ویژگی “چه کسانی از استوری اسکرین شات گرفتند” رسما حذف شد!

اینستاگرام که برای یک مدت ویژگی نمایش افرادی که از استوری ها اسکرین شات می گیرند را مورد آزمایش قرار داده بود، رسما این ویژگی را حذف کرد! بدون شک حفظ حریم خصوصی ما در فضای مجازی و بالاخص در اینستاگرام اهمیت بسیار بالایی دارد. از این رو اینستاگرام به دنبال این است که حریم خصوصی کاربران خود در شبکه‌ی اجتماعی خودش را بالا ببرد که ما هر روزه شاهد انتشار ویژگی های جدید در اینستاگرام هستیم.

 

ویژگی "چه کسانی از استوری اسکرین شات گرفتند" رسما حذف شد!

 

باکس دانلود
تبلیغات

استوری یکی از بخش های محبوب و پرطرفدار اینستاگرام است که به کاربران این اجازه را می دهد تا با قرار دادن عکس و فیلم کار های روزمره‌ی خود را برای دنبال کنندگان خود شرح دهند. البته یکی از مشکلات نقض حریم خصوصی که در رابطه با استوری ها می توان عنوان کرد، تهیه‌ی اسکرین شات از استوری ها و سوء استفاده از آن ها می باشد. از این رو در ماه های گذشته اینستاگرام قابلیت امنیتی جدیدی را ارائه نمود که به صاحب اکانت اجازه می داد تا افرادی که از استوری اش اسکرین شات گرفته اند را مشاهده کند.

 

این ویژگی در ماه های گذشته به صورت آزمایشی در برخی از کشور ها فعال شد که پس از مدتی طبق خواسته‌ی مسئولان اینستاگرام رسما حذف شد و کاربران اکنون می توانند بدون دغدغه اقدام به تهیه‌ی اسکرین شات از استوری های افراد کنند.

در رابطه با این خبر مسئولان اینستاگرام هیچگونه دلیلی را برای حذف این ویژگی ارائه نکرده اند. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ از بخش دیدگاه ها دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

موفق و پیروز باشید…

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.