تماشای زنده فوتبال و جام جهانی ۲۰۱۸ از اینترنت

تماشای زنده فوتبال و جام جهانی از اینترنت بر روی گوشی هوشمند هنگامی که در خانه نیستید و به تلویزیون دسترسی ندارید یک گزینه‌ی عالی و کاربردی است. همانطور که می دانید امروزه همه‌ی ما دارای گوشی هوشمند هستیم و با توجه به اینکه اکثر مناطق ایران تحت پوشش اینترنت پر سرعت همراه است به راحتی می توانیم به تلویزیون های اینترنتی دسترسی داشته باشیم و مسابقات فوتبال و جام جهانی ۲۰۱۸ را تماشا و از آن لذت ببریم.

در این پست تصمیم داریم نحوه‌ی تماشای زنده فوتبال و جام جهانی ۲۰۱۸ از طریق اینترنت و بدون استفاده از نرم افزار های جانبی را خدمت شما آموزش دهیم. همراه ما باشید.

 

تماشای زنده فوتبال و جام جهانی 2018 از اینترنت با گوشی

 

تماشای زنده فوتبال از طریق سایت شبکه ۳

برای مشاهده‌ی فوتبال از طریق اینترنت چند راه وجود دارد. برای مثال شما می توانید با نصب برنامه های لنز و آیو به تلویزیون اینترنتی دسترسی داشته باشید. اما همانطور که می دانید برای استفاده از این برنامه ها نیاز است که ابتدا ثبت نام و تایید کنید که این عمل شاید برای برخی افراد سخت و ناخوشایند باشد. برای همین منظور بهترین راه استفاده از پخش زنده و اینترنتی شبکه ۳ می باشد.

شبکه ۳ معمولا مسابقات مهم فوتبال از جمله جام جهانی ۲۰۱۸ را پخش می کند و شما به راحتی می توانید با مراجعه به سایت رسمی آن مسابقات فوتبال را به راحتی هرچه تمام تر و بدون مشکل تماشا کنید. برای همین منظور:

ابتدا از طریق آدرس www.tv3.ir/live به سایت پخش زنده شبکه ۳ مراجعه کنید.

سپس سایت پخش زنده شبکه ۳ برای شما باز خواهد شد. در بالای صفحه نام برنامه ای که در حال پخش است به شما نشان داده می شود.

برای شروع پخش زده کافیست روی دکمه Play ضربه بزنید.

 

تماشای زنده فوتبال و جام جهانی 2018 از اینترنت

 

اکنون می توانید فوتبال یا هر برنامه ی دیگری که از شبکه ۳ پخش می شود را مشاهده کنید.

 

تماشای زنده فوتبال و جام جهانی 2018 از شبکه 3

 

  • لازم به ذکر است که این برنامه حجم بسیار کمی از اینترنت را مصرف می کند و با توجه به اینکه اینترنت داخلی حساب می شود، مصرف داده معادل ۱/۴ اینترنت بین المللی حساب می گردد.
  • امکان استفاده از این آموزش در رایانه و لپ تاپ نیز میسر است.

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد و توانسته باشید از تماشای جام جهانی لذت ببرید. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.