آموزش فعال کردن بازی جمع آوری گربه در اندروید ۷

اندروید ۷ هم همانند نسخه های قبلی این سیستم عامل دارای یک بازی مخفی با نام “جمع آوری گربه” است که آن را می توانید از بخش تنظیمات و درباره تلفن فعال کنید. نوع بازی های مخفی شده ی اندروید در اندروید ۷ به اوج خود رسیده است و بازی جمع آوری گربه نسبت به بازی های نسخه قدیمی تر مثل بازی مخفی شده در اندروید آبنبات چوبی بسیار جالب و هیجان انگیز تر است. با فعال کردن این بازی یک گزینه به قسمت تنظیمات سریع اضافه می شود که می توانید از طریق آن یک نوع غذا را انتخاب کنید. سپس هنگامی که گربه به سراغ غذا می آید، برای شما یک نوتیفیکیشن نمایش داده می شود که پس از فهمیدن می توانید آن را به کالکشن گربه های خود اضافه کنید. ما در این مطلب آموزش فعال کردن بازی جمع آوری گربه در اندروید ۷ و نحوه انجام این بازی هیجان انگیر را خدمت شما شرح خواهیم داد. همراه ما باشید.

 

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش فعال کردن بازی جمع آوری گربه در اندروید 7

 

مراقب باشید: جمع آوری این گربه های احمق بسیار اعتیاد آور است. در اینجا نحوه شروع به کار را آموزش داده ایم:

آموزش فعال کردن بازی جمع آوری گربه در اندروید نوقا ۷.۰

ابتدا به تنظیمات اندروید مراجعه کنید.

 

تنظیمات اندروید

 

از انتهای صفحه به بخش About Phone مراجعه کنید.

 

بخش درباره تلفن اندروید در تنظیمات

 

چند بار روی گزینه Android version با انگشت خود ضربه بزنید.

 

ورژن اندروید در تنظیمات

 

سپس لوگوی اندروید نوقا برای شما نمایش داده می شود.

 

بازی مخفی شده در اندروید 7.0

 

بر روی لوگوی اندروید N حدود ۵ تا ۶ بار ضربه بزنید تا آیکون نارنجی رنگ گربه در پایین صفحه نمایان شود.

 

 

شاید فکر کنید هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده است زیرا در نسخه های قبلی اندروید بلافاصله بازی مخفی اجرا می شود. اما جالب است که بدانید کار مورد نظر ما عملی شده است. برای این منظور نوار اطلاع رسانی را به پایین بکشید و روی گزینه Edit ضربه بزنید.

 

 

اگر دقت کنید در منوی Drag to add tiles یک گزینه ی جدید به شکل گربه و با نام ??? Android Easter Egg نمایان شده است. اکنون این گزینه را لمس کرده و نگه دارید.

 

 

سپس آن را به سمت باکس تنظیمات سریع بکشید.

 

 

اکنون به منوی تنظیمات سریع (Quick Settings) مراجعه کنید. خواهید دید که یک آیکون جدید با نام Empty dish ظاهر شده است. بر روی آن ضربه بزنید.

 

 

اکنون پنجره ی انتخاب غذا برای شما نمایش داده شود. از میان خرده غذا، ماهی، مرغ و شیرینی یکی را جهت اضافه شدن به بشقاب انتخاب نمایید.

 

بازی مخفی در اندروید نوقا

 

اکنون منظر بمانید تا گربه اندروید نوقا به سراغ غذا بیاید. زمان آمدن گربه به سراغ بشقاب مشخص نیست اما شما می توانید با دریافت یک نوتیفیکشن از آن مطلع شوید.

 

 

روی نوتیفیکیشنی که دریافت کرده اید ضربه بزنید تا منوی جمع آوری گربه ها برایتان نمایش داده شود. در این لیست گربه های جمع آوری شده را به همراه شماره آنها که عددی بین ۱۰۰ تا ۹۹۹ است را می توانید مشاهده کنید.

 

بازی جمع آوری گربه

 

همچنین امکان تغییر نام گربه ها نیز وجود دارد.

 

 

شما با ضربه طولانی روی گربه مورد نظر می توانید آن را ویرایش یا اشتراک گذاری کنید.

 

مجموعه گربه ها در اندروید 7

 

اشتراک گذاری گربه ها در بازی اندروید 7

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در زمینه بازی مخفی در اندروید نوقا ۷.۰ از بخش دیدگاه ها همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.