سنجش ضربان قلب سامسونگ برای دیگر گوشی‌ها (۱۰۰% واقعی)

سنجش ضربان قلب یکی از قابلیت‌های گوشی‌های پرچمدار و بالارده‌ی سامسونگ است. این گوشی‌ها که دارای یک نرم افزار پیش‌فرض به عنوان S Health هستند برای برنامه‌های ورزشی، تمرین، تناسب اندام و سلامتی کاربرد دارد. یکی از ویژگی‌های خوب این برنامه امکان سنجش ضربان قلب (Heart rate) است. البته قابلیت Heart rate تنها بر روی گوشی‌های که دارای سنسور ضربان قلب هستند فعال است! با این حال شما از سایر قابلیت‌های برنامه S Health در گوشی خود می‌توانید استفاده کنید.

جالب است بدانید که یک برنامه مشابه برای سنجش ضربان قلب در گوشی‌های اندروید وجود دارد که کاربر را با استفاده از دوربین گوشی قادر می‌سازد تا تعداد ضربان قلب را در کمتر از ۱۰ ثانیه اندازه‌گیری کند. در این پست تصمیم داریم نحوه فعال کردن قابلیت سنجش ضربان قلب سامسونگ را برای سایر گوشی‌های اندروید با استفاده از نرم افزار Heart Rate Monitor معرفی کنیم.

باکس دانلود
تبلیغات

در ادامه همراه گویا تک باشید❤️

سنجش ضربان قلب سامسونگ برای دیگر گوشی‌ها فعال کنید

 

💡 معرفی و دانلود نرم افزار Heart Rate Monitor برای سنجش ضربان قلب

Heart Rate Monitor یک اپلیکیشن کاربردی و کم حجم برای اندروید است که با نصب آن بر روی گوشی اندروید خود (تمامی برندها) می‌توانید اقدام به بررسی ضربان قلب خود کنید. این برنامه نیاز به سنسور ضربان قلب ندارد و توسط دوربین گوشی ضربان را اندازه‌گیری می‌کند. لازم به ذکر است که طبق مقایسه‌های صورت گرفته بین سنسور تشخیص ضربان قلب و نرم افزار Heart Rate Monitor، مشخص شد که نتایج بدست آمده تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند.

 

آموزش سنجش ضربان قلب با استفاده از Heart Rate Monitor

پس از نصب برنامه Heart Rate Monitor را اجرا کنید.

در ابتدا با تصویر زیر برخورد خواهید کرد که در آن نحوه انجام کار را توضیح می‌دهد. بر روی OK ضربه بزنید.

  • در گوشی‌های چند دوربینه، انگشت خود را روی دوربین اصلی گوشی بگذارید. (برای پیدا کردن دوربین اصلی برنامه Camera را باز کنید تا صفحه عکس برداری نمایان شود. سپس با انگشت خود دوربین‌ها را امتحان کنید تا دوربین اصلی پیدا شود)
  • حین عملیات چراغ فلش گوشی را لمس نکنید.
  • انگشت خود را بر روی دوربین آرام بگذارید و فشار ندهید.
  • عملیات حدود ۱۰ ثانیه زمان خواهد داشت.

 

آموزش سنجش ضربان قلب با استفاده از Heart Rate Monitor

 

در این مرحله انگشت اشاره خود را روی دوربین گوشی قرار دهید و چیزی در حدود ۱۰ ثانیه منتظر بمانید تا برنامه به آنالیز ضربان قلب شما بپردازد.

 

 

منتظر بمانید…

هنگامی که انگشت شما برای آنالیز بر روی لنز دوربین قرار دارد، نه تکون بخورید و نه حرف بزنید.

اکنون نتیجه ضربان قلب برای شما نمایش داده می‌شود.  این عدد تعداد ضربان قلب در یک دقیقه است.

 

سنجش ضربان قلب سامسونگ برای دیگر گوشی‌ها

ℹ️ دانلود فایل نصبی برنامه اندروید با لینک مستقیم | ۵ مگابایت

 

دیدگاه و سوال شما در رابطه با این آموزش چیست؟

در صورتی که این برنامه را امتحان کرده‌اید حتما نتیجه آن را برای ما در بخش دیدگاه‌ها ارسال کنید. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل یک نظر ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ داده شود. همچنین پیشنهاد می‌کنیم از مطلب ” محاسبه شاخص BMI ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.