پیکسل موزیک

دانلود تپسی (TAP30) سامانه تاکسی آنلاین برای اندروید

دانلود تپسی موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. در این دوران که شهر‌ها بزرگ و پرجمعیت شده‌اند، استفاده از خودرو‌های شخصی شاید به صرفه نباشد و باعث می‌شود ترافیک در شهر‌ها سنگین‌تر شود. همیشه ارگان‌های مربوطه به مردم توصیه می‌کنند به جای استفاده از خودرو‌های شخصی از وسایل نقلیه عمومی برای رفت و ‌آمد استفاده کنند تا با این کار هم سطح ترافیک پایین بیاید و هم از آلودگی هوا کاسته شود. یکی از معایبی که وسایل نقلیه عمومی دارند، این است که باید برای سوار شدن به ایستگاه مربوط به آن برویم و در برخی مواقع هم باید مدتی را صبر کنیم تا بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم. راه جایگزین استفاده از تاکسی‌های تلفنی است. ولی باید برای استفاده هزینه زیادی را پرداخت کنید که راه به صرفه‌تری نیست. به خاطر این مسائلی که وجود داشت سرویس‌هایی با نام تاکسی‌های اینترنتی به وجود آمدند که بخش عظیمی از این مشکلات را حل کردند. تپسی یکی از شرکت‌هایی است که ۴ ساله پا به این عرصه گذاشته و با ارائه اپلیکیشن درخواست تاکسی به صورت آنلاین به مردم کمک می‌کند تا سریع‌تر و با هزینه کمتری به مقصد برسند. تپ‌سی کار خود را از سال ۱۳۹۵ در تهران آغاز کرد و هم اکنون در بسیاری از شهر‌های ایران فعالیت می‌کند. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود تپسی (TAP30) که یک سامانه درخواست تاکسی آنلاین و حمل نقل اینترنتی از طریق گوشی‌های اندرویدی است بپردازیم.

در ادامه همراه با گویاتک باشید…

دانلود تپسی (TAP30) سامانه تاکسی آنلاین برای اندروید
دانلود تپسی (TAP30) سامانه تاکسی آنلاین برای اندروید

 

معرفی تپسی – TAP30 سامانه تاکسی اینترنتی

Tap30 یک سامانه مجازی هوشمند است که افراد از طریق آن می‌توانند در هرکجای شهر و در هر زمان از روز درخواست تاکسی بدهند. بعد از درخواست رانندگانی که برای تپسی کار می‌کنند، مسافر را در مکانی که قرار دارد سوار می‌کنند و به مقصد می‌رسانند. در این صورت هم افراد نگران هزینه نیستند و لازم نیست به ایستگاه بروند و هم رانندگان نیز نگران پیدا کردن مسافر نیستند.

 

اپلیکیشن دانلود تپسی - TAP30 تاکسی آنلاین
اپلیکیشن دانلود تپسی – TAP30 تاکسی آنلاین

 

تپ‌سی دارای دو نوع سرویس متفاوت شامل عادی و تپ‌سی لاین (اشتراک سفر) است و همچنین شما در مسیر‌های طرح ترافیک نیز می‌توانید درخواست تاکسی دهید. روش کار در اپلیکیشن تپ‌سی به این صورت است که مسافر ابتدا مبدا و مقصد خود را روی نقشه انتخاب می‌کند. سپس نوع پرداخت خود را مشخص می‌کند که نقدی باشد یا آنلاین. در مرحله بعد درخواست سفر می‌دهد. بعد از درخواست سفر اطلاعات راننده را مشاهده می‌کند و در صورت تمایل می‌تواند با راننده تماس بگیرد.

بعد از اینکه به مقصد رسید می‌تواند به راننده امتیاز بده و رضایت و یا عدم رضایت خود را از راننده اعلام کند. برای اطمینان از امنیت بیشتر می‌توانید با زدن دکمه “امنیت سفر”، مشخصات راننده شامل نام و نام‌خانوادگی و مدل و شماره خودرو و مسیر حرکت را برای نزدیکان خود بفرستید.

ویژگی‌های اپلیکیشن تپسی – TAP30

⦁ تشخیص خودکار مکان کاربر و ارسال آن به راننده تاکسی
⦁ سرعت بالا در پاسخگویی به درخواست تاکسی
⦁ دارا بودن نقشه‌های دقیق و به روز برای پیدا کردن سریع مقصد
⦁ نمایش مشخاصات راننده به مسافر و امکان انتخاب و یا عدم انتخاب راننده
⦁ امکان انتخاب مسیر دوم

 

اپلیکیشن تپسی - TAP30 تاکسی آنلاین
اپلیکیشن تپسی – TAP30 تاکسی آنلاین

 

بخش دانلود تپسی برای مسافران و رانندگان

  • تاریخ انتشار: فروردین ۹۹
  • شماره نسخه: ۳.۱.۱
  • حجم: ۲۰ مگابایت
  • اندروید مورد نیاز: ۴.۲ به بالا

 

نیوشا

🙋‍♂️ دانلود نسخه مخصوص مسافران

🚕 دانلود نسخه رانندگان

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین می‌توانید Snapp را از مطلب ” دانلود اسنپ برای اندروید ” دریافت و نصب نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.