر مردم وجود فرازمینی ها را تایید می کنند، اما شهزاد دانا در یک مصاحبه اظهار داشت: فرازمینی یک واژه غلط است، و فرازمینی خود ما هستیم، همانطور که در گذشته برای (ادامه حیات زمین را انتخاب کردیم) اکنون هم مجبور هستیم جهت ادامه زندگی و بقای وجودیت انسان سیاره دیگری را هدف قرار بگیریم، به عنوان مثال (سفر به ماه) و چه دوست داشته باشید و چه خوشتان نیاید این امر رخ خواهد داد، ما این پروسه‌ را سالهاست در پیش گرفته ایم.

موضوع سفر بهماه یک موضوع حیاتی و مهم است و هرگز نباید آن را به شوخی گرفت، زیرا مرگ یعنی خاموشی و پایان نفس ها.

 

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.