آموزش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل (۱۰۰% موفقیت آمیز)

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با چند روش امکان پذیر است. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی ۳ روش ساده برای حذف آهنگ پیشواز ایرانسل که با انجام آن‌ها آهنگ پیشواز شما حذف شده و هنگام تماس صدای بوق برای فرد تماس گیرنده به گوش خواهد رسید.

گویاتکی‌ها بیایید شروع کنیم🙋‍♂️

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل (100% موفقیت آمیز)

 

سرویس آهنگ پیشواز چیست؟

در حالت عادی در صورت تماس با خط شما، فرد تماس گیرنده صدای بوق ساده را خواهد شنید. اما در صورتی که یک سرویس آهنگ پیشواز بر روی خط خود فعال کرده باشید یک آهنگ، سخنرانی، پیام خاص و… به جای بوق آزاد برای فرد تماس گیرنده پخش خواهد شد. اما آهنگ پیشواز چه مزیت‌هایی دارد؟ با فعال کردن این سرویس حس نامطلوب مخاطب هنگام انتظار تا پاسخ به تماس شما کمتر خواهد شد همچنین می‌توانید با این سرویس آهنگ پیشواز یک پیام را به مخاطب خود منتقل کنید.

لازم به ذکر است که ایرانسل نخستین اپراتور در ایران بود که این سرویس را برای مشترکین خود ارائه داد و استفاده از این سرویس مشمول هزینه است. در ادامه آموزش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل را شرح خواهیم داد.

 

آموزش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با یک پیامک و بدون داشتن کد آهنگ پیشواز مورد نظر

برای لغو کلی سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل کافی است حروف بزرگ انگلیسی ENS را به شماره ۷۵۷۵ پیامک کنید.

 

آموزش لغو سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل با پیامک و کد دستوری

روش دوم: در گوشی یک پیام جدید ایجاد کرده و سپس ابتدا عبارت HZ را تایپ و بعد از آن کد آهنگ را وارد و به شماره ۷۵۷۵ پیامک کنید، به عنوان مثال اگر کد آهنگ شما ۶۹۰۸۵ بود به صورت زیر آن را تایپ کرده و SMS را ارسال کنید:

HZ69085

نکته: حرف و اعداد تایپ شده باید انگلیسی باشند.

 

روش سوم: با استفاده از کد دستوری USSD زیر می‌توانید آهنگ پیشوار خود را حذف کنید. تنها کاری که باید کنید این است که کد آهنگ پیشواز خود را جایگزین کد زیر کرده و آن را شماره گیری کنید:

*۷۷۷*۵*کد آهنگ پیشواز شما#OK

آموزش پیدا کردن کد پیشواز ایرانسل

در صورتی که کد پیشواز را برای حذف آهنگ پیشواز ایرانسل در اختیار ندارید کافی است ابتدا کد زیر را شماره گیری کنید تا کد برای شما ارسال شود:

*۷۷۷*۲#

ستاره ۷۷۷ ستاره ۲ مربع

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

امیدواریم این نوشته برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” کد دانستن شماره سیم کارت ایرانسل ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.