آموزش مشاهده نام مالک سیم کارت همراه اول درون گوشی

نام مالک سیم کارت درون گوشی اگر متعلق به اپراتور همراه اول باشد با شماره گیری یک کد دستوری نمایش داده می‌شود. گاهی اوقات ممکن است از یک سیم کارت درون گوشی خود استفاده کنید اما اطلاع نداشته باشید که این سیم کارت متعلق به کدام یک از نزدیکانتان می‌باشد. برای همین منظور می‌توانید با شماره گیری یک کد از مالک سیم کارت اطلاع پیدا کنید.

در این نوشته تصمیم داریم آموزش تصویری و گام به گام مشاهده نام مالک سیم کارت همراه اول که درون گوشی فعال می‌باشد را با یک کد ساده خدمت شما منتشر کنیم.

باکس دانلود
تبلیغات

بیایید شروع کنیم 🙋‍♂️

 

آموزش مشاهده نام مالک سیم کارت همراه اول درون گوشی

 

آموزش مشاهده نام مالک سیم کارت همراه اول که درون گوشی فعال است با شماره گیری کد دستوری

ما در گذشته و در مطلب ” کد دانستن شماره موبایل خود ” آموزش دادیم که چگونه شماره سیم کارتی که درون گوشی فعال است را مشاهده کنیم. امروز تصمیم داریم آموزش دهیم که چگونه نام مالک سیم کارت همراه اولی که درون گوشی فعال است را مشاهده کنیم. برای این کار کافی است به بخش تلفن یا Phone که برای تماس کاربرد دارد مراجعه کنید.

سپس کد زیر را شماره گیری کنید:

*۱۰*۴۱۱#

کد بالا مربوط به دریافت هدیه روز تولد همراه اول است که نام شما را نیز اعلام می‌کند. لازم به ذکر است که این کد مخصوص خود اپراتور همراه اول بوده و هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد کرد!

آموزش مشاهده نام مالک سیم کارت همراه اول درون گوشی

 

پس از چند لحظه استعلام وضعیت هدیه روز تولد همراه اول نمایش داده خواهد شد که در ابتدای این پیغام نام مالک سیم کارت درج شده است. لازم به ذکر است که یک پیامک نیز برای شما ارسال خواهد شد که در آن نیز نام مالک سیم کارت درج شده است.

 

آموزش مشاهده نام مالک سیم کارت همراه اول درون گوشی

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

همانطور که مشاهده نمودید، در این نوشته به شما آموزش دادیم که چگونه نام مالک سیم کارت فعال درون گوشی را پیدا کنید.لازه به ذکر است که این مورد با استفاده از سامانه همراه من نیز امکان پذیر است. امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید.

موفق و پیروز باشید ❤

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.