دانلود تلوبیون جدید ۱۴۰۰ (Telewebion) پخش تلویزیون اندروید

دانلود تلوبیون جدید ۱۴۰۰ موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. اپلیکیشن ایرانی تلوبیون را دانلود و نصب کنید تا بتوانید بهترین برنامه‌های مربوط به تلویزیون را به صورت زنده و غیر زنده تماشا کنید. لازم به ذکر است برنامه‌هایی که از ساعت آنها می‌گذرد به صورت آرشیو ذخیره خواهد شد. پس از نصب با یک محیط جذاب آشنا خواهید شد که می‌توانید تعداد بسیار زیادی از برنامه‌ها را در درون آن مشاهده نمایید. در حدود سی شبکه به صورت رسمی وجود دارد تا برنامه‌های مربوط به آن را مشاهده نمایید. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود تلوبیون (Telewebion) که یک برنامه آنلاین تلویزیون ایران (حدود ۳۰ کانال تلویزیونی) برای اندروید همراه با ارشیو برنامه‌ها بپردازیم.

در ادامه همراه با گویا تک باشید.

 

باکس دانلود
تبلیغات
دانلود تلوبیون (Telewebion) برنامه پخش تلویزیون ایران برای اندروید
دانلود تلوبیون (Telewebion) برنامه پخش تلویزیون ایران برای اندروید

 

معرفی تلوبیون اندروید – Telewebion سال ۱۴۰۰

در تلوبیون امکانات ویژه ای برای شما قرار داده شده که هم می‌توانید برای دانلود و هم برای تماشا به آن وارد شوید. در مواقعی که برنامه از نوع زنده بوده تماشا کردن آن با پلی کردن و در مواقعی که در آرشیو قرار گرفته با زدن بر روی قسمت دانلود و انتخاب کیفیت مربوط به آن می‌توانید از برنامه لذت ببرید. این اپلیکیشن تنها می‌تواند برنامه‌هایی را که در صدا و سیما پخش می‌شود را به نمایش بگذارد.

همچنین در این اپلیکیشن اندرویدی تلوبیون هم می‌توانید سریال های به روز را دانلود نمایید، هم اینکه در بخش جستجو نام سریال مدنظر خود را نوشته و به جستجوی آن بپردازید. در این بخش می‌توانید قسمت‌های مختلفی از آن را ببینید. علاوه بر این مسابقه‌های مربوط به رشته‌های مختلف ورزشی را در هر جایی که هستید با بهترین کیفیت مشاهده نموده و در تمامی زمینه‌ها از اولین خبرها آگاه شوید.
برای افرادی که دوست دارند تا کارتون‌های قدیمی و جدید را نگاه کنند یا کودکان را با این کارتون‌ها برای لحظاتی سرگرم کنند هم بخش مربوط به کارتون و همچنین شبکه‌های کودک طراحی شده تا دانلود برنامه ها را از آن طریق انجام دهید. توصیه می‌کنیم تا پیش از ورود خود حساب کاربری را ایجاد نمایید تا از طریق آن اجازه دانلود برای شما صادر شود.

 

امکانات ویژه در تلوبیون جدید – Telewebion سال ۲۰۲۱

 • به روزرسانی برنامه‌ها در همان لحظه
 • دانلود رایگان برنامه‌ها
 • امکان تماشای برنامه‌های قبلی از طریق دانلود از آرشیو موضوعی
 • مجهز به زبان فارسی برای سهولت دسترسی به برنامه‌ها
 • نمایش تمامی ویدئوها از طریق برنامه بدون نیاز به برنامه خاص دیگر

 

دانلود تلوبیون جدید 99 (Telewebion) پخش تلویزیون اندروید

 

کاربرانی که دارای گوشی‌ اندرویدی هستند با مراجعه به بخش بعدی این نوشته از سایت گویاتک، اپلیکیشن تلوبیون را دانلود و بر روی گوشی نصب نمایید.

 

بخش دانلود تلوبیون جدید سال ۲۰۲۱ (Telewebion) برای اندروید

 • شماره نسخه: ۴.۰.۵.۱۶۳
 • حجم: ۷.۵ مگابایت
 • اندروید ۴.۴ به بالا
 • مرداد ۱۴۰۰
 • نیاز به اینترنت: ✔ دارد
 • 🇮🇷 امکان دریافت از سرور ایرانی با ترافیک نیم بهای داخلی
 • سایت رسمی برنامه
دانلود

👇👇 برای دانلود از باکس زیر استفاده کنید 👇👇

 

🔵 دانلود اپلیکیشن تلوبیون با لینک مستقیم

 

دیدگاه شما در رابطه با این برنامه تلویزیون ایرانی آنلاین چیست؟

نظر خود را برای ما ارسال نمایید. همچنین استفاده از این برنامه به صورت ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود. برای مشاهده شبکه ۳ از مطلب ” پخش آنلاین شبکه ۳ و فوتبال ” دیدن فرمایید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.