آموزش چک کردن وضعیت آنلاین واتساپ دوستان ✅ ۱۰۰% عملی

وضعیت آنلاین واتساپ دوستان خود را می‌توانید از طریق صفحه چت فرد مورد نظر مشاهده کنید. البته ممکن است که فرد مورد نظر شما وضعیت آنلاین خود را کاملا مخفی کرده باشد. در بعضی مواقع ممکن است که پیامی در واتساپ برای شخصی ارسال کنید و پاسخ آن پیام برای شما اهمیت زیادی داشته باشد. در این صورت باید مدام اپلیکیشن واتساپ را چک کنید تا از آنلاین شدن و پاسخ دادن فرد مقابل مطمئن شوید. در صورت به وجود آمدن چنین مواردی می‌توانید از یک ترفند برای اعلان وضعیت آنلاین بودن مخاطب استفاده کنید.

در این نوشته تصمیم داریم به انتشار آموزش چک کردن وضعیت آنلاین واتساپ دوستان (Whatsapp) که یک روش ✅ ۱۰۰% عملی بدون نیاز به نصب برنامه جانبی و افزودن مخاب است بپردازیم.

باکس دانلود
تبلیغات

بیایید شروع کنیم 🙋‍♂️

 

آموزش چک کردن وضعیت آنلاین واتساپ دوستان ✅ 100% عملی

 

آموزش چک کردن وضعیت آنلاین واتساپ – Whatsapp دوستان ✅ ۱۰۰% عملی

در ادامه تصمیم داریم یک وبسایت کاربردی در زمینه چک کردن وضعیت آنلاین واتساپ را خدمت شما معرفی کنیم. این وب سایت از طریق مرورگر اینترنتی قابل دسترس است و نیاز نیست چیزی را روی گوشی خود نصب کنید. برای شروع تنها کافی است وارد سایت زیر شوید و شماره واتساپ فرد مورد نظر را وارد کنید:

https://watools.io/check-online-status

پس از این که وارد سایت مورد نظر شدید، ابتدا کشور مورد نظر را Iran انتخاب کنید و سپس شماره واتساپ فرد مورد نظر را برای استعلام آخرین زمان آنلاین بودن وارد کنید.

سپس روی گزینه Check online status کلیک کنید.

 

آموزش چک کردن وضعیت آنلاین واتساپ دوستان ✅ 100% عملی

اکنون به شما آخرین زمان آنلاین بودن فرد مورد نظر نمایش داده خواهد شد.

آموزش چک کردن وضعیت آنلاین واتساپ دوستان ✅ 100% عملی

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

امیدواریم این نوشته به شما کمک کرده باشد تا بتوانید از آنلاین بودن دوستان خود مطلع شوید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” دانلود یو واتساپ جدید ۲۰۲۱ (YOWhatsApp) و آموزش استفاده همزمان واتساپ  ” دیدن کنید. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید.

موفق و پیروز باشید ❤

 

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.