آموزش ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو بدون نیاز به کافی نت!

قرعه کشی ایران خودرو موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. این روزها که اختلاف بین قیمت کارخانه و بازار خودروهای داخلی از جمله ایران خودرو بسیار زیاد شده است، افراد زیادی تمایل دارند در قرعه کشی‌های خودرو شرکت کرده و با قیمت مناسبی ماشین را از کارخانه تحویل بگیرند. یکی از این شرکت‌ها، ایران خودرو می‌باشد که برای شرکت در قرعه کشی و خرید خودرو، لازم است ابتدا در سایت ثبت نام کنید. اغلب کاربران برای ثبت نام به کافی نت مراجعه می‌کنند که با ارائه هزینه در سایت ایران خودرو ثبت نام ‌می‌کنند اما ثبت نام در قرعه کشی بسیار ساده است و خودتان نیز می‌توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید.

این ثبت نام فقط یکبار انجام می‌گیرد و در مراحل بعدی با نام کاربری و رمز عبور می‌توانید وارد سایت شوید. در این نوشته تصمیم داریم آموزش ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو را به صورت رایگان و بدون نیاز و مراجعه به کافی نت خدمت شما به صورت تصویری و کامل منتشر کنیم. در ادامه همراه گویاتک باشید.

 

آموزش ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو بدون نیاز به کافی نت!

 

آموزش ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو بدون پرداخت هزینه و بدون مراجعه به کافی نت

برای ثبت نام ابتدا از طریق آدرس زیر وارد سامانه فروش ایران خودرو شده و سپس بر روی گزینه ورود کاربر در بالای صفحه کلیک کنید.

esale.Ikco.ir

 

آموزش ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو بدون پرداخت هزینه

 

سپس در صفحه‌ای که باز می‌شود. برای ثبت نام در سایت ایران خودرو بر روی گزینه ثبت نام یا تنظیم رمز کلیک کنید.

نکته: در صورتی که قبلا ثبت نام کرده‌اند، می‌توانید کد ملی و رمز عبور خود را وارد کنید و یا در صورت فراموشی رمز عبور بر روی گزینه فراموشی رمز کلیک کنید.

 

وارد کردن کد ملی در قرعه کشی ایران خودرو

 

در این مرحله لازم است کد ملی خود را در قسمت مربوطه وارد کرده و در آخر بر روی جستجو کلیک کنید.

 

ثبت نام رایگان در قرعه کشی ایران خودرو

 

اگر کد ملی وارد شده صحیح باشد و قبلا در سایت ثبت نام نکرده باشد، وارد صفحه‌ای که می‌شود که در آن باید اطلاعات شخصی و بانکی خود را وارد نمایید. این اطلاعات عبارتند از :

چند نکته مهم :

  • شماره تلفن ثبت نام کننده حتما باید به نام همان فرد باشد.
  • حتما باید دارای ۱۸ سال سن و گواهینامه رانندگی باشد.
  • صاحب خودرو نباشید. یعنی پلاک انتظامی فعالی به نام شما وجود نداشته باشد. فرقی ندارد که پلاک شما تاکسی یا کامیون باشد! باید اصلا هیچ پلاکی به نام شما نباشد!!

در غیراینصورت ثبت نام شما برای قرعه کشی ایران خودرو لحاظ نخواهد شد. و همچنین باید اطلاعات بالا را به صورت کامل پر کنید تا دکمه ثبت اطلاعات برای شما ظاهر شود.

 

وارد کردن اطلاعات قرعه کشی ثبت نام ایران خودرو

 

بعد از اینکه اطلاعات بالا را به طور کامل پر کردید، بر روی دکمه سبز رنگ درخواست کد کلیک کنید تا یک کد به تلفن شما ارسال شود.

کد اعتبار سنجی را در قسمت مربوطه وارد کرده و سپس بر روی دکمه تایید کد کلیک کنید.

 

کد تایید ثبت نام ایران خودرو

 

در صورتی که کد ارسال را درست وارد کرده باشید، صفحه‌ای باز می‌شود که اطلاعات شما را نمایش می‌دهد، اگر اطلاعات درست بود، کد امنیتی را وارد کرده و بر روی ثبت نهایی درخواست کلیک کنید.

 

تایید اطلاعات ثبت نام ایران خودرو

 

پس از این که ثبت نام پایان یافت می‌توانید در قرعه کشی طرح‌های فروش ویژه و پیش فروش شرکت کنید. پیشنهاد ما این است که اگر تاکنون ثبت نام نکرده‌اید، ثبت نام خود را کامل کنید تا در هنگام ارائه طرح‌های جدید به علت شلوغ شدن وب سایت فروش مشکلی بابت ثبت نام شما به وجود نیاید.

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید.همچنین پیشنهاد می‌کنیم از نوشته ” آموزش گرفتن خلافی خودرو ” دیدن فرمایید.

موفق و پیروز باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.