آموزش استعلام رایگان پایان نامه برای انتخاب عنوان پروپوزال

استعلام رایگان پایان نامه در مرحله اول برای یافتن موضوع پروپوزال و عنوان پایان نامه کاربرد دارد و پس از این که موضوع خود را پیدا کردید نیاز است که درخواست پیشینه پژوهش در سایت ایران داک که همراه با هزینه است را انجام دهید. در این نوشته تصمیم داریم آموزش استعلام رایگان پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری را برای انتخاب پروپوزال و عنوان پایان نامه را شرح دهیم.

در ادامه همراه با ما باشید…

 

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش استعلام رایگان پایان نامه برای انتخاب عنوان پروپوزال

 

مقدمه‌ای در رابطه با استعلام پیشینه تحقیق پایان نامه

برای ارائه و نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری نیاز است که ابتدا یک موضوع و عنوان انتخاب کنید. این موضوع انتخاب شده باید جدید باشد و قبلا دانشجوی دیگری در مورد آن موضوع تحقیق و پایان نامه ارائه نداده باشد. در صورت تکراری بودن موضوع تحقیق ، پایان نامه دانشجو رد خواهد شد. برای پی بردن به این موضوع یک سامانه با عنوان ” سامانه پیشینه پژوهش ایران داک ” طراحی شده است که با ثبت نام در آن می‌توانید اقدام به ارائه درخواست استعلام پایان نامه همراه با هزینه دهید تا برای شما گواهی صادر شود. این گواهی یکی از مدارک مورد نیاز برای دفاع از پایان نامه می‌باشد و آن را بایستی به پژوهش دانشکده ارائه دهید. لازم به ذکر است که فرآیند بررسی موضوع پایان نامه شما توسط سامانه ایران داک یک تا چند روز کاری نیاز دارد.

دانشجویان معمولا در ابتدای شروع نگارش به دنبال جستجوی عنوان و موضوع برای پایان نامه خود هستند و اگر بخواهند هر بار موضوع خود را از سامانه پیشینه پژوهش ایران داک استعلام بگیرند وقت و هزینه زیادی را صرف خواهند کرد. برای همین منظور یک سامانه استعلام رایگان پایان نامه به صورت آنی و آنلاین وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید تا حد زیادی به پیشینه تحقیق خود پی ببرید.

 

آموزش استعلام رایگان پایان نامه برای انتخاب عنوان پروپوزال از پایگاه سیویلیکا

بخش استعلام رایگان سیویلیکا به دانشجویان کمک می‌کند تا به صورت آنلاین پیشینه تحقیق و موضوع خود را مشاهده کنند. و در صورتی که از جدید بودن موضوع پایان نامه خود توسط سیویلیکا مطمئن شدند، آنگاه می‌توانند توسط سایت ایران داک اقدام به درخواست و دریافت گواهی عدم پیشینه تحقیق کنند.

نکته: لازم به ذکر است که نتیجه استعلام سیویلیکا مورد تایید مراکز آموزشی نیست و شما حتما باید گواهی ایران داک را دریافت کنید!

در ادامه یک نقل قول از سایت سیویلیکا را برای شما قرار داده‌ایم:

دانشجویان گرامی دوره های کارشناسی ارشد و دکترا که در مرحله آماده سازی پروپوزال و انتخاب عنوان پایان نامه خود می باشند، با استفاده از بخش زیر می توانند عناوین مورد نظر خود را در مجموعه مقالات پایگاه سیویلیکا استعلام نمایند. اگر مقاله ای مرتبط با موضوع پایان نامه درج شده در پایگاه سیویلیکا ثبت نشده باشد، می توانید به صورت رایگان نتیجه استعلام را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

 

بخش استعلام رایگان سیویلیکا به چه صورت عمل می‌کند؟

به نقل از سیویلیکا، پایگاه سیویلیکا مرجع نمایه سازی مقالات کنفرانسها و ژورنالهای تخصصی کشور می باشد و پایان نامه ها به صورت مستقیم در این پایگاه نمایه نمی شوند. استعلام حاضر بر اساس جستجوی عنوان پایان نامه در بین مقالات علمی تولید شده در کشور می باشد و مقاله ای با عنوان مشابه در مقالات نمایه شده در پایگاه یافت نشده است.
از آنجا که عمده پایان نامه های تخصصی تبدیل به مقالات علمی کنفرانسها و ژورنالها می شوند، لذا نتیجه استعلام کنونی تا حدود زیادی مورد اطمینان خواهد بود.
پایگاه سیویلیکا در خصوص غلطهای املائی در عناوین مقالات و یا واژه های مشابه مسئولیتی را نمی پذیرد. استعلام عنوان پایان نامه فقط در بین مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا صورت می پذیرد.

 

برای شروع ابتدا به لینک زیر مراجعه نمایید:

استعلام پایان نامه سیویلیکا

پس از ورود به سایت مورد نظر در کادر عنوان پایان نامه، موضوع پایان نامه خود را وارد کنید. (سعی کنید به صورت کلمات کلیدی وارد کنید تا نتیجه بهتری را حاصل کنید)

سپس بر روی استعلام عنوان پایان نامه کلیک/تپ کنید.

آموزش استعلام رایگان پایان نامه برای انتخاب عنوان پروپوزال

در صورتی که عنوانی مشابه موضوع پایان نامه شما یافت نشده باشد با متن زیر مواجه خواهید شد.

آموزش استعلام رایگان پایان نامه برای انتخاب عنوان پروپوزال

در صورتی که موضوعات مشابه موضوع انتخابی شما وجود داشته باشد با متن زیر مواجه خواهید شد:

آموزش استعلام رایگان پایان نامه برای انتخاب عنوان پروپوزال

در صورتی که موضوع مشابه با عنوان انتخابی پایان نامه شما وجود دارد نیز جای نگرانی نیست! شما با مشاهده نتایج موجود می‌توانید به این موضوع پی ببرید که آیا موضوعات نمایش داده شده واقعا همان موضوع شما هستند یا این که با موضوع شما تفاوت دارند!

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” دانلود فونت پایان نامه ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید…

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.