چگونه فعالیت های انجام شده در ویندوز را مشاهده کنیم؟

چگونگی مشاهده ‌ی فعالیت های انجام شده در ویندوز یکی از اقدامات مورد نیاز برخی کاربران است. شما با استفاده از یک نرم افزار ساده و کم حجم می توانید فعالیت های اخیر ویندوز را مشاهده کنید. برای همین منظور به معرفی نرم افزار LastActivityView می پردازیم. این برنامه یک ابزار کاربردی برای سیستم عامل ویندوز است که اطلاعات و فعالیت های انجام شده را از منابع مختلف در یک سیستم در حال اجرا جمع آوری کرده و طی یک گزارش اقدامات کاربر و وقایع رخ داده را نمایش می دهد. فعالیت نمایش داده شده توسط نرم افزار LastActivityView شامل موارد زیر است:

فایل exe در حال اجرا ، باز کردن / ذخیره، باز کردن فایل / پوشه از اکسپلورر و یا نرم افزار دیگر، نصب نرم افزار، خاموش شدن سیستم / شروع، کرش کردن برنامه یا سیستم، اتصال به شبکه / قطع ارتباط و غیره.

باکس دانلود
تبلیغات

همچنین جالب است بدانید که شما به راحتی می توانید این اطلاعات را به صورت فایل csv / tab-delimited / xml / html ذخیره کرده یا آن را به کلیپ بورد کپی کنید و سپس آن را در اکسل یا سایر نرم افزارها قرار دهید.

 

چگونه فعالیت های انجام شده در ویندوز را مشاهده کنیم؟

 

مشاهده فعالیت های انجام شده در ویندوز

نرم افزار LastActivityView توسط تمامی نسخه های ویندوز از جمله ویندوز ۱۰ پشتیبانی می شود. شما می توانید این برنامه را از لینک زیر دریافت کنید:

پس از دریافت برنامه را اجرا کنید. محیط این برنامه مشابه تصویر زیر است. در این برنامه یکسری اطلاعات در سربرگ های مختلف نمایش داده می شود که آن ها را برای شما شرح می دهیم:

  • Action Time: زمان فعالیت انجام شده
  • Description: شرح فعالیت انجام شده
  • Filename: نام فایل
  • Full Path: آدرس فایل

 

مشاهده فعالیت های انجام شده در ویندوز

 

همانطور که مشاهده نمودید در این مطلب به معرفی یک برنامه برای مشاهده فعالیت های انجام شده در ویندوز پرداختیم که توسط آن می توانید اقدامات انجام شده در ویندوز را مشاهده نمایید.در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.