کد اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت همراه اول و ایرانسل

در صورتی که دارای سیم کارت اعتباری باشد حتما می دانید که برای پرداخت هزینه های استفاده از تلفن همراه (مکالمه، پیامک و اینترنت) نیاز است که کارت شارژ تهیه کرده و سیم کارت خود را شارژ کنید. جالب است بدانید که کارت شارژ برای اولین بار در ایران توسط اپراتور ایرانسل برای افزایش اعتبار مشترکین سیم کارت اعتباری ارائه گردید. اما پس از شارژ کردن سیم کارت خود می توانید به همان مقدار هزینه ای که پرداخت کرده اید از مکالمه، پیامک و اینترنت استفاده کنید. لازم به ذکر است در هر بار استفاده از خدمات اپراتور یک مقدار از شارژ سیم کارت شما کاسته می شود که برای اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت خود می توانید توسط کد دستوری اپراتور خود استعلام بگیرید.

در این مقاله قصد داریم نحوه اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت در اپراتور های همراه اول ، ایرانسل و رایتل را تنها با شماره گیری یک کد دستوری ساده آموزش دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

 

کد اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت همراه اول و ایرانسل

 

کد دستوری اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت ایرانسل

برای اطلاع از مقدار شارژ باقیمانده سیم کارت ایرانسل کافیست کد زیر را در برنامه تماس خود شماره گیری کرده و سپس دکمه CALL یا OK یا Send را فشار دهید.

*۵۵۵*۱*۲#

 

کد اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت ایرانسل

 

پس از چند لحظه باقیمانده شارژ سیم کارت ایرانسل شما نمایش داده می شود.

 

مقدار شارژ باقیمانده ایرانسل

 

کد دستوری اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت همراه اول

برای اطلاع از مقدار شارژ باقیمانده سیم کارت همراه اول کافیست کد زیر را در برنامه تماس خود شماره گیری کرده و سپس دکمه CALL یا OK یا Send را فشار دهید.

*۱۴۰*۱۱#

 

کد اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت همراه اول

 

پس از چند لحظه باقیمانده شارژ سیم کارت همراه اول شما نمایش داده می شود.

 

مقدار شارژ باقیمانده همراه اول

 

کد دستوری اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت رایتل

برای اطلاع از مقدار شارژ باقیمانده سیم کارت رایتل کافیست کد زیر را در برنامه تماس خود شماره گیری کرده و سپس دکمه CALL یا OK یا Send را فشار دهید.

*۱۴۰#

همچنین شما می توانید با نصب و استفاده از برنامه های اختصاصی اپراتور ها همانند “همراه من” و “ایرانسل من” از موجودی و سایر اطلاعات بهره ببرید.

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها همراه ما باشید…

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.