شماره شبا بانک سپه را با ۲ آموزش ساده دریافت کنید

شماره شبا بانک سپه به دو روش ساده قابل دریافت است. برای تبادل و واریز پول بین بانکی به روش پایا و ساتنا نیاز به شماره شبا ‌می‌باشد. شماره شما متشکل از شماره حساب بانکی شما و یکسری اعداد دیگر که برای سهولت و استاندارد سازی مبادلات بین بانکی کشور تعبیه شده‌اند می‌باشد. در این نوشته تصمیم داریم آموزش بدست آوردن شماره شبا بانک سپه را به دو روش ساده و سریع خدمت شما شرح دهیم.

در ادامه همراه ما باشید.

 

باکس دانلود
تبلیغات

شماره شبا بانک سپه را با 2 آموزش ساده دریافت کنید

 

مقدمه‌ای در رابطه با بانک سپه و شماره شِبا (Sheba)

بانک سپه نخستین و بزرگترین بانک ایرانی است که بنیان‌گذاری آن به سال ۱۳۰۴ برمی‌گردد. در ابتدا بانک سپه امور مالی نظامیان ارتش ایران را انجام می‌داد تا این که این بانک فعالیت خود را فراتر برد و تبدیل به یک بانک کشوری شد. معمولا تمامی پسرهای ایرانی که دفترچه اعزام به خدمت پست کرده‌اند دارای یک حساب بانکی در بانک سپه هستند. شما پس از این که اقدام به ثبت نام برای اعزام به خدمت می‌کنید، سازمان نظام وظیفه یک حساب بانکی برای واریز حقوق سربازی در بانک سپه برای شما ایجاد می‌کند که نیاز است با مراجعه به یکی از شعب این بانک اقدام به دریافت کارت بانکی خود کنید. بانک سپه در کنار بانک ملی، دو بانک پرطرفدار دولتی در ایران هستند. ( دریافت شبا بانک ملی )

معمولا شماره شبا بانک سپه بر روی کارت بانکی درج شده است. در صورتی که به کارت بانکی خود دسترسی ندارید می‌توانید با استفاده از شماره حساب بانک سپه خود شماره شبا را به صورت آنلاین دریافت نمایید.

 

مشاهده شماره شبا بانک سپه از روی کارت بانکی

با توجه به این که نیاز به شماره شبا در تبادلات بین بانکی و واریز درآمد آنلاین و… بسیار احساس می‌شود، معمولا تمامی بانک‌ها این شماره شبا را بر روی کارت‌های بانکی مشتریان درج می‌کنند. برای این که شماره شبا سپه را بدست بیاورید کافی است بر روی کارت بانکی خود را مشاهده کنید. این شماره در بالای کارت چاپ شده است که ما با کادر زرد آن را مشخص نموده‌ایم.

 

شماره شبا بانک سپه را با 2 کارت بانکی

 

مشاهده شماره شبا از سایت بانک سپه به صورت آنلاین

در صورتی که کارت بانک سپه خود را در دسترس ندارید یا این که شماره شبا بر روی آن درج نشده بایستی توسط شماره حساب بانک سپه خود اقدام به دریافت شماره شبا کنید. معمولا شماره حساب بانکی را می‌توانید از روی رسید عابر بانک هنگام گرفتن موجودی، پاکت رمز کارت و … پیدا کنید. برای این منظور ابتدا وارد سایت زیر که متعلق به بانک سپه است شوید:

https://epay.ebanksepah.ir/ShebaPursuit.aspx

 

در بخش شماره حساب، شماره حساب بانک سپه خود را وارد کنید.

سپس کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کرده (حساس به حروف کوچک و بزرگ نیست!) و بر روی جستجو ضربه بزنید.

 

 

مشاهده شماره شبا بانک سپه به صورت آنلاین

 

پس از چند ثانیه شماره شبا بانک سپه خود را مشاهده خواهید نمود. همچنین نوع حساب و نام صاحب حساب نیز درج شده است.

 

مشاهده شماره شبا بانک سپه به صورت آنلاین

 

هزینه انتقال وجه پایا و ساتنا چقدر است؟

از شماره شبا معمولا برای انتقال وجه بین بانکی استفاده می‌شود. هزینه و کارمزد خدمات انتقال وجه پایا در گذشته رایگان بود اما اکنون دارای هزینه است. کارمزد انتقال وجه پایا یک صدم درصد مبلغ تراکنش است. البته کف و سقف کارمزد این خدمت بانکی بین ۲۰۰ تومان کف و سقف کارمزد ۲۵۰۰ تومان است. همچنین کارمزد انتقال وجه ساتنا دو صدم درصد مبلغ تراکنش است. البته سقف کارمزد این خدمت بانکی ۲۵,۰۰۰ تومان است.

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” آموزش دریافت شماره شبا بانک ملت ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید..

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.