آموزش غیرفعال کردن Recommended استارت ویندوز ۱۱

غیرفعال کردن Recommended در ویندوز ۱۱ برای کاربران که دوست ندارند فایل‌هایی که اخیراً باز کرده‌اند را در منوی استارت ویندوز ۱۱ مشاهده کنند، بسیار حیاتی است😂. ویندوز ۱۱ آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز شرکت مایکروسافت است که در سال ۲۰۲۱ عرضه شده است. این سیستم عامل تقریبا مشابه ویندوز ۱۰ است اما با استایل و امکانات بهبود یافته بهتر! در منوی استارت ویندوز ۱۱ دیگر خبری از کاشی‌های ویندوز ۱۰ نیست و شما در این منو به بخش جستجو، برنامه‌های سنجاق شده، بخش Recommended  یا همان توصیه شده و بخش حساب کاربری و پاور دسترسی خواهید داشت.

در بخش Recommended منوی استارت ویندوز ۱۱ شما به عکس، فیلم و فایل‌ها، برنامه‌هایی که اخیراً باز کرده اید دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آن را ببینید. در صورتی که تمایل ندارید این بخش برای شما نمایش داده شود و مایل به غیرفعال کردن آن هستید همراه با ما باشید، زیرا در این نوشته تصمیم داریم به آموزش غیرفعال کردن Recommended موجود در منوی استارت ویندوز ۱۱ (Windows 11) به صورت کامل و تصویری خدمت شما بپردازیم.

باکس دانلود
تبلیغات

بیایید شروع کنیم 🙋‍♂️

 

آموزش غیرفعال کردن Recommended استارت ویندوز 11

 

آموزش غیرفعال کردن Recommended منوی استارت ویندوز ۱۱

برای غیرفعال کردن این بخش باید در ابتدا به تنظیمات ویندوز ۱۱ مراجعه کنید. برای این کار می‌توانید از کلید ترکیبی Windows+I استفاده کنید یا این که بر روی منوی استارت کلیک کرده و سپس به Settings بروید.

در تنظیمات ویندوز ۱۱ ابتدا از سمت چپ بر روی بخش Personalization و سپس Start کلیک کنید.

 

آموزش غیرفعال کردن Recommended منوی استارت ویندوز 11

 

در این مرحله سه گزینه زیر را بر حسب نیاز خود غیرفعال (خاموش) کنید:

  • Show recently added apps : برنامه‌هایی که به تازگی نصب شده اند، نمایش داده نشوند.
  • Show most used apps : اپ‌هایی که بیشتر استفاده شده اند نمایش داده نمی‌شود.
  • Show recently opened items in Start : با غیرفعال کردن این گزینه دیگر عکس، فیلم و فایل‌های اخیراً اجرا شده نمایش داده نمی‌شود.

 

آموزش غیرفعال کردن Recommended منوی استارت ویندوز 11

 

سخن پایانی …

به همین سادگی بخش Recommended استارت ویندوز ۱۱ غیرفعال خواهد شد. شما با فعال کردن دوباره این سه گزینه می‌توانید Recommended را فعال کنید. به نظر می‌رسد که این بخش طی آپدیت‌های آینده مایکروسافت دستخوش تغییراتی شود و ما نیز مطابق با آخرین نسخه ویندوز ۱۱ این آموزش را بروزرسانی خواهیم کرد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” آموزش اکتیو ویندوز ۱۱ ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید ❤️

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.