آموزش دانلود رایگان مقالات انگلیسی ISI از ژورنال های معتبر

یکی از دغدغه های دانشجویان به ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، دسترسی رایگان به مقالات، کتاب ها و پایان نامه های انگلیسی است. با توجه به اینکه بیشتر مقالات موجود در ژورنال ها به صورت تجاری (دارای هزینه) هستند و به دلیل تحریم ها و قیمت بالای مقالات دسترسی به آن ها کمی سخت است، ما در این پست تصمیم داریم آموزش دانلود رایگان مقالات انگلیسی از ژورنال ها را تنها با چند کلیک آموزش دهیم. همراه با گویا تک باشید.

 

مقدمه ای در رابطه با دانلود رایگان مقالات انگلیسی از ژورنال ها

همانطور که می دانید ما برای پژوهش در رشته‌ی خود نیازمند دسترسی به مقالات لاتین داریم. مقالات لاتین را می توانید از ژورنال های معتبر خرید و دانلود نمایید. اما با توجه به تحریم ها و قیمت بالای دلار امکان خرید و دسترسی به این مقالات کمی سخت است. حتی دانشگاه ها نیز در دسترسی به بانکهای اطلاعاتی خارجی با مشکل مواجه هستند. برای همین منظور سایت های مختلف داخلی با دریافت هزینه ای کمتر امکان دریافت مقالات ISI و علمی را برای شما فراهم می کنند.

البته ما در این پست یک سایت کاربردی برای دریافت آنی و رایگان مقالات ISI از ژورنال های معتبر خدمت شما معرفی می کنیم که با مراجعه به آن می توانید اقدام به دریافت مقالات مورد نظر خود نمایید.

 

آموزش دانلود رایگان مقالات انگلیسی

ما برای دانلود رایگان یک مقاله‌ی انگلیسی نیاز به آدرس اینترنتی آن مقاله (Url) را داریم. بنابراین پس از جستجوی مقاله مورد نظر خود در یک موتور جستجو همانند گوگل اسکالر، وارد صفحه‌ی مقاله شوید.

همانند تصویر زیر آدرس اینترنتی (Url) مقاله را به حالت انتخاب در آورید.

 

دانلود رایگان مقالات انگلیسی

 

سپس لینک آن را کپی Copy کنید.

 

دانلود رایگان مقالات انگلیسی از اینترنت

 

اکنون به سایت sci-hub.tw مراجعه کنید.

با کمک از تصویر زیر آدرس اینترنتی مقاله را در کادر آبی رنگ Paste کنید و سپس روی گزینه Open کلیک نمایید.

 

آموزش دانلود رایگان مقالات انگلیسی

 

در مرحله آخر مشابه تصویر زیر کافیست کد امنیتی نمایش داده شده را در کادر قرمز رنگ وارد کرده و روی دکمه دریافت که به زبان روسی است کلیک کنید.

 

آموزش دانلود رایگان مقالات انگلیسی از سایت روسی

 

پس از گذشت چند ثانیه مقاله مورد نظر شما شروع به دانلود خواهد شد.

 

امیدواریم این آموزش برای شما کاربران گرامی مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.